• Home
 • iPhone Telefon Takip Uygulaması 2020

iPhone Telefon Takip Uygulaması 2020

iPhone Takip etmek için bilmeniz gereken iPhone Telefon Takip Programı özelliklerini mSpy’dan öğrenin. mSpy programı iPhone telefonları ve iPad takibi için kullanılır. Hedef telefona jailbreak işlemi yapılabilir. Jailbreak işlemi yapılmadan da bu telefon takip programından faydalanabilirsiniz.

Jailbreak’siz

mSpy

başkasının iCloud ID ve şifresini girerek telefona uzaktan kurun

 • WhatsApp
 • iMessage (iOS)
 • Metin Mesajları, MMS
 • Arama geçmişi ve Kişi Listesi
 • Web Sitesi Geçmişi
 • Takvim, Notlar, Görevler
 • Yüklü Uygulamalar
 • Kablosuz Ağlar

Satın Alın

Gördüğünüz gibi jailbreak ile daha çok özellik kullanabilir takip edilecek kişi hakkında daha çok bilgi edinebilirsiniz. Jailbreak nedir, niçin ve nasıl yapılır wiki sayfasından öğrenebilirsiniz.

Bu ve benzeri uygulamalar, kullanıcıların (yöneticilerin) seçtikleri aygıtlar tarafından gerçekleşen her türlü aktiviteyi izlemesini sağlar. Ebeveynler ise iPhone Telefon Takip Uygulamalarını kullanarak çocuklarını kolay bir şekilde siber suçlardan ve internet ve çevrimiçi aktivitelerden doğabilecek her türlü tehditten koruma şansını yakalar.

iPhone İzleme Uygulamalarının Gizli Modu nedir?

Pek çok iPhone Telefon Takip Uygulaması ve hizmeti arka planda gizli modda çalışmaktadır. Bu özellik sayesinde uygulama takip edilen cihazlar tarafından farkedilememektedir. Böylelikle, ebeveynler çocuklarına farkettirmeden onların çevrimiçi aktivitelerini kolaylıkla izleyebilir.

Ücretsiz iPhone Telefon Takip Uygulamaları:

Hem internet sitelerinde hem de Apple Uygulama Mağazası’nda, bir başka deyişle iTunes’ da, birbirinden farklı pek çok ücretsiz iPhone İzleme Uygulaması ve servisi bulunmaktadır. Ancak, ücretsiz uygulamalar ve servisler sınırlı özellikler ile kullanıcılara sunulmaktadır ve bazı ücretli servisler sınırlı deneme süreleri ile sunulmaktadır. Çocuklarınızı çevrimiçi tehditlerden uzak tutabilmek ve şirketinizi kötü niyetli çalışanlardan koruyabilmek için bu uygulamaların tüm özelliklerini kontrol ettiğinizden ve denediğinizden emin olun.

iPhone İzleme Uygulamasını nasıl seçmeliyim?

İhtiyacınıza uygun en ideal iPhone İzleme Uygulamasını seçebilmek için açıkçası pek çok faktörü aynı anda değerlendirmeniz gerekmektedir. Her ne kadar tüm iPhone İzleme Uygulamaları istenilen cihazları sürekli olarak takip etme amacıyla üretilmiş olsa da bazı uygulamalar ve servisler, mSpy gibi, daha fazla özellik ile sunulmaktadır.

MSPY SATIN ALIN

Bir başka önemli faktör ise uyumluluktur; bazı iPhone İzleme Uygulamaları yalnızca iOS cihazları ile diğerleri ise daha farklı platformlarda kullanılmak üzere üretilmektedir. Bu nedenle, seçeceğiniz uygulamanın ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahip olduğundan ve cihazınız ile uyumlu olduğundan emin olunuz.

iPhone Telefonuna Takip Programının Kurulum Şartları

İPhone son sürümleri (10+) olduğunda 3 şart ile takip edebilirsiniz:

1) iCloud kimliği ve şifresini bilmeniz gerekiyor.

iphone telefon takip programi iCloud ID

iphone telefon takip aktivasyon

2) iCloud yedekleme açık olmalı. Ayarlar → Apple ayarlar → iCloud → iCloud Yedekleme → iCloud Yedekleme’yi açın.

iphone telefon takip programı yedekleme aç

iphone telefon takip programı yedekleme başlat

3) 2 faktör doğrulama kapalı olmalı.

Önemli! 2 faktörlü iCloud doğrulama açık olduğu uyarası çıkıyorsa mSpy ile izlemeniz için onu kapatmanız gerekir. İki faktörlü kimlik doğrulamayı kapatmak için Apple ID hesap sayfasında (https://appleid.apple.com/) oturumu açın ve Güvenlik’ bölümünde Düzenle dokunun. İki Faktörlü Kimlik Doğrulamayı Kapat’a dokunun. Yeni güvenlik soruları oluşturduktan ve doğum tarihinizi bildirdikten sonra iki faktörlü kimlik doğrulamayı kapatılacaktır.

iphone telefon takip uygulaması 2 faktör doğrulama

iphone telefon takip programı kullanıcı paneli

Bu ayarları yaptıktan sonra kurulum uzaktan yapabilirsiniz.

Sonuç

Neredeyse tüm çocukların kendi tablet bilgisayarlarının, telefonlarının ya da masaüstü bilgisayarlarının olduğu günümüzde ebeveynlerin çocuklarını çevrimiçi tehditlerden koruması gerekmektedir. Öte yandan, işverenlerin de şirketlerinden bilgi ve veri çalınmasını engelleyebilmek için gerekli adımları atması ve izleme uygulamalarını ve servislerini kullanması gerekmektedir.

İzlediğim kullanım sebepleri sizinle paylaştım.
Siz telefon casus uygulamalarını kullanıyor musunuz?
Sıralanmış sebep dışında insanlar telefon casusunu sizce niçin kullanır?

Comments (4)

 • Derya

  |

  İ iPhone telefona uzaktan yuklenirmi

  Reply

  • dvdTpAcCE

   |

   Yüklenir, bunu için iCloud hesap ID ve şifresini bilmeniz gerek.

   Reply

 • Selma korkmaz

  |

  Takip edeceğimiz kişinin telefon şifresini bilmiyor isek parmak izi ile açıyor

  Reply

  • dvdTpAcCE

   |

   Parmak izi de bir şifredir aslında.

   Reply

Leave a comment