• Home
  • Blog
  • Başkasının iPhone Yer Tespiti Programı 2020

Başkasının iPhone Yer Tespiti Programı 2020

iPhone yer tespiti programı ile konum bulma, başkasının konumunu bulma oldukça kolaydır. En iyi Konum takip programı hangisidir? Sizin için araştırdık.

Başkasının iPhone Yer Tespiti Programı

iPhone yer tespiti programı konum takip programı kategorisinde yer almaktadır. Bu program ile başka telefonu takip etme mümkün hale gelmektedir. Çocuğunuzun ya da çalışanınızın sizinle konuşurken nerede olduğunu, nerelerde telefonunu kullandığını merak ediyorsanız, bu tür programlar merakınızı rahatlıkla giderebilir ve onlara nerede olduklarını sormanıza gerek kalmaz. Bu tür programlar tam olarak ne işe yarar, özellikleri nedir, bu tür bir program kullanmadan önce yapmanız gerekenler var mı, yazımızın devamında.

iPhone yer tespiti programı

iPhone Yer Tespiti Programı Neyi Tespit Eder?

iPhone yer tespiti programı telefonun bulunduğu mevcut konumunu belirler. Eğer başka bir iPhone yerini bulma ihtiyacınız varsa iPhone yer takibi programı işinizi görür. Program ile telefonun nerede olduğunu kapsamlı bir haritada rahatlıkla görebilirsiniz. Belirli zaman dilimlerinde telefonun konum geçmişini takip edebilirsiniz. GPS aktif olmasa dahi siz telefonun konumunu tespit edebilirsiniz. Güvenli ve yasaklı bölgeler oluşturarak coğrafi çevreleme yapabilirsiniz. Tüm bu bilgileri ise rahatlıkla kontrol panelinizden izleyebilirsiniz.

iPhone GPS Takip Jailbreak Gerektirir

iPhone GPS takip etmeye karar verdiniz ancak iPhone GPS takip programı yüklemeden önce hedef telefondaki erişim kısıtlamalarını kaldırmanız gerekir. iPhone telefonun stabil çalışması açısından kullanıcıların telefona tam olarak erişimi kısıtlar. Bu kısıtlamaları kaldırmak için jailbreak işleminin yapılması gerekir. Konum takibi yapılabilmesi de buna bağlıdır. Öncelikli olarak hedef telefona jailbreak işlemi yapmalısınız. Daha sonra yönergelere göre programı kurduktan sonra kullanıcı panelinize bağlanarak takibe başlayabilirsiniz.

Telefon Yer Tespiti Coğrafi Çevreleme İçin De Kullanın

iPhone yer tespiti programı mSpy PremiumTelefon yer tespiti için kullanılabilecek iPhone yer bulma programı kategorisinde en iyi program mSpy’dir. iPhone başkasının yerini bulma bu program sayesinde oldukça kolay hale gelmektedir. mSpy ile yalnızca telefonun gün içerisinde nerede olduğunu öğrenmekle kalmazsınız. Coğrafi çevreleme özelliği sayesinde eğer takip edilen telefon belirlediğiniz güvenli coğrafi alanın dışına çıkarsa veya yasakladığınız bir alana girerse, uyarı gönderir. Böylelikle çocuğunuzun güvenli bir yerde olup olmadığı hakkındaki şüpheleriniz ortadan kalkar. Konum takip özelliği ile birlikte coğrafi çevreleme özelliğine de sahip olmak istiyorsanız, mSpy’ın sunmuş olduğu abonelik paketlerinden Premium abonelik paketini satın almalısınız. Standart abonelik paketinde konum takip özelliği vardır ancak coğrafi çevreleme özelliğini yer almamaktadır.

iPhone yer tespiti programı

Tags: ,

Leave a comment