Casus Yazılım Nasıl Yüklenir 2017

Telefon takip konusunu inceledikten sonra kafamızda en önemli soru ortaya çıkar: Bu casus yazılım nasıl yüklenir? Telefon takip programları hakkında bilmeniz gereken en önemli maddeler de şu:

Casus Yazılım İncele

Telefonları ve başka cihazları 2 gruba ayıralım: iOS (iPhone, iPad) ve Android. Bir başka ayırım da telefon, tablet, laptop, bilgisayar.

 • iOS  cihazlarına casus yazılımlarını yükleyebilmek için cihazların yazılımı kırılmış ya da kırılmamış olabilir. Bunun diğer ismi jailbreak. Eskiden cihazın yazılımı mutlaka kırılmalıydı. Ancak yeni uygulamalar jailbreak gerektirmez. İzlenen cihaza gereksiz yere müdahale etmek zorunda değilsiniz.
 • Android cihazları için root terimi kullanılmaktadır. Cihazınızı root etme zorunluğu yok, takip edilecek telefona karışmadan da onu izleyebilirsiniz. Ancak casus yazılımın bazı özellikleri sadece root edilmiş cihazlarda doğru çalışır. Bundan dolayı casus yazılım üreticileri takip edilecek cihazın root işleminin yapılmasını önerir.

Indirim %15

Program tam olarak nasıl çalışır?

 • Seçtiğiniz hedef cep telefonuna takip yazılımı yükleyin.
 • İzlenen bütün cihaz aktiviteleri kayıt altına alınır ve casus yazılımı sunan şirkete internet bağlantısı aracılığıyla kullanıcı hesabınıza gönderilir.
 • Kullanıcı hesabınıza verilmiş şifreyle giriş yaparak tüm bilgileri rapor şeklinde alırsınız. Bulunduğunuz yer önemli değil. Maillerinizi okuduğunuz gibi raporlara erişiminiz de olacağını düşünün.

Casus Yazılım Satınal

Kendiniz denemek istiyorsanız ücretsiz 7 günlük deneme sürümünü kullanın!

mspy dashboard casus yazılım

Telefona erişim olmadan casus programı yüklenebilir mi?

İzlemek istediğiniz telefon mutlaka elinize geçmeli. Maalesef, başkasının düşünceleri uzaktan okumak casus yazılım kurmaktan daha kolaydır 🙂 Bazı yazılım üreticileri ürününü satabilmek için böyle bir karışıklıklık yarattı. Ancak ne kadar istesek de şimdilik bu işlev imkansız. Telefonu elinize alıp takip programını kurduktan sonra artık çalışıp çalışmayacağını yada ne kadar düzgün çalıştığını ne kadar doğru takip ettiğini aklınızdan çıkartırsınız. Bir cihaz izlemenin tek yolu hedef cihaza casus yazılımı bizzat yüklemektir.

Telefon casus yazılım sadece akıllı telefonlarda çalışır

Hedef telefon takip edilen bilgileri internet bağlantısı yardımıyla kullanıcı sayfasına (size) aktarır. Dolayısıyla internet bağlantısı olmadan merak ettiğiniz bilgilere ulaşmanız imkansızdır. İzlenen telefonda internet sürekli açık olmayabilir. Alt geçitlerde, asansörlerde ya da metroda bağlantı gidiyor. Casus uygulamaları bundan zarar görmez, kısıtlı internet erişimiyle ya da kablosuz bağlantı aracılığıyla da işlevini yerine getirebilmektedir. Veri kayıtları ve tüm raporlar hedef telefon internet bağlantısını açtığında gönderilmeye başlanır. Ancak uzun süre bağlantı olmadığında takip işlevi yerine getirilemez.

İşin diğer tarafı casus uygulama sadece Türkiye’de mi yoksa dünya çapında mı çalışır? Yazılım üreticileri ürünlerinin her ülkede her GSM şirketiyle uyumlu olduğunu bildiriyorlar. Nerede olursanız olun istediğinizde uzakta olan yakınlarınızı ve merak ettiklerinizi izleyebilir, koruyabilirsiniz. Yeter ki internet bağlantısı olsun. Casus yazılımı kurmadan önce hedef cihazın casus yazılımları destekleyip desteklemediğine dikkat ediniz.

21 replies
 1. Arzu says:

  Bu programı kullanmak istiyorum birkaç sorum var ?
  Bu Program yüklenince görünürü mü o kişinin telefonunda ?
  Ücreti ne kadar ve ne kadar süre ile kullanabilirim

  Reply
  • dvdTpAcCE says:

   Programı kurarken simgesi gözüksün mü gözükmesin mi sorusunu doğru şekilde işaretleyin. Fiyatlarını burada görebilirsiniz. Kullanım süresi ya da abonelik 1, 6 ya da 12 ay arasında değişiyor.

   Reply
  • dvdTpAcCE says:

   Takip edilecek telefon bir iPhone ise ve iBulut kullanıcı adı ve şifresini biliyorsanız daha az izleme özelliğine sahip Jailbreak’siz mSpy’ı seçmeniz durumunda mSpy uzaktan yüklenebilir. Düzenli olarak (24 saatte bir) yedeklendiğinden emin olun. Yine de, cihazda iCloud yedeklemesi etkin değilse, erişim gerekli hale gelebilir.

   Reply
 2. Gulsah says:

  7 gunluk deneme programi istiyorum yukarda verdiginiz linke tiklaiyorum ama kart bilgilerimi neden istiyor ? Bir de 7 gun sonra nasil iptal edecegim ?

  Reply
  • dvdTpAcCE says:

   Programı beğenip uzatacak olursanız yeniden yüklemenize gerek kalmayacak. Kartınızdan otomatik ödeme kesilecek. Beğenmezseniz de 7 gün geçmeden iptal etmeniz gerek. E-postanıza gelecek mailde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Programı yükleme için ise takip edilecek telefonu elinize alıp gereken ayarları ve program yüklemesini yapmanız gerekir. Yine de datayları e-postanızdan öğreneceksiniz.

   Reply
 3. aysun says:

  merhaba ıculodu şifre ve adres biliyorum
  uzaktan nasıl kurulur merak ettim
  telefonu elime almadan yapabiliniyormu gerçekten
  yoksa ben mı yanlış anladım

  Reply

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *