• Home
  • Blog
  • Başka Birinin WhatsApp’ına Girmek İçin Ne Yapmalısınız? [2020]

Başka Birinin WhatsApp’ına Girmek İçin Ne Yapmalısınız? [2020]

Başka birinin WhatsApp’ına girmek bazen kafanızdan geçen “Sevgilim WhatsApp’ta kimle konuşuyor?” sorunuza cevap bulabilmeniz için gerekli olabilir. Sizin gibi pek çok insan başkasının WhatsApp konuşmalarını nasıl görürüm diye merak etmekte. Bu yazımızda bu sorunuza cevap bulabileceksiniz. WhatsApp takibi için neler yapmalısınız, bakalım.

Başkasının WhatsApp ına Girmek Programı

WhatsApp Takip Etme Programı Seçin

WhatsApp takip etme programı başkasının WhatsApp konuşmalarını görme için başvurabileceğimiz en güvenli ve garanti yol olacaktır. Piyasada pek çok program vardır. Ancak takibe başlamanın ilk adımı iyi bir yazılım seçmek. Yıllardır bu alanda faaliyet gösteren, güvenilir, aynı zamanda teknik destek sunan bir yazılımı seçmeniz yararınıza olacaktır. Size deneme imkanı veren, hatta ne ile karşılaşacağınızı bir demo ile sunan bir yazılım, akıllı bir tercih olacaktır. Bu hizmeti tamamen ücretsiz olarak sunacağını ifade eden yazılımlara karşı da dikkatli olun. Bu konuda mSpy size aradığınızı sunacaktır. Şimdi programı seçtikten sonra yüklemeden önce neler yapmalısınız, bakalım.

Ayrıca oku: telefon takip programları

İzlenecek Telefona Uygulamayı Yüklemeden Önce Hazırlıkları Yapın

WhatsApp takip etme programı WhatsApp’ta kimle konuşuyor sorunuza cevap alabileceğiniz yegane programdır. Programın kurulum sürümü, hedef telefonun sahip olduğu sisteme göre değişmektedir.

Takip edeceğiniz telefon bir Android ise yazılımı yüklemeden önce cihazın rootlanmış olması gereklidir. Ayrıca programı yükleyebilmeniz için cihaza fiziksel olarak erişiminiz ve cihaz internete bağlı olmalıdır.

iOS bir telefonun WhatsApp görüşmeleri takip edilecekse jailbreakli veya jailbreaksiz takip yapabilirsiniz. İnternet bağlantısı olmalıdır. Jailbreak yapılmış bir cihaza yazılımı kurarken fiziksel erişiminiz olmalıdır. İster jailbreakli ister jailbreaksiz olsun, cihaz iCloud üzerinden takip edilecekse cihazın iCloud yedekleme özelliği aktif edilmiş olmalı ve iCloud bilgilerine sahip olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde hedef cihaz elinizde olmalıdır.

Başkasının WhatsApp ına Girmek

Başkasının WhatsApp Yazışmalarına Erişin

Kodsuz WhatsApp takip edilebilir mi diye endişelenmenize gerek yok. Çünkü bunu size mSpy sağlamaktadır. Başkasının WhatsApp’ına girmek artık sizin için çok kolay olacak. mSpy’ı takip edeceğiniz cihaza kurduğunuz andan itibaren mesajları kullanıcı panelinize bağlanarak okuyabileceksiniz. Üstelik sadece WhatsApp’ı takip etmekle kalmayacak pek çok şeyi de kontrol edebileceksiniz. Ancak WhatsApp gizlice takip sonucu doğacak yasal sorumluluğun size ait olduğunu hatırlatmak isteriz. Bir yetişkin rızası olmaksızın gizlice takip edilemez.

Tags:

Leave a comment