• Home
  • Blog
  • Kendi Telefonundan Başkasının Telefonunu Kontrol Etme [2020]

Kendi Telefonundan Başkasının Telefonunu Kontrol Etme [2020]

Kendinize ait bir telefondan başka telefonu takip etme ve gerektiğinde o cihazı kontrol etmeye ihtiyacınız varsa telefon takip programı kullanan kişilerin arasına girmek üzere olduğunuzu söylemeliyiz.

Telefon Takip Programı Satın Alın

Takip etmek istediğiniz telefonun -toplanan bilgileri kontrol edeceğiniz kendi telefonunuzun değil- işletim sistemine göre bir Android casus yazılım ya da iPhone takip programı ile anında başkasının telefonunu takip etmeye başlayabilirsiniz.

Başka Telefonu Takip Etme

Bu takip programlarıyla birçok takip işlemi yapılabiliyor. Mesela bir mesaj takip programı olarak telefondan yapılan bütün mesajlaşmalara, nereden yapılıyor olursa olsun ulaşabilir ya da GPS takip programı gibi kullanarak telefonun gittiği her yere dair raporlar alabilirsiniz. Yani doğru bir telefon takip programı bulduğunuzda değişen ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek kadar çok yönlü olacaktır.

Telefon takip programları toplanan izleme verilerini internetteki güvenli sunucularda depolarlar. Doğrudan sizin telefonunuza göndermezler. Bu yüzden kendi telefonunuza verileri almak için bir program kurmanıza gerek kalmaz. Tek yapmanız gereken telefon takip programı tarafından size belirtilen adrese telefonunuzun ya da bilgisayarınızdan tarayıcısından girmek. Kullanıcı adı ve şifrenizi gerekli alanlara girdiğinizde bütün veriler önünüze dökülecek.

İyi Bir Program Edinme ve Kullanma

Telefondan başka telefonu takip etme için hangi Android casus yazılım ya da iPhone takip programı kullanmak gerektiği konusunda kafanız karışıksa ve Android ile iPhone telefonlarda farklı programlar kullanmak hoşunuza gitmiyorsa mSpy’ın çok platformlu telefon takip programına mutlaka göz atmalısınız. İnternet sitesine giderek programı nasıl indirebileceğinizi ve yükleyebileceğinizi detaylı şekilde öğrenebilirsiniz. Eğer kurulum sırasında ya da öncesinde, sonrasında yardıma ihtiyacınız olursa müşteri hizmetlerinin bulunduğunu da belirtelim.

mSpy Satın Alın

Yüklediğiniz telefondan toplayacağı ve kontrol panelinden görebileceğiniz bilgiler kullandığınız pakete göre değişecek; ama bütün paketlerde gerçekten çok çeşitli imkanlar mevcut. Bunların içerisindeki temel takip özelliklerini şöyle sıralayabiliriz:

  • Arama ve SMS Kayıtları

  • Fotoğraflar ve Videolar – Paylaşılan, Depolanan ve Çekilen Bütün Multimedya Dosyaları

  • Sohbet Programlarındaki Mesajlaşmalar ve Paylaşımlar – WhatsApp, Hangouts, Snapchat, Telegram, Facebook Messenger ve Fazlası

  • GPS Konum Takibi ve Coğrafi Çevreleme

  • Keylogger

  • Arama, Uygulama ve İnternet Sitesi Engelleme

Sınırsız cihaz değişikliğine izin veren, hem Android hem de iPhone telefonlarda çalışabilen eksiksiz bir telefon takip programı ile telefondan başka telefonu takip etme istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden mSpy’a bir şans vermelisiniz.

Tags:

Leave a comment