• Home
  • Blog
  • En İyi Telefon Takip Programı 2020

En İyi Telefon Takip Programı 2020

En iyi telefon takip programı hangi özelliklere sahiptir, birini nasıl takip edebilirim diye düşünenlere yol göstermesi amacıyla bu yazıyı kaleme aldık. Takibin nasıl yapılabileceğini anlatmanın yanı sıra takip programı seçimi yaparken nelere bakarak programı değerlendirebileceğimizi anlatacağız. Piyasada pek çok yazılım mevcut. Bu yazılımlar arasından en iyi olanı seçmek için bazı kriterlere ihtiyacımız var. Bu kriterlere birlikte bakalım.

mSpy Deneyin

Telefon Takip Programının Değerlendirme İpuçları

Casus programı sıklıkla başka bir telefona gelen SMS ve çağrıları takip etmek için kullanılır. En iyi telefon takip programı hangisi diye karar vermeden önce bazı noktalara bakmakta yarar var. Bu kadar çok takip programı arasında değerlendirme yaparken işimize yarayacak bazı ipuçları var, bunlara göz atalım:

-Takip Özellikleri

Bir kişiyi takip mobil cihazlarla gerçekleştirilecek ise gelişmiş takip özellikleri olan bir program seçilmelidir. Seçilecek program, SMS ve çağrı kayıtlarının kontrol edilmesini, e-postaların okunmasını, rehbere ulaşılmasını, anlık konum bilgisini sağlamalıdır. Coğrafi çevreleme yapabilmelidir. İnternet’teki tüm hareketleri takip edebilmeli, Facebook gibi sosyal ağlardan ve Line gibi iletişim araçlarından yapılan tüm paylaşımları kaydetmelidir. Cihazdaki uygulamaları, video ve resim gibi dosyaları gösterebilmeli ve daha fazla takip özelliği sunmalıdır.

-Fiyat

Fiyatı takip özelliklerine göre makul olmalı ve seçenekler sunmalıdır. Bu hizmetin bedava olduğunu söyleyen yazılımlar olsa da bu konuda dikkatli olunmalıdır. Kişisel bilgilerinizin çalınma riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Deneme imkanı sunan güvenilir bir yazılım firmasının sağladığı bir program tercih edilmelidir.

-Kurulum Yardımı

Seçeceğiniz yazılımın kurulum aşamasında size yardımcı olacak teknik desteği, müşteri hizmetleri ve kurulumla ilgili bilgiler bulabileceğiniz kaynakları olmalıdır.

Satın Alın

iPhone ve Android Uyumluluğu

Casus programı popüler mobil işletim sistemlerinde rahatlıkla kullanılabilir. iPhone WhatsApp takip kolayca yapılabildiği gibi cep telefonu takip programı Android cihazlarda da rahatlıkla çalışmaktadır. iPhone ve Android cihazlara marka farkı gözetmeksizin uygundur. Web sitesi üzerinden cihaz uyumluluğunu kontrol edebilirsiniz.

Resmi Siteden Satın Alın

Arama kaydetme gibi daha pek çok özelliğe sahip gelişmiş telefon takip yazlımı mSpy’ı resmi web sitesinden satın alın. mSpy’ı full indirmek için resmi web sitesini tercih ettiğinizde size özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Hem bu sayede kredi kartı bilgileri gibi kişisel verilerinizi de daha güvende tutmuş olursunuz.

Tags: ,

Leave a comment