• Home
  • Blog
  • Kaybolan Android Telefonumu Nasıl Bulurum [2020]

Kaybolan Android Telefonumu Nasıl Bulurum [2020]

Hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelen ve sürekli ihtiyacımızın olduğu, yanımızdan ayırmadığımız Android telefonlarımız gündelik hayatın koşuşturması esnasında kaybolması yalnızca bir anlık dalgınlığa bakıyor ve etrafımız yığınla dikkat dağıtıcı unsur ile çevrili. Araba kornaları, kalabalık sokakların stresi, taksideyken toplantıya niye geç kaldığımızı öğrenmek isteyen patronumuz, yetişmesi gereken ödevler ve projeler, sevgilimizle ya da eşimizle bir kafede ettiğiniz küçük bir kavga… Her an elimizdeki Android telefonunuzu düşürme ya da bir yerde unutma tehlikesiyle karşı karşıyayız.

mSpy Deneyin

Kaybettiğimiz Android cihazıysa bize kesinlikle maddi zarardan daha fazlasına patlayacaktır. Rehberinizi, fotoğraflarınızı, videolarınızı ya da mesajlarınızı harici bir kaynağa yedeklediğinizi bile düşünsek kişisel ya da iş belgelerinin başka kişilerin eline geçmesi yüzünden manevi olarak yara almanız işten bile değil ve müşterilerin bilgilerinin gizliliğini koruyamadığınız için işten atılmanız olası.

Tek tehlike altında olansa siz değilsiniz. İnsanlar bütün özel ve iş hayatlarına dair verileri artık Android telefonları üzerinde biriktirmenin sağladığı rahatlığa ve mahremiyete iyice alıştılar. Bunların arasına kesinlikle sizin çocuğunuz, sevgiliniz, eşiniz veya çalışanınız da dahil. Onların mahremiyetlerinin ve kişisel bilgilerinin, bulunamayan telefonlar ya da tabletler yüzünden mahvolmasına asla izin vermemelisiniz.

Hele kaybolan Android telefonlarını ve tabletleri bulmak casus uygulamaların yardımıyla bu kadar kolayken.

Casus Uygulamaları Nedir ve Kaybolan Android Telefonları Bulmak için Nasıl Kullanılabilir?

Android casus uygulamaları, yüklenen cihazların yükleyen kişiler tarafından, kendilerine özel olarak sunulan web panellerinden pek çok farklı açıdan takip edebilmesini sağlayan uygulamalardır. Adından anlaşılabileceği gibi bütün Android işletim sistemleriyle uyumludurlar ve kolay bir kullanıma sahiptirler. İlk yükleme dışında, hedef cihazı izleyebilmek için kesinlikle ikinci bir fiziksel erişim gerektirmez. Üstelik çalışan uygulamalar arasında gözükmemesi sayesinde telefonu o anda kullanan kişiye fark ettirmeden rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Önemsediğiniz kişilere göz kulak olmak için inanılmayacak kadar işlevsel olan bu uygulamaların sunduğu özellikler, aynı zamanda sevdiklerinizin cihazlarına ya da bizzat kendinizin kaybolan Android telefonlarını bulmak için de kullanılmasına imkan vermektedir. Bu sayede ne siz ne de sevdikleriniz o gün uğradığı ve cihazlarını kullandığı yeri hatırlamak için kendisini saatlerce hırpalamak ve her yeri tek tek aramak zorunda kalmayacak.

Bu uygulamaların sunduğu özelliklerin en popülerleri arasında bulunan konum takibi hizmeti, kayıp cihazlarınızı bulmak için biçilmiş kaftandır. Yalnızca tek bir yöntemle değil, cihazın sunduğu bütün olanakları sonuna kadar kullanmanıza imkan vermesiyle kaybolan cihazların bulunmasında en büyük yardımcınız bu özellik olacak. Cihazınızı ister bir mekanda ister taksi gibi hareketli bir araçta düşürmüş olun bu özellik sayesinde bulunduğu yeri ya da izlediği rotayı herhangi interneti olan başka bir cihazdan web panelinize girerek rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Anlık olarak cihazın hareketlerine göre güncellenen harita sayesinde cihazınızın hareketlerini görsel olarak da izleyebilirsiniz. Eğer cihazınız kaybolduğu sırada bir kablosuz ağa bağlıysa ya da daha sonra bağlandıysa, bu kablosuz ağın bulunduğu yer hakkındaki bütün konum bilgilerine, GPS’ten bile daha kesin bir şekilde ulaşabilirsiniz; çünkü GPS yan yana iki kafenin farkını size net olarak söyleyemez, yalnızca tahmini bir konum bilgisi sunarken, kablosuz ağın konumu daha net bir bilgi verebilir.

Ayrıca bu bilgiler cihazınız internete bağlı olduğu sürece otomatik olarak web panelinize kaydedildiği için siz interneti olan başka bir cihaz bulana kadar geçen sürede kaybolan cihazın takibini bırakmamış olursunuz. Böylece cihazınızın pili bitse, internet ya da hat bağlantısı kesilse de tahmini bir konum tespiti yapma olasılığı hala devam etmektedir.

Cihazınıza uzaktan erişerek cihazınıza müdahale edebilmek bu gibi durumlarda hayati önem taşır.Kayıp Android cihazlar için casus uygulamaların sunduğu uzaktan kontrol sistemiyle telefonunuzun pil durumu, hattın değişip değişmediği ve eğer hat değiştiyse yeni hat hakkında bilgilere ulaşabilmek telefonunuzun yalnızca kayıp mı olduğu yoksa çalındığı mı hakkında önemli bilgiler verecektir. Yine bu uzaktan kontrol hizmeti tarafından sağlanan bir özellik olan telefon silme ve kilitleme seçenekleri sayesinde bilgilerinizi güvenlik altında tutmaya devam edebilir ya da üçüncü kişilerin görmesine fırsat vermeden tamamıyla silebilirsiniz.

mSpy Satın Alın

Eğer siz de telefonunuzun kaybolma durumunda nerede olduğunu hemen bulabilmek istiyorsanız, daha sonra pişman olmamak için casus uygulamalardan birini hemen indirip denemelisiniz. Bir anlık dalgınlığınız telefonunuzun ve özel verilerinizin yok olup gitmesine sebep olmasın.

Tags: ,

Leave a comment

iPhone & Android 2020 İçin En İyi Casus Uygulaması: Hemen şimdi deneyin!

Buraya Tıkla