• Home
  • Blog
  • Çevrimiçi Telefon Takip Mümkün Mü? [2020]

Çevrimiçi Telefon Takip Mümkün Mü? [2020]

Telefon takip programı ile sevdiklerinizi koruma altına alabilirsiniz. Uzaktan izleme programı mSpy bu konuda size yardımcıdır. mSpy’ı WhatsApp çevrimiçi takip programı gibi kullanabilirsiniz. Bu çevrimiçi takibin nasıl gerçekleştiğine dair sıklıkla sorulan sorulara cevap vermeye çalıştık. Bu soruların cevaplarını yazımızı okuyarak bulabilirsiniz.

Telefon Takip Programı Bilgi Nasıl Toplar?

Telefon takip programı hedef telefona yüklendikten sonra takibe başlar. Takip edilmek istenen tüm özellikler kayıt altına alınır. Yani WhatsApp online takip programı yapılan tüm sohbetleri ve uygulama üzerinden yapılan paylaşımları kayıt altına alır ve internet vasıtasıyla sunucuya aktarır.

Cep Telefonu Programı Ne Sıklıkla Güncellenir?

Telefondan başka bir telefonu takip etme mSpy ile mümkündür. WhatsApp online takip iPhone ve Android telefonlar için rahatlıkla yapılabilmektedir. Bu takip esnasındaki güncellemelerin ne kadar sık yapılacağını kendiniz manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Kullanıcı panelinize giriş yaptıktan sonra Cihaz Yönetimi / Telefon Ayarları / Güncelleme Aralığı bölümünden güncelleme sıklığının süresini ayarlayabilirsiniz.

İşlem Yapılan Anda Etkinliklerini Görebiliyor Muyuz?

Telefondan başka bir telefonu takip etme için mSpy seçtiniz. WhatsApp online iOS bir cihazı takip etmek için eğer jailbreaksiz bir mSpy kullanıyorsanız, son yedekleme yapıldıktan 24 saat içinde bilgi alabilirsiniz. Yedeklemelerin birkaç gigabayt büyüklüğünde olması durumunda WiFi kalitesine bağlı olarak bu kadar uzun sürebilmektedir.

mSpy’ı jailbreakli bir iPhone veya Android üzerinde kullanıyorsanız belirleyeceğiniz Güncelleme Aralığına göre yapılan etkinlikleri takip edebilirsiniz. Güncelleme Aralığı ile mSpy’ın sunucuya ne sıklıkta bağlanacağını ayarlamış olursunuz. mSpy kayıt etmeye devam eder ancak manuel olarak ayarladığınız aralığa göre sunucuya yani kullanıcı panelinize bu kayıtları aktarır. Bu güncelleme sıklığını 10 dakikanın altına indirmenizin pil ömrünü azaltmak gibi sakıncalar doğurabileceğini unutmayın.

ŞİMDİ DENEYİN

Takip Edilen Kişi İnternete Girdiği Anda Ne Yaptığını Görebiliyor Muyuz?

Başka telefonu takip etme amacıyla hedef telefona yüklediğiniz mSpy istediğiniz bilgileri kaydeder. Hedef telefon internete bağlandığı anda bu bilgiler kullanıcı panelinize akmaya başlar. Güncelleme aralığınızın sıklığı, internet bağlantısının bir WiFİ aracılığıyla veya 3G/4G hizmeti üzerinden yapılması, bu bağlantıların sinyal kalitesi takip ettiğiniz kişi ile ilgili bilgileri alma sürenizi etkiler.

Kararsızsanız WhatsApp çevrimiçi takip programı ücretsiz olarak buradan indirin ve deneyin.

Tags: , ,

Leave a comment