• Home
  • Blog
  • Takip Edeceğim Kişinin Telefonu Android Ve Google Play’den Programı İndirdik, Sonraki Aşamalar Nedir Ve Biz Kendi Telefonumuzdan Onu Nasıl Takip Edeceğiz?

Takip Edeceğim Kişinin Telefonu Android Ve Google Play’den Programı İndirdik, Sonraki Aşamalar Nedir Ve Biz Kendi Telefonumuzdan Onu Nasıl Takip Edeceğiz?

mLite telefon takip programı Android ücretsiz

Telefon takip programı Android ücretsiz olarak indirdiniz, daha sonraki aşamalarda neler yapmalısınız? Örneğin cep telefonu arama kayıtları görülebilir mi? Aşağıdaki açıklayacağımız noktalara dikkat ederek programı kullanabilirsiniz. Birlikte göz atalım.

Programı Kendi Telefonunuza Yükleyin

Telefon takip programı Android ücretsiz bir şekilde nasıl indirebileceğinize bakalım. Uzaktan izleme programı hem Android hem de iPhone telefonlar için geliştirilmiştir.

-Google Play

Ücretsiz telefon takip programı Android telefonlar için Google Play’de yerini almış durumda. Programı indirebilir ve bilgi de alabilirsiniz.

mSpy incelemesi

-App Store

Başka bir iPhone yerini bulma için mSpy’ın iPhone telefonlar için geliştirilen sürümünü App Store’dan indirebilirsiniz. Programla ilgili açıklamalara dikkat etmeniz, daha başarılı sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

Telefon Takip Uygulamasını Takip Edilecek Telefona Yükleyin

Android telefon takip programı Android geçmişi görme için de kullanılabilir ancak bazı özellikler sürümünüze göre değişebilir. Programın yüklenmesiyle ilgili bazı noktaları hatırlatalım. Uygulamayı yükleyebilmek için hedef telefon elinizde olmalıdır. Hem sizin telefonunuza hem de takip edeceğiniz telefona uygulamayı yüklemelisiniz. mLite için telefonlarınızı root etmenize gerek yok. Takip edeceğiniz telefonda mLite simgesi gözükecektir. Bu yüzden takip edeceğiniz kişi, takip edildiğinden haberdar olacaktır. Kendi telefonunuzdan mLite kontrol paneline girdiğinizde diğer telefona ait şimdilik kayıtlar hakkında bilgi alacaksınız daha fazlası için uygulamadaki tarayıcıdan kontrol panelinizi açmalısınız.

Takip Özelliklerinden Faydalanın

Android telefon takip mLite size mesaj takibi, arama kayıtlarını ve kişileri görebilme, gerçek zamanlı GPS takibi, yüklü uygulamaları görüntüleyebilme, coğrafi çevreleme ve acil durumlar için panik butonu imkanı sunar. Uygulama ücretsiz deneme imkanı sunar ancak 14,99$ karşılığında aylık abonelik almanız gereklidir. Android internet geçmişi görüntülemek için full sürümü tercih edin.

mSpy full apk kullanın

Gizli Takip İçin mSpy Full Apk Sürümünü Tercih Edin

Android takip programı mLite versiyonunda programın simgesi telefonda görülmektedir. Hedef telefonun sahibi telefonunda bir izleme programı yüklü olduğunu bilecektir. Programın simge olarak gözükmemesi ve gizli takip için mSpy full versiyonunu kullanmalısınız. Programın tüm özelliklerini kullanmak için mSpy full apk buradan indirin.

Tags: ,

Leave a comment

iPhone & Android 2020 İçin En İyi Casus Uygulaması: Hemen şimdi deneyin!

Buraya Tıkla