Facebook

Bugün artık günlük ve özel hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelen sosyal medyanın en “eski” yüzlerinden biri kuşkusuz ki Facebook. Başka birçok sosyal medya aracına örnek teşkil eden ve aslında bu paylaşım dünyasının çığır açan temellerini atan sosyal ağ olan Facebook

FACEBOOK TAKİP PROGRAMI

farklı özelliklerle her yeni gün ortaya çıkan yeni rakiplerine rağmen bu piyasadaki liderliğini koruyor ve günbegün yeni üye kayıtları yapmaya devam ediyor.

Facebook casusu nasıl olunur?

Muhakkak ki sizin de, yakınlarınızın da ve hatta küçük çocuklarınızın da Facebook’tan hesapları bulunuyordur. Ama eğer siz de yakınlarınızın, sevdiklerinizin ve çocuklarınızın ya da çalışanlarınızın Facebook üzerindeki faaliyetlerinden haberdar olmak isteyenlerdenseniz, tam yerine geldiğinizi söyleyebiliriz. Bu yazının devamında nasıl Facebook casusu olabileceğiniz hakkında çevrimiçi bilgiler vereceğiz.mSpy-facebook

Yazının içeri sayesinde ayrıca artık adeta Facebook’a bağımlı haline gelmiş çocuk ve gençlerin Facebook’ta ne yaptıklarını anbean da görüntüleyebileceksiniz. Çocuk ve gençler için normal hayatta olduğu kadar sanal dünyada da büyük tehlikeler olduğu düşünülünce, bu özellikleri gayet faydalı bulacağınızdan eminiz.

Popüler casus programlar

Kesin ve sonuç alıcı casusluk raporlarına ulaşmak açısından ücretli casus yazılımlar kullanmak konusunda mutabık kaldıktan sonra gelelim, bu yazılımları nasıl kullanacağınıza. Öncelikle

programlarından size uygun fiyat ve cazip özellikleri sunanı seçin.

Ardından bu yazılımı hedefteki kullanıcının telefonuna yüklemeniz gerekiyor. Bunun için de bu cihaza fiziksel erişiminiz olmalı. Ne yazık ki, tüm ileri özelliklerine rağmen casus yazılımların uzaktan kurulum gibi bir imkanı bulunmuyor.

Hedefteki telefona fiziksel erişiminizin olduğunu varsayıp, seçtiğiniz ücretli casus yazılımın kurulum aşamasına geçiyoruz. Bu aşama gayet basit ve sadece birkaç dakika sürüyor. Casus yazılımı hedefteki kullanıcının telefonunu indirdikten sonra, program kendisini otomatik olarak yüklemeye başlayacaktır.

mSpy Satın Alın

Bazı özellikler için erişim izni isteyecektir; kabul edin ve kurulumu tamamlayın. Ardından da yazılım kendisini gizli moda alacak ve böylece hedefteki kullanıcı Facebook mesajları, yazışmaları ve paylaşımlarının izlendiğini fark etmeyecektir.

2018 yılın tercihi mSpy, tüm Facebook aktiviteleri, yazışmaları, paylaşılan foto ve videoları kesintisiz ve düzgün kullanıcı hesabına aktarıyor.

ayrıca oku: telefon takip etme

Facebook mesajlari ve Facebook casusu

Bu bilgiler sayesinde sevdiklerinizin, çocuklarınızın ya da çalışanlarınızın mobil telefon sayesinde kolayca yazdıkları Facebook mesajları ya da Facebook Messenger yazışmalarını kolaylıkla takip edebileceksiniz. İyi bir Facebook casusu olabilmek için ihtiyacınız olan tek şey sadece iyi bir casus yazılım programına sahip olmak. Artan bilişim ürünleri kullanımı ile doğru orantılı olarak casus yazılım kullanımlarına rağmen da artıyor. Bunun farkında olan birçok uluslar arası yazılım geliştirici de, casus yazılımlara büyük kaynaklar arıyorlar.

Ücretsiz Casus Yazılım Güvenilir mi?

Aynı zamanda casus yazılımlara artan ilgiden kendilerine haksız yoldan finansal geri dönüş sağlamak isteyen “uyanık” sözde geliştiriciler de yok değil. Bu yüzden yakınlarınızın, sevdiklerinizin, çocuklarınızın ya da çalışanlarınızın Facebook yazışmalarını ve paylaşımlarını profesyonel ve kesin bir şekilde izleyebilmek istiyorsanız, ücretli casus yazılımlardan şaşmamanızı öneririz. Android ya da iCihaz (iPhone, iPad) mağazalarında ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmuş olan casus yazılımlar ise genelde iddia ettikleri özelliklerin büyük bölümlerini barındırmıyorlar. Bu nedenle de kullanıcılarını hüsrana uğratıyorlar. Ayrıca verdikleri casusluk raporlarına da güven olmuyor.

ayrıca oku: whatsapp izleme

Leave a comment