• Home
 • Blog
 • iPhone Takip Programı Ücretsiz Kullanmak için Deneme Sürümü Başlatın [2020]

iPhone Takip Programı Ücretsiz Kullanmak için Deneme Sürümü Başlatın [2020]

iPhone takip programı ücretsiz kullanmak isteyenlerin dikkatine. Sosyal ağlarda çokça paylaşımda bulunan biri evde sessiz kalabilir, kimseyle sohbet etmeyebilir ama telefonunun sesi hiç susmaz. Bu bazen çocuğunuz bazen de eşiniz olabilir.

Doğal olarak eşimin telefonunu nasıl takip edebilirim ücretsiz bir yolu var mı, gibi sorular akla gelebilir. Bu yazıda, telefon takibi nasıl yapılır ücretsiz mümkün mü, başkasının WhatsApp’ına erişim için neler gerekli, ele alacağız. Öncelikle bu konuda uzman aynı zamanda bedava deneme imkanı sunan bir yazılımdan yardım almalısınız.

mSpy Ücretsiz Deneme ile Başlayın

Uzaktan telefon izleme konusunda gelişmiş seçenekleriyle mSpy ücretsiz deneme imkanı sunuyor. Tek yapmanız gereken yazılımın web sitesini ziyaret etmek. İzleyeceğiniz kişi bir iPhone kullanıcısıysa mSpy iPhone takip programı sizin tüm beklentilerinizi karşılayacaktır, üstelik satın almadan önce bedava deneme şansınız da var. iPhone casus yazılım uzaktan nasıl yükleniyor, açıklayalım.

iPhone Takip Programı

Telefona Uzaktan Casus Yazılım Yükleme

iPhone casus yazılım ücretsiz bir şekilde, jailbreakli veya jailbreaksiz bir iPhone’a iCloud aracılığıyla gerekli ayarların yapılmış olması durumunda, uzaktan kurulabilir ve takip edilebilir. iCloud takip özellikleri sınırlıdır. mSpy web sitesinde detayları bulabilirsiniz. Uzaktan kurulum ve takip, iPhone 10 ve üzeri sürümlerde yapılacaksa hedef cihazda şunlara dikkat etmelisiniz:

 1. iCloud kimliğini ve şifresini bilmelisiniz.iPhone takip programı ücretsiz icloudiPhone takip programı ücretsiz icloud 1
 2. iCloud yedekleme açık olmalı. Değilse Ayarlar → Apple ayarlar → iCloud → iCloud Yedekleme → iCloud Yedekleme’yi Aç sırasını takip ederek yedeklemeyi açın.iPhone takip programı ücretsiz yedeklemeiPhone takip programı ücretsiz yedekleme aç
 3. İki faktörlü doğrulamanın kapalı olduğundan emin olun. 2 faktörlü iCloud doğrulama açık uyarısı alıyorsanız mSpy ile izleyebilmeniz için bunu kapatmalısınız. İki faktörlü kimlik doğrulamayı kapatmak için Apple ID hesap sayfasında (https://appleid.apple.com/) oturum açın ve Güvenlik bölümünde Düzenle’ye dokunun. İki Faktörlü Kimlik Doğrulamayı Kapat’ı seçin. Yeni güvenlik soruları oluşturduktan ve doğum tarihinizi bildirdikten sonra iki faktörlü kimlik doğrulama kapatılacaktır.iPhone takip programı ücretsiz 2 faktör

Bu işlemleri yaptıktan sonra uzaktan telefon takip artık sizin için sorun olmayacak. Şimdi neleri izleyebileceğinize değinelim.

iPhone Takip Programı Ücretsiz Neyi Takip Eder?

Yazılım sayesinde iPhone geçmişi görme yani silinen arama kaydını görme imkanına kavuşursunuz. Kayıtlar silinse dahi görebilirsiniz.

 • Mesajları,
 • WhatsApp sohbetlerini,
 • arama geçmişini,
 • yüklenmiş uygulamaları,
 • takvimi,
 • notları ve görevleri uzaktan izleyebilirsiniz.

Ancak iPhone’da başkasının yerini bulma söz konusu olursa jailbreakli sürüm tercih edilmelidir. Jailbreakli ve jailbreaksiz takip özelliklerini uygulamayı denemeden önce kontrol edin. Deneme sürümüyle ilgili bilgileri paylaşalım.

Deneme Sürümünü Kaç Gün Kullanabilirim?

mSpy WhatsApp takip programı ücretsiz olarak denenebilir. Programı tanımanız, kalitesini ve farkını görmeniz açısından bu çok önemli bir fırsattır. mSpy’ın sunduğu iPhone takip programı ücretsiz 7 gün boyunca denenebilir. Bu bir haftalık süre sonrasında uygulamayı ya satın almalısınız ya da iptal etmelisiniz.

Deneme Sürümü İptali Nasıl Yapılır?

SMS takip programı ücretsiz 7 gün kullanılabilir. 7 günlük süre dolmadan kullanıcı panelinize giriş yaparak hesabınızı iptal edebilirsiniz. Bu süre zarfında iptal işlemi gerçekleştirirseniz hiçbir şekilde ücret ödemez, kredi kartınıza yansıtılmaz. Devam etmek isterseniz süreç nasıl işliyor?

iPhone Takip Programı

Abonelik Satın Almak için Tekrar Kart Bilgileri Girmem Gerekecek Mi?

Kayıp telefonun yerini tespit etmek için dahi kullanabilen casus program ücretsiz 7 gün denenebilir. Bu süre bitmeden iptal işlemi gerçekleştirmezseniz 7. günün sonunda deneme sürümünüz otomatik olarak aboneliğe çevrilir. Kayıt sırasında belirtiğiniz kredi kartınızdan ücret otomatikman kesilir, ekstra bir işlem yapmanıza gerek kalmaz, mSpy ile takibe devam edebilirsiniz.

Tags:

Leave a comment