Android Telefon Takip 2017

Top 3 En İyi Android Telefon Takip Program

 • mSpy  – en çok tercih edilen casus programıdır. Sitesinin Türkçe hali de bulunmaktadır. Kullanımı ve yüklemesi oldukça kolaydır. 7 günlük bedava deneme sürümünü kullanmaya fırsat veren bir yazılım.
 • Mobile Spy – basit bir ingilizce bilgisine sahipseniz oldukça rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bir yazılımdır.
 • Spybubble – özellikleri ve kullanım kolaylığı açısından orta derecelidir diyebiliriz.

SpyBubble
ay
YTL35+
English
SMS
E-posta
Satınal
MobileSpy
ay
YTL40+
English
SMS
E-posta
Satınal

Android telefonlarını takip etmek için telefon takip programı, Android SMS, WhatsApp, Arama, Facebook, web geçmişinin takibi, kişinin konum takibi, her türlü Android online takibini sağlayan en iyi mSpy casus yazılım. Google Play’den de mSpy Lite‘a erişebilirsiniz.

Bu değişimleri izleyen başka bir yenilik ise Android işletim sistemleridir. Android işletim sistemi sahibleri olan telefonlar ve tabletler için milyonlarca uygulama üretilmiştir. Pek çok oyun, hem iş hem de eğlence için uygulamalar, telefon güncellemeleri ve artık hemen hemen telefon yardımıyla yapabildiğimiz her şeyi yapabilmemizi sağlayan içeriklerle hayatımızı daha da kolaylaştırmaktadır. Bu uygulamalar ve programlar arasında bir tanesi var ki hem çok tehlikeli olabilir hem de işleri iyice kolaylaştırabilir.

Android Telefon Takip Etmek

Android telefonun teknoloji karşılığında çoğalmasıyla, Android telefon takip cihazları da bu teknolojiyle büyük bir ilgi odağı haline gelmektedir. Android yardımıyla artık daha çok özellikten faydalanabiliyor ve görüşlerimizi genişletebiliyoruz. Android telefon takip uygulaması bilgilere uzaktan erişim sağlayan yüksek kaliteli özellikleri olan bir uygulamadır.

Android takip yazılımından biraz behsedelim. Android telefon takip yazılımı başka bir telefon ya da tablette yapılan tüm işlemleri görebilmenize olanak sağlayan bir programdır.

mSpy İnceleyin

Takip programla birleşince telefon sahibinin telefonunun izlendiğine kadar hiçbir bilgisi olamayacak şekilde çalışacaktır. Android telefon takip da diyebileceğimiz android takip yazılımı bir telefon ya da tablette kimlerle hangi saatte mesajlaşıldığı, kimlerin arandığı ve o numarayı kimlerin aradığı, o numarayı kullanan kişinin tüm davranışları, yani nereye gittiği dahi android takip yazılımları sayesinde öğrenilebilir. Bire bir yer belirlenemese de çok küçük hata paylarıyla yer belirlemesi de yapılabilir. Bazı programlar bunu o kadar iyi yapabilir ki hata payı yalnızca sadece birkaç metredir. Android takip yazılımları yalnızca bazen kişinin telefon konuşmalarının dinlenmesini sağlamaz, aynı zamanda ortam dinlemesi de yapmanıza olanak sağlar.

Android Telefon Takip Programının Özellikleri

Android Takip Programı Telefona Zarar Verir Mi?

Yüklendiği andan itibaren Android takip programı hiçbir şekilde bir problem arz etmez. Garantili ve yasal bir ürün olmakla beraber telefon ya da tabletlerinize  kesinlikle zarar vermez ve sizin dışınızda bir komut dahilinde çalışmaz.  Takip yapmak istediğiniz süreçte amaca uygun şekilde hareket etmektedir. Böylece daha güzel sonuçlar aldığınızı göreceksiniz. Android casus yazılım görünmez özelliğiyle birçok problemi ortadan kaldırmaktadır.

Telefon Takip Yazılımı Hangi Amaçlar İçin Kullanılabilir?

Her amaca uygun şekilde üretilmiş bir Android takip yazılımıdır. Yapmak istediğiniz ne varsa size uygun olabilecek şekilde android takip  yazılımından yararlanabilir ve bütün yasal bilgilerine sahip olabilirsiniz.

Şirketler için

android telefon takip şirket için

Bir şirket sahibiyseniz çalışanlarınıza tam anlamıyla güvenmeniz maalesef mümkün değildir. Böyle durumlarda casus yazılımı çalışanlarınızın telefonlarına uygulayarak bütün şirket ile ilgi toplantı müşteri görüşmeleri gibi detayları öğrenebilir takibini yapabilirsiniz. Toplantı zamanında siz orada olmasanız bile ortam dinleme özelliği ile bütün görüşmelere şahitlik edebilirsiniz.

