• Home
  • GPS Telefon Takip

GPS Telefon Takip

Çocuğunun okuldan çıktıktan sonra ya da arkadaşlarıyla gezmeye gittiği zaman nerede olduğunu endişe eden ebeveynlerden misiniz? Yoksa siz sevgiliniz, kız ya da erkek arkadaşınızın veya eşinizin sadakatinden şüphe mi ediyorsunuz? Veyahut çalışanlarınızın, mesai saatleri içerisinde gerçekten de söyledikleri yerde olup olmadıklarını mı merak ediyorsunuz?

TELEFON TAKİP PROGRAMI

Konum takibi yapmanın kolay yolları nelerdir?

Hedefteki mobil telefon kullanıcısı ister çocuk, ister sevgili, ister eş isterseniz de çalışanınız olsun sizin ihtiyacınız olan şey bu kullanıcıları takip etmenizi sağlayacak ve sizden uzak olduklarında ne yaptıklarını kontrol etmenize olanak sağlayacak GPS destekli bir konum takip özellikli bir GPS telefon takip programı.

GPS Telefon Takip

Bu yazılım sayesinde hedefteki kullanıcının sadece bulunduğu yer ya da konumu kolaylıkla belirlemekle kalmayacaksınız, ayrıca onun telefonunu bir ortam dinleme “böceğine” çevirerek, o konumda kimle, ne yaptığını ya da ne konuştuğunu da takip edebileceksiniz. Ayrıca bu programların bazılarındaki ileri özellikler sayesinde eğer hedefteki kullanıcının konumundan bir değişiklik olursa uyarı da alabileceksiniz. Çevreleme ve harita destekleri de veren bu casus yazılımlar sayesinde, hedefteki kullanıcının yeri ya da konumunu elinizle koymuş gibi bulabileceksiniz.

Popüler GPS Telefon Takip Programları

Peki, bu casus yazılımları nereden bulabilirsiniz ve nasıl kullanabilirsiniz? Bu soruların yanıtları da oldukça basit. Piyasada alanında lider gps casus takip

gibi pek çok profesyonel GPS telefon takip uygulaması bulunuyor. Bu casus yazılımların büyük bir çoğunluğu konum takip ve kontrol özellikleri de içeriyor. Hatta önceki kullanıcıların yorumlarına bakarsanız, bu uygulamaları satın alıp, indirenlerin büyük bir kısmının özellikle konum takibi konusunda gayet memnun olduklarını görmek mümkün.

Takip yazılımların özellikleri

Siz de kendinize uygun casus yazılımı seçtikten sonra, hedefteki kullanıcının konumunu en az bu diğer kullanıcılar kadar kolay belirleyebileceksiniz. Çocuğunuz, sevgiliniz, eşiniz ya da çalışanınızın yeri ya da konumunu kendisi bundan haberdar olmadan takip edebilmek için onun telefonuna kısa bir süreliğine erişiminiz olması gerekiyor.

Satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra, söz konusu casus yazılımı hedefteki kullanıcının Andorid ya da iPhone cihazına kolayca kurun. Kurulum gayet basit ve kısa sürecektir. Bu nedenle hedefteki kullanıcıya yakalanma olasılığınız da gayet düşük olacaktır. Ayrıca GPS casus yazılım, kurulum tamamlandıktan sonra kendini tamamen gizli moda alacaktır. Böylece hedefteki kullanıcı takip edildiğinin farkında bile olmayacaktır.

Bir Numara Casus Yazılım Hangisi?

Siz eğer hedefteki kullanıcının sadece konumunu takip etmek istiyorsanız, bu casus yazılımların size önerdiği özelliklerin büyük bir bölümünden faydalanmamış olacağınız anlamına geliyor. Bu yüzden satın aldığınız ve kurulumu tamamladığınız casus yazılımların özelliklerini, kendi resmi sayfalarında iyice okuyun.

Bu özellikleri okuyunca siz de göreceksiniz ki, satın aldığınız casus yazılım konum takip ile kontrol özelliğinden çok daha fazlasını içeriyor. Mesela hedefteki kullanıcının tüm gelen-giden SMSlerini ya da sosyal ağlardaki etkileşimlerini de takip edebilirsiniz ve bu yazılımların size önerdiği daha pek çok ileri özellikten faydalanabilirsiniz.

Casus yazılımların yeni özellikleri de geliştiriliyor. Mesela, mSpy Coğrafi Çevreleme opsiyonu sunmaktadır. Haritada belirlediğiniz sınırlar geçildiğide telefonunuza  bir uyarı alacağınızı ispat ediliyor.

Leave a comment