mSpy Google Play’de İndirilmeyi Bekliyor

Android casus yazılım ile çocuklarını olabilecek en kolay şekilde takip etmek isteyen ebeveynler için muhteşem bir haberimiz var. Casus yazılım sektörünün önde gelen şirketlerinden mSpy’ın yeni uygulaması mSpy Lite, Google Play‘den birkaç tık ile indirilerek kullanılabilir.

Hem de halihazırda mSpy aboneliği kullanan müşterilerin ekstra bir ödeme yapmasına da gerek yok. mSpy ile yeni tanışanlarsa uygulamayı ücretsiz olarak indirip yükledikten ve denedikten sonra abonelik paketlerini inceleyebilirler.

Abonelik Paketleri

mSpy Lite, adından da anlaşılabileceği üzere normal mSpy uygulamalarından daha az özelliklerin bulunduğu bir sürüm. Ama sürekli geliştirilmeye devam ediliyor ve her an yeni özellikler ekleniyor. Şu anda Google Play’den indirilebilen mSpy Lite ile kullanılabilen Android casus yazılım özellikleri şunlar:

  • Arama Takibi

  • SMS Takibi

  • Rehber

  • GPS Konum İzleme

  • Coğrafi Çevreleme

  • Yüklü Uygulama Takibi

Diğer mSpy sürümlerinin ve abonelik paketlerinin hangi özellikleri desteklediğini kendi sitesi üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Indirim %15

mSpy Lite Nasıl Yüklenir?

mSpy Lite’ı, uygulamanın Google Play sayfasına gittikten sonra yeşil “Yükle” butonuna basarak indirebilirsiniz. Diğer Google Play uygulamaları gibi bu adımdan sonra yükleme otomatik olarak başlayacak.

mSpy Lite’ı hem çocuğunuzun hem de kendi telefonunuza kurmalısınız. Çocuğunuzun telefonuna kurduğunuz mSpy Lite verileri toplamak, kendi telefonunuzdaki mSpy Lite bu raporları görmek için gerekiyor. Elbette mSpy’ın çocukların telefonuna yüklenen Lite ve diğer sürümlerden toplanan verileri görebileceğiniz, internet tarayıcısı üzerinden çalışan kontrol paneli de mevcut. Zaman zaman mSpy Lite, henüz bütün kontrol paneli özellikleri uygulamanın içerisine adapte edilmediği için sizi bu kontrol paneline de yönlendirebilir.

Yükleme ve yüklemeden sonra takip edilen cihazla kendi cihazınızı nasıl bağlayacağınıza dair bir rehberle karşılaşacaksınız. Bu rehberi takip etmeniz yetecek.

Uyumluluk ve Diğer Sürümler

mSpy Lite 4.0.3 ve üzeri Android sürümlerinde çalışmaktadır. Yalnız özellikle belirtelim, mSpy Lite kendi sitesinden indirilen uygulamaların aksine Google’ın uygulama yayın kuralları gereği gizlenerek ve fark edilmeden çalışamıyor. Eğer sizin için gizlilik önemliyse diğer sürümleri deneyebilirsiniz.

mSpy Satınal

Kendi sitesinden indirilebilecek, kurulumu Google Play kadar kolay olmasa bile daha geniş özelliklere sahip rootlu ve rootsuz cihazlarda çalışabilen Android casus yazılım alternatifleri de bulunmaktadır. Ayrıca yakın bir vakitte App Store’da bir iPhone sürümü görebileceğiniz; ama ayrıca mSpy’ın jailbreakli ve jailbreaksiz telefonlar için sürümleri de mevcut. Yakın bir vakitte mSpy iOS cihazlara App Store üzerinden yüklenmeye de başlayacak.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *