• Home
  • Blog
  • İphone Başka Telefon Aramaları ve SMS Takip Etmek [2020]

İphone Başka Telefon Aramaları ve SMS Takip Etmek [2020]

iPhone takip programı, başka bir telefona gelen sms ve çağrıları takip etmek amacıyla geliştirilmiş bir program türüdür. Bu programı inceleyelim.

iPhone Başka Telefon Aramaları ve SMS Takip Etmek

iPhone takip programı, iPhone takip etme için yazılım dünyasına sunulan son uygulamalardandır. Piyasanın öncü markalarından olan Apple tarafından geliştirilen iPhone, akıllı telefon piyasasını şekillendirmektedir. Ayrıca her sürümle birlikte piyasa yenilikler getirmektedir. Bununla birlikte iPhone telefon sahipleri kendilerince haklı sebeplerden dolayı çocuğuna ya da bir yakınına hediye ettiği telefonu takip etmek isteyebiliyor. Başka bir iPhone telefonda neler olup bittiğini öğrenmek isteyenler iphone takip etme programı ihtiyacı duyuyor. Bu ihtiyacı ise iphone casus programı giderebilir. Adım adım bu programla ilgili işinize yarayacak bilgileri aşağıdakileri okuyarak edinebilinirsiniz.

iPhone Başkasının Mesajlarını Okuma

iPhone Takip Programı Nasıl Kullanılır?

iPhone takip programı başkasının telefonuna sızma eylemini kolaylaştıran programdır. Sahip olduğunuz iPhone telefonunuzun iOS sürümüne uygun sürümünü belirlemelisiniz. iPhone telefonunuzun sürümünü belirledikten sonra ister Jailbreak ile ister Jailbreak yapmadan iPhone telefon takip sizin için sorun olmaktan çıkar. Jailbreak ile telefona tam hakim olursunuz. iCloud desteğiyle Jailbreak’siz telefonu takip edebilirsiniz. Yapmanız gereken programı kurduktan sonra kişisel olarak oluşturduğunuz çevrim içi bir hesap sayesinde internet erişimi olan her yerde ne zaman isterseniz, hesabınıza bağlanarak tüm takip etmek istediklerinizi görüntüleyebilirsiniz.

iPhone Casus Yazılım Neler Takip Eder?

iPhone casus yazılım başkasının mesajlarını okuma programı gibi düşünülse de bunun dışında pek çok şeyi de takip edebilir. Telefon aramalarını, gelen ve gönderilen tüm çağrıları ve SMS’leri takip edebilmenin yanısıra, telefona hangi uygulamaların yüklendiğini görebilirsiniz. Kamerayla nelerin çekildiğine bakabilirsiniz. Gelen ve gönderilen resimleri ya da videoları rahatça görüntüleyebilirsiniz. Tüm uygulamalar üzerinden yapılan yazışmaları okuyabilirsiniz. Telefonun konumunu belirleyebilirsiniz. E-postaları takip edebilirsiniz. Tuş kaydedici ile tüm klavye hareketlerini görüntüleyebilirsiniz. Hatta cihazın çalınması gibi bir durumda telefonun uzaktan kilitlenmesini ve telefondaki tüm verilerin silinmesini sağlayabilirsiniz.

Hemen Satın Alın

Telefon Takip Programı Yükleyin

Telefon takip programı sağladığı avantajlar nedeniyle tercih edilmektedir. Her ne kadar farklı yöntemlerle takip etmenin mümkün olduğu dile getirilse de kullanılabilirliği test edilmiş güvenli bir programı tercih etmek daha akıllıca bir çözüm olacaktır. Bütçe dostu bir çözüm tavsiye edilebilir. En iyi çözümlerden bir tanesinin de mSpy olduğu unutulmamalıdır. Cep telefonu takip etme programı indir bedava yükle.

Tags: ,

Leave a comment