Bilgisayardan Telefonu İzleme

Telefon takip programı teknolojisi ile birlikte bir bilgisayardan ya da telefondan başka bir telefonu takip etme işi çok kolaylaştı. Bunun nasıl yapılabildiğiyse bir devlet ya da gizli servis sırrı değil.

mSpy Telefon Takip Programı

Herkes başarılı bir telefon izleme programı ile izlemek istedikleri kişilerin yanlarından hiç ayırmadıkları mobil cihazlarını onları takip etmek için kullanabilir ve casus telefon hâline getirebilir. Eğer başka bir telefonu takip etmek istiyorsanız telefon takip programı dışında bir şeye ihtiyacınız yok.

Telefon Izleme Programı

Telefon izleme programı ile yüklediğiniz telefonlardan ulaşabileceğiniz bilgilerin neredeyse bir sınırı yok:

  • Arama Bilgileri

  • SMS’lerin, E-postaların ve Sohbet Programlarının Içeriği (WhatsApp, Viber, Snapchat vs.)

  • Paylaşılan ya da çekilen Her Bir Fotoğraf ve Video

  • Gün İçerisinde Gidilmiş Bütün Yerler ve O Andaki Güncel Konum

  • Sosyal Medya Hesaplarının ve Diğer Servislerin Şifreleri

  • Bütün Notlar ve Takvim Girdileri

  • Kişi Listesi

  • İnternet Geçmişi

Telefonun içerisinden yapılıp da bu programlar tarafından takip edilemeyecek bir şey şu an için yok. Liste çok uzamasın diye sadece temel bilgileri sıralamayı tercih ettik ama gördüğünüz gibi telefonun gittiği, tabii sahibinin gittiği yerleri bile öğrenebiliyorsunuz. Tercih ettiğiniz programa göre ihtiyacınız olan her özelliğe kavuşabilirsiniz.

Dilerseniz her telefonu casus telefon yapabilen bu programlardan birini nasıl edinebileceğinize ve kullanabileceğinize geçelim.

Telefon Takip Programı Bedava Kullanılabilir Mi?

Maalesef telefon takip programı bedava olarak elde edilemiyor. Ama elbette mSpy gibi kendisine güvenen her telefon takip programı deneme süresi ya da para iade garantisi sunuyorlar. Eğer satın almadan önce denemek isterseniz bunu rahatlıkla yapabilirsiniz.

mSpy Satın Alın

mSpy casus yazılımı üzerinden örneklemeye devam edersek maliyetin gayet makul, bu işlem için çok ucuz olduğunu söylemeliyiz. Hak verirsiniz ki böyle gelişmiş özelliklere sahip olmak belirli bir maliyet doğuruyor ama kesinlikle karşılanamayacak rakamlarda değil. Bütçeniz ne kadarsa, hangi özelliklere ihtiyacınız varsa ona göre bir paket seçerek ödeme yapabilirsiniz. Böylece gerekenden fazla para harcamaktan kurtulabilirsiniz.

Ücretli telefon izleme programı kullanmanın diğer bir getirisiyse tespit edilememezlik garantisi almak. Kolayca kurulabilen, daha sonra yüklediğiniz telefona müdahale etmeniz gerekmeyen bu programlar kendilerini tamamen gizlemektedir. Takip işlemini usulca yaparlar ve internet bağlantısı olduğu her an telefondan topladıkları bilgileri size ulaştırırlar. Sizse panele girerek ihtiyacınız olan bütün bilgiye sahip olmanın keyfini hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadan yaşayabilirsiniz.

Leave a Reply

iPhone & Android 2020 İçin En İyi Casus Uygulaması: Hemen şimdi deneyin!

Buraya Tıkla