• Home
  • Blog
  • Android Telefon için Ücretsiz Telefon Takip Programı

Android Telefon için Ücretsiz Telefon Takip Programı

Bu yazımızda çok merak edilenler arasında yer alan başka bir telefonun mesajlarını okumak için ne yapılabilir, Android bir cihazı izlemek için neler gerekli ve gibi özellikler izlenebiliyor, bu ve benzeri konuları ele alacağız. Özellikle telefon takip programı Android ücretsiz arayanlar için tavsiyelerimiz olacak. Adım adım numara takip programı Android cihazlarda nasıl çalışıyor, öğrenmek için okumaya devam edin.

Ücretsiz Telefon Takibi Nasıl Yapılır?

Herhangi bir telefonu uzaktan izleyebilmek, bir başka ifadeyle başkasının WhatsApp’ına girmek için casus yazılım gereklidir. Bu tür bir yazılım kurulduğu cihazdaki etkinlikleri kayıt altına alır, internet aracılığıyla kullanıcı paneline aktarır. Panele giriş yaparak mesajlar, e-postalar gibi verileri kolayca okuyabilirsiniz. Burada cihazın işletim sistemi önemlidir. Kurulum aşamasında iOS ve Android sürümlerinde farklılıklar vardır. Telefon takip programı Android ücretsiz sürümü nasıl kullanılabilir, kurulum özelliklerine bakalım.

7 GÜN ÜCRETSİZ DENEYİN

Ücretsiz Telefon Takip Programı Android Telefon için Kullanın

İster ücretli ister ücretsiz casus telefon dinleme programı veya casus yazılım kullanın, bu tür uygulamalar kullanmanın yasal yükümlülükleri size aittir, yasal çerçeveler içinde hareket edilmelidir. Bunu hatırlattıktan sonra telefon casus yazılım ücretsiz bir şekilde kullanılabilir ancak programı hedef cihaza rootlu veya rootsuz olarak yükleyebilirsiniz. İzleme özellikleri değişecektir, bunlara değinelim.

-Rootsuz: SMS ve MMS’ler okunabilir. Android arama kaydı bilgilerine ulaşılabilir. Android geçmişi görme, arama kayıtlarında yapılabilir. Kişi listesine bakılabilir. Android internet geçmişi kontrol edilebilir. Cihazdaki yüklü uygulamalar, fotoğraflar ve videolar görüntülenebilir. GPS telefon takip programı Android cihazda sorunsuz çalıştığından anlık konum takibi yapılabilir. İstenmeyen aramalar engellenebilir.

-Rootlu: Daha fazla takip seçeneği sunar. Rootsuz takip özelliklerine ilaveten, WhatsApp, Viber gibi anlık mesajlaşma uygulamalarının takibini sağlar. Instagram gibi sosyal ağ paylaşımlarını izleyebilirsiniz. Numara yeri tespit etme yapabilirsiniz. E-postaları okuyabilirsiniz.

Telefon Takip Programı Android Telefona Nasıl Yüklenir?

Programı izlenecek telefona kurmalısınız. Kurulum aşamasında hedef telefon yanınızda olmalı ve internet açık olamalı, çünkü kurulumda bazı ayarlar yapmanız gerekecek.

Açılan yeni sayfada gerekli bilgileri doldurarak işlemlerinizi tamamlayın. Kullanıcı paneline giriş yaparak, kurulum sihirbazını çalıştırın. Kurulum için Android seçeneğini seçin. Yükleme öncesi yapmanız gerekenleri sihirbaz anlatacaktır. Bunları yaptıktan sonra Android telefon takip programı indirme linki gösterilecektir. Bu linki hedef cihazın tarayıcısında açarak indirme ve kurulum aşamalarını gerçekleştirin. Yardıma ihtiyacınız olursa teknik destek alabilirsiniz.

  1. Hazırlıklar

telefon takip programı android ücretsiz hazırlık

2. Uygulamaları doğrula kapatın.

telefon takip programı android ücretsiz doğrulama kapatma

3. Google Chome üzerinden indirme

telefon takip programı android ücretsiz indir

telefon takip programı android ücretsiz adres

4. Uygulamayı Kurma: bt.apk dosyasını açtıktan sonra

telefon takip programı android ücretsiz kurma

telefon takip programı android ücretsiz kurma bitiş

  1. EULA’nı dikatli okuyun, devam etmek için lisans sözleşmesini kabul edin (işaretleyin).
  2. Kaldırma işlemini önleyin – ‘Etkinleştir’i tıklayın.
  3. Tuş Vuruşu Kaydedici (Keylogger) izlemeye izin verin – ‘OK’ basın. Framework Güncelleme Hizmeti açın – ‘Tamam’ı basın.
  4. Verilerin toplamasına izin verin – ‘OK’ – ‘Update Service’yı açın. Kullanım erişimine izin verin.
  5. Simge gizlemek istiyorum/istemiyorum – seçin.
  6. Kayıt kodunuzu ekleyin.

Rootsuz takip için Google Play’den indireceğiniz mLite uygulamasını hedef telefona indirin ve programı çalıştırın. Kurulum sırasında ne yapmanız gerektiği size bildirilecektir.

Deneme Sürümü Ne Zaman Biter?

mSpy ücretsiz deneme imkanı sunar. Satın almadan önce 7 günlük deneme şansına sahipsiniz. Bu süre zarfında programı tüm özellikleriyle kullanabilir, kontrol paneline ve menülerine aşinalık kazanabilirsiniz. İptal veya satın alma işlemlerini anlatalım.

Deneme Sürümünü İptal Etmek için Ne Yapmalısınız?

Telefon GPS takip yeteneğiyle göz dolduran mSpy’ı, deneme süresi olan 7 gün içinde iptal edebilirsiniz. Daha önce bilgilerini vermiş olduğunuz kredi kartınızdan herhangi bir ücret kesintisi yapılmaz. Yapmanız gereken kontrol panelinize bağlanarak Hesap Bilgisi bölümünden iptal talebinde bulunmak.

Abonelik Nasıl Satın Alınır?

Android casus yazılım ücretsiz olarak 7 gün denendikten sonra herhangi bir iptal gerçekleştirilmezse otomatik olarak daha önce seçmiş olduğunuz abonelik devam ettirilir ve ücretlendirme aboneliğinize göre kredi kartınıza yansıtılır. Böylelikle uygulamayı satın almış olursunuz ve mSpy’ı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Leave a comment