Aileler için

android telefon takip aile

Ayrıca eğer çocuğunuzu şehir dışında veya yurt dışında okutmayı düşünüyorsanız, ama aklınız kalacaksa, Android takip yazılımı çocuğunuzun telefonuna yüklediğiniz zaman hiçbir endişeye yer vermeyin. Çocuğunuzun kimlerle arkadaşlık ettiğini nerelere gittiğini kimlerle görüştüğünü, ne konuştuğuna kadar bütün bilgilere erişebilirsiniz ayrıca bu yapılan görüşmeler ve yazışmaların bütün içerikleri web hesabınıza da ayrıca kayıt altına alınmaktadır. Böylelikle çocuğunuzu her zaman kontrol altında tutarsınız.

Genel olarak bu tür amaçlara yardımcı olan casus yazılım bunun gibi birçok amaca da yardımcı olmaktadır.

Android telefon Takip Yazılımının Uyumluluğu

Marka ve model farketmeden tüm Android telefon ve tabletler versiyon 2.3 ve üst ile uyumludur. Uyumlu Android cep telefonları bunlar:

 • HTC – tüm akıllı HTC telefon modelleriyle uyumludur
 • Samsung – tüm Samsung akıllı telefon modelleriyle uyumludur
 • LG – tüm LG akıllı telefonlarıyla uyumludur
 • Motorola – Android Motorola modelleriyle uyumludur
 • Sony – tüm Xperia modelleriyle uyumludur
 • General Mobile – Discovery modeli dahil tüm Android General Mobile telefonlarıyla uyumludur

Takip Programı Android Telefonuna nasıl yüklenir?

 1. Android telefonuna yükleme yapabilmek için izlediğiniz telefonun internete bağlanabiliyor olması gerekmektedir. Programı satın aldıktan sonra, hesabınıza giriş yaptıktan ve izlenen telefonla ilgili gerekli bilgileri girdikten sonra açılacak olan sayfadaki gerekli bölümde yükleme yapmak için girmeniz gereken adrese ulaşacaksınız. Bu adresi cep telefonu dinlemesi ve takibi yapmak istediğiniz telefonun web tarayıcısına girmeniz gerekmektedir.
 2. Kurulum aşamasının tamamlanabilmesi için gösterilen ekranı kabul etmeniz  gerekecektir.
 3. Android telefon takip programını satın aldığınızda, vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda bir lisans kodu oluşturulacaktır. Hesabınızın aktifleşebilmesi için bu lisans kodunun resimde gördüğünüz şekilde girilmesi gerekecektir.
 4. Bir sonraki ekranda yönetici numarası belirlemeniz istenecektir. Bunun amacı, Android telefon takip programı uzaktan yönetilebilmesi, ortam ve telefon dinleme özelliklerinin düzgün bir şekilde çalışabilmesidir. Yani Android takip programının sizin bir yönetici ve takip eden kişi olduğunuzu anlaması ve sizi tanıması için bu numaranın doğru bir şekilde girilmesi gerekmektedir. Sadece bu numara yardımıyla takip programı, uzaktan gönderdiğiniz mesaj komutlarını gizli tutar ve izlenen telefon kullanıcısına göstermeden işletimi gerçekleştirir.
 5. Bu aşamadan sonra Android hedef telefona birkaç dakika gibi kısa bir süre içerisinde kurulmuş olmakla birlikte, gerekli ayarları yapmanız için kullanacağınız ana ekranını açmış olacaktır. Bu ekrandan istediğiniz ayarı yapabilir ve kurulumu tamamlayabilirsiniz. Gerekli ayarlamaların yapılması için vakit sıkıntısı varsa, gelecek zamanlarda da bu ekrana gizli bir kod aracılığı ile ulaşarak gerekli değişiklikler yapılabilmektedir.Tüm aşamaların tamamlanmasından sonra izlenen telefonu bir kez kapatıp açmanız tavsiye ediliyor.
 6. Takip programın arayüz dili isteğinize göre seçebilirsiniz. Programı satın alma aşamasından sonra destek hattından istediğiniz zaman merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Destek hattı kural olarak 24/7 çalışmaktadır.

Android Takip Programı Dene

Android telefon takip yüklenme ve kullanımı ile ilgili daha detaylı bilgileri buradan https://tr.mspy.com/android-spy.html
alabilirsiniz.