• Home
 • Blog
 • Başkasının Telefonunu Kontrol Etme 2020

Başkasının Telefonunu Kontrol Etme 2020

Başka Bir Telefonun Mesajlarını Okumak

Gizli mesajlaşmalar ve paylaşımlar bundan sonra canınızı sıkmayacak. Başka bir telefonun mesajlarını okumak için ihtiyacınız olan her şey yazımızda.

Başka Telefona Sızma Yöntemleri

başka bir telefonun mesajlarını okumak

Telefonların ekranları hiçbir duvarın yapamayacağı kadar sevdiklerimizle aramızı açabiliyor. Onları korumak bir yana, tehlikeli şeyler yaptıklarını fark etmek bile çok geç olana kadar mümkün olmuyor. Başka bir telefonun mesajlarını okumak ve mobil izleme yapmaksa bu duvarı ortadan kaldırabilir.

Başka Telefona Sızma Programı

Mobil İzleme Programı

Mobil izleme programları yeri geldiğinde başkasının rehberini görme ve konum takibinden başkasının mesajlarını okuma programı olmaya birçok farklı işi başarıyla yerine getirebilirler. Kullanımlarının kolay olması ve her bütçeye uygun abonelik planlarının bulunması da başka telefona sızma için onları eşi bulunmaz bir çözüm yapıyor.

Lafı daha fazla uzatmadan başkasının telefonuna nasıl girebilirim, genel olarak telefon takibi nasıl yapılır ücretsiz denemeden nasıl yararlanılır veya abonelik nasıl başlatılır hemen görelim.

 • Bir İzleme Programı Seçin

İzleme programı seçerken özelliklerini, abonelik planlarını incelemeyi unutmayın. Kaliteli şirketlerin birçoğunun ücretsiz denemesi bulunmaktadır.

Programı indirmek için herhangi bir yol sunulmamışsa öncelikle sitesinden abonelik almanız veya ücretsiz denemeyi başlatmanız gerekebilir. Bu durumda sizden bir form doldurmanız istenecek. Programı uygulama mağazasından indirdiyseniz ilk kullanım sırasında ücretsiz denemeyi başlatabilirsiniz.

mSpy Satın Alın

 • İzleme Programını Kurun

Seçtiğiniz izleme programını takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna ve bazı durumlarda ayrıca kendi telefonunuza fiziksel olarak kurmalısınız.

İzleme programları Android ve iPhone cihazlarda kusursuz olarak çalışabilmektedir. Kurulum için gereken bütün yönergeler ve yardım kurulumdan önce izleme programının şirketi tarafından size sunulacak. Ama kurulumdan önce takip etmek istediğiniz telefona root/jailbreak yapmanız gerekebilir.

 • Hedef Telefonu İzleyin

Kurulum işlemi sırasında kendi telefonunuza da bir program kurmanız istendiyse bu programdan, istenmediyse çevrimiçi kontrol panelinden toplanan her şeyi görebileceksiniz.

Aslında fazla söze gerek yok. Başka bir telefonun mesajlarını okumak ve diğer takip işlemleri için hemen bir cep telefonu takip etme programı indir bedava denemeden yararlan ve ne kadar basit ama etkili olduğunu kendin gör.

Başka Telefonun Mesajlarını Okumak ve Diğerleri

Başka bir telefonun mesajlarını okumak veya daha farklı bir takip yapmak… Amacınız ne olursa olsun bu programlar casus telefon takip sistemi sırasındaki başka telefona sızma konusundaki her ihtiyacınızı kapsayabilecek yeterliliktedir:

 • Aramalar, kısa mesajlar, anında mesajlaşma programları (WhatsApp takip etme, Facebook, Snapchat vb.) ve e-postalar

 • Paylaşılan/indirilen/çekilen fotoğraflar ve videolar

 • Konumlar

 • Tuş vuruşları

 • Tarayıcı geçmişi, yer imleri, yüklü uygulamalar, kapsamlı raporlar

 • Arama/internet sitesi/uygulama engelleme

 • Fark edilmeden çalışma

Gördüğünüz gibi bu telefonlar başka bir telefonun mesajlarını okumak dışında da birçok harika özelliğe sahip. Programların sitesini ziyaret ederek tam özellik listesini görebilirsiniz.

 

Tags: ,

Leave a comment