• Home
 • Blog
 • iOS Telefon Takip Programı 2020

iOS Telefon Takip Programı 2020

iPhone takip programı aramaya bir son verebilirsiniz. iPhone casus yazılım seçenekleri arasında başka bir iPhone takip etme için en elverişli olanı bulmak için daha fazla uğraşmanıza gerek yok. Cevap çok net bir şekilde önümüzde.

iPhone Takip Programı Satın
Alın

iPhone takip için kullanabileceğiniz onlarca alternatif arasından mSpy cep telefonu takip programı jailbreakli ve jailbreaksiz telefonlar için pek çok özelliği çok başarılı bir şekilde sunuyor. Abartılı vaatlerde bulunmadan ama işlevini tam anlamıyla yerine getiren, tespit edilemez ve kapsamlı çözümler sunan bir iPhone takip programı olarak göze çarpıyor.

iPhone Takip Programı

Sundukları arasında hedef telefondan şunlar gibi bilgiler çıkarmaya yarayan özellikler bulunmakta:

 • Fotoğraflar ve Videolar

 • Arama Kayıtları

 • SMS

 • E-posta

 • Anında Mesajlaşma Trafiği (WhatsApp, Viber, Snapchat, Telegram vs.)

 • İnternet Geçmişi

 • Konum Takibi

 • Rehber

 • Keylogger

Başka bir iPhone takip etme için olan özelliklerinin yanı sıra o iPhone’u uzaktan kontrol etmeye imkan tanıyor. Uygulama engelleme, arama engelleme ve internet sitesi engelleme sayesinde örneğin kişi listesinde ekli olarak gördüğünüz ama o telefonu aramasını istemediğiniz kişileri engelleyebilir ya da ziyaret edildiğini fark ettiğiniz zararlı sitelerin artık o telefondan açılmamasını sağlayabilirsiniz. Engelleme özellikleri gayet esnek. Kontrol paneli üzerinden engellemeler eklenip çıkarılabiliyor.

Toplanan bilgiler internet bağlantısı olduğu her an online kullanıcı paneline raporlanıyor. Ne sıklıkla raporlama yapılmasını istediğinizi, hangi özelliklerin iletilmesini tercih ettiğinizi belirleyebiliyorsunuz. iPhone casus yazılım tarafından tahsis edilen panelin menüsünde her kategori için ayrı bölümler bulunmakta. Bu sayede iPhone takip son derece basitleşiyor ve hızlanıyor.

mSpy’a Nasıl Sahip Olabilirim?

mSpy’ın paketlerini resmi internet sitesi üzerinden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Yazımızın başında bahsettiğimiz gibi farklı ihtiyaçları karşılayan, içerisinde farklı özellik gruplarının bulunduğu ve jailbreakli, jailbreaksiz cihazlar için geliştirilmiş paketler mevcut. Bunların içeriği ve tanımları da paket bilgilerinin arasında detaylı bir şekilde belirtiliyor.

mSpy Satın Alın

Jailbreakli iPhone takip programı iOS 6’dan 9’a kadar geniş bir desteğe sahip. Jailbreaksiz takipse daha sınırlı özelliklere sahip olduğu için bütün cihazlarda çalışabiliyor. Hatta jailbreaksiz takip, takip edilecek iPhone’un iCloud bilgilerine sahipseniz ve cihazda iCloud yedekleme açıksa cihaza fiziksel erişim bile gerektirmiyor.

Eğer başka bir iPhone takip etme için gelişmiş ve temel özelliklerin bir arada olduğu, bunun uygun fiyatla sunulduğu bir cep telefonu takip programı kullanmak istiyorsanız mSpy’ın paketlerini incelemeyi ihmal etmeyin.

Tags:

Leave a comment

iPhone & Android 2020 İçin En İyi Casus Uygulaması: Hemen şimdi deneyin!

Buraya Tıkla