• Home
 • Blog
 • Başka Bir iPhone’u İzlemek İçin iPhone Casus Yazılım Nasıl Kullanılır? [2020]

Başka Bir iPhone’u İzlemek İçin iPhone Casus Yazılım Nasıl Kullanılır? [2020]

iPhone casus yazılım kullanarak başkasının iPhone’unu izlemek için neler yapmanız gerektiğini ve hangi bilgilere ulaşabileceğinizi öğrenmekte geç kalmayın.

iPhone Casus Yazılım Nasıl Çalışır?

iphone casus yazılım

Mobil izleme teknolojisi hayatımızı kolaylaştırmak için burada, zorlaştırmak veya daha karmaşık hale getirmek için değil. İlk yükleme sırasında kendiliğinden çalışmaya devam eden, isteğe bağlı özelleştirmeler dışında ayarlarına müdahale etmeniz gerekmeyen mSpy gibi bir iPhone casus yazılım tercih ettiğinizde bütün sıkıntılarınızın da kendiliğinden çözüldüğünü göreceksiniz.

iPhone casus yazılım takip edilecek kişinin telefonuna yüklendiğinde ve gerekli basit ayarlar yapıldığında satın aldığınız paketteki özellikleri çalışmaya başlar. Bu özelliklerle toplanan bilgiler belirtilen raporlama süresi dolunca veya takip edilen cihaz uygun internet bağlantısına kavuşunca internet üzerinden kontrol panelinize gönderilir.

Kontrol paneline istediğiniz cihazın tarayıcısından girerek uzaktan izleme programı tarafından toplanan bilgileri görebilir, sunulan kontrol özelliklerini kullanabilirsiniz.

iPhone Casus Yazılım

iPhone Casus Programı ile Neler Kontrol Edilir?

Tercih ettiğiniz iPhone casus programı mSpy gibi bir programsa hem telefondaki her bilgiye ulaşabilir hem de telefon sahibinin gün içindeki hareketlerine dair detaylı fikre sahip olabilirsiniz.

 • Arama Takibi

 • SMS, MMS, E-posta Görüntüleme

 • Fotoğrafları ve Videoları İzleme

 • WhatsApp, Skype, iMessage vb. Anında Mesajlaşma Takibi

 • Konum Takibi ve Coğrafi Çevreleme ile Konum Değişikliği Uyarıları

 • Ziyaret Edilen Siteleri İzleme

 • Yüklü Uygulamaları Öğrenme

 • Tuş Vuruşlarını Kaydetme

 • Uzaktan Arama, İnternet Sitesi ve Uygulama Engelleme

 • Uzaktan Cihazı Kilitleme ve Silme

İhtiyaçlarınızı iyi tahlil ederek bir SMS takip programı mı, telefon GPS takip programı mı, yoksa her şeyi takip edebilen bir iPhone casus programı olduğuna karar vermeniz gerek. Belki WhatsApp takibi sizin için çok önemlidir; ama diğer anında mesajlaşma uygulamalarını takip etmekle ilgilenmiyorsunuzdur.

Neye ihtiyacınız olduğuna karar verdikten sonra uygun abonelik planlarından birini mSpy’ın sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerine bağlanarak telefon takibi nasıl yapılır ücretsiz denemeden nasıl yararlanılır öğrenebilirsiniz.

Başkasının Telefonuna Sızmak İçin Neler Yapmalısınız?

Başkasının telefonuna nasıl girebilirim sorusunun cevabı söz konusu iPhone ise birçok farklı alternatife sahip olabileceğiniz bir alan. mSpy nasıl kullanılır, başkasının telefonuna sızma için hangi adımları takip etmek gerekir hemen sıralayalım:

 1. Abonelik planlarını inceleyerek en uygununu bulmalı ve satın almalısınız. 7 günlük ücretsiz denemeden faydalanabileceğiniz unutmayın. mSpy Standart, mSpy Premium ve jailbreaksiz mSpy seçenekleri bulunmakta. Bunlara ek olarak uygulama mağazasından mLite uygulamasını indirebilirsiniz. Her birinin sunduğu özellikler birbirinden farklı.

 2. Tercih ettiğiniz pakete ve uygulamaya göre mSpy tarafından sunulacak rehberleri takip ederek kurulumu gerçekleştirmelisiniz. Bu sırada ilk kurulum için verilen ücretsiz yardımdan faydalanabilirsiniz.

  1. mSpy Standart ve mSpy Premium hedef telefona fiziksel olarak kurulmalı. Ayrıca cihazın sınırlamalarını jailbreak ile kaldırmanızı gerektirebilir. Bunun karşılığında iPhone casus yazılım özelliklerinin tamamını kullanabilirsiniz. Yükleme adımları kontrol panelinize girdiğinizde detaylarıyla açıklanacak.

  2. Jailbreaksiz mSpy, cihazı jailbreak yapmanız gerekmeden, hatta fiziksel kurulum bile yapmadan iCloud yedeklemesi üzerinden takip yapabilir. Cihazın iCloud yedeklemesi açık olmalı ve iCloud giriş bilgilerine sahip olmalısınız. Başkasının mesajlarını okuma programı gibi birçok faydalı özelliğe sahiptir.

  3. mLite uygulama mağazasından kolayca indirilebilir. Diğerlerinin aksine telefonda gizlenerek çalışamaz ve kendi telefonunuza indireceğiniz uygulamayla hedef telefondaki uygulamanın eşleştirilmesiyle çalışır. Başkasının telefonuna sızma için temel özelliklere sahip bir iPhone casus yazılım olarak karşımıza çıkmaktadır.

 3. Kurulum işlemi tamamlandığında program yazımızın ilk bölümünde anlattığımız gibi çalışmaya başlayacak. Kısa süre içerisinde hedef telefondan toplanan bütün bilgiler kontrol panelinizde gözükmeye başlayacak.

iPhone Casus Yazılım

Tags:

Leave a comment