• Home
 • Blog
 • Gizli Telefon Takip Programı 2020

Gizli Telefon Takip Programı 2020

Birine göz kulak olmak için sürekli takip edildiği düşüncesiyle onu tedirgin etmeniz gerekmez. Gizli telefon takip programı kullanabilirsiniz.

Gizli Telefon Takip Programı

gizli telefon takip

Çevrimiçi ortamda ve gündelik hayatta yaşayabilecekleri tehlikeler yüzünden yaşanan stresin üzerine bir de sizin ilginizden bunalan ergenlerin ya da sizi atlatmak için elinden geleni yapan çocukların, çalışanların yaşattığı sıkıntıları eklemeyin. Gizli telefon takip programı sorunlarınızı etkili bir şekilde, düşük bir maliyetle ve az teknolojik bilgiyle çözmeye hazır.

Gizli Takip Programı

Telefon Takip Programı Kendini Gizliyor Mu?

Telefon takip programı kurulum sırasında yapacağınız tercihe bağlı olarak kendisini diğer çalışan uygulamaların arasına gizleyebilir, kendisini başka bir program gibi gösterebilir ve telefonda simge bırakmayabilir. Ama bu nasıl bir program seçtiğinizle yakından alakalı.

Tercih etmek üzere olduğunuz programın özellik listesini gözden geçirerek gizlice telefon izleme özelliğine ve %100 tespit edilemezlik garantisine sahip olup olmadığına bakmalısınız.

Gizlice Telefon İzleme Özellikleri

Sadece WhatsApp gizli takip ile mi ilgileniyorsunuz, yoksa tam kapsamlı bir başkasının mesajlarını okuma programı mı isterdiniz? Karşı tarafın mesajlarını okuma iyi bir başlangıç; ama peki konum takibi, fotoğraflar ve videolar gibi diğer özellikler?

İyi bir telefon takip programı gizlice telefon izleme için şunlar gibi faydalı özellikler sunacaktır:

 • Aramaların detaylı bilgisine ulaşma, gelen arama engelleme
 • Kısa mesaj ve e-posta içeriklerini, alıcı ve göndericileri gösterme
 • Rehber kişilerini, notları, takvim girdilerini görme
 • Başka telefonun mesajlarını görme, paylaşımları izleme (WhatsApp, Snapchat, Tinder vb.)
 • Anlık konumu ve konum geçmişini izleme, konum değişikliklerinden haberdar etme
 • Tuş vuruşlarını kaydetme
 • Tarayıcını geçmişini görme, internet sitesi engelleme
 • Yüklü uygulamaları görüntüleme, uygulama engelleme
 • Uzaktan kısmi cihaz kontrolü (Cihaz kilitleme ve silme)

Hemen Satın Alın

Telefondan Takip Etme Programı Nasıl Yüklenir?

Telefon takip programı Android ve iPhone cihazlarda çalışabilir. Kaliteli şirketler cihazın işletim sistemine göre detaylı telefondan takip etme programı kurulum rehberleri sunulmaktadır.

Programı satın almadan önce takip edeceğiniz cihazla uyumlu olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Gelişmiş özellikler için takip edeceğiniz cihazı root/jailbreak yapmanız gerekecek. Ayrıca programı takip edeceğiniz cihaza fiziksel olarak kurmanız gerekeceğini unutmayın.

Uyumlu cihazlar için detaylı, ekran görüntülerinin bulunduğu rehberler ilk defa çevrimiçi kontrol paneline girdiğinizde karşınıza çıkacak. Bazı şirketler telefondan takip etme programı için ek bir ücretsiz ilk kurulum yardımı sunmaktadır.

Her şeyden önce başkasının telefonunu izlemek, başka bir telefonun mesajlarını okumak ve benzeri takip işlemleri yapabilmek için yasal hakkınız olduğundan emin olmalısınız. Hiçbir telefon takip programı yasadışı kullanımdan ötürü sorumluluk kabul etmez.

Tags:

Leave a comment