Mesaj Kaydetme Programı 2020

Başka bir telefona gelen sms ve çağrıları takip etmek istiyorsunuz ama ne kadar çaba sarf etmeniz gerektiğinden, size maliyetinin ne olacağından ya da bu işin altından kalkabilecek kadar teknik bilgiye sahip olup olmadığınızdan emin değil misiniz?

Mesaj Okuma Programı Satın Alın

Endişelenmenize hiç gerek yok. Bütün ihtiyacınız olan düşük maliyetli, kolay kullanımlı bir çağrı ve SMS takip programı bulmak. Bu yazımızda size bu konuda yardımcı olmak istiyoruz.

Mesaj okuma Programı

Mesaj okuma programı ile SMS takip yapmanın maliyetli olduğu ve bir profesyonel tarafından yapılmasının gerektiği günler çok geride kaldı. Artık internetten bulunabilen başarılı takip programları sayesinde herhangi biri, normal bir ebeveyn ya da patron, bilgisayar konusunda uzman olması gerekmeden bu programları kurabilir ve kullanabilirler.

Tabii bu saydıklarımıza kavuşabilmek için iyi bir mesaj takip programı seçmeniz gerekiyor.

Hangi Mesaj Kaydetme Programı

SMS takip programı bulmak başta size zor gelebilir. Daha sonra piyasada bu tip programların ne kadar fazla olduğunu gördüğünüzde içinizin rahatlayacağından eminiz. Ama elbette her mesaj okuma programı size istediğinizi verecek diye bir şey yok. Bu kalabalığın arasından doğru olan programı seçmelisiniz.

Bizim size tavsiyemiz mSpy adlı, başka bir telefona gelen sms ve çağrıları takip etmek için inanılmaz bir hizmet sunan ve tam teşekküllü casus yazılımı kullanmanız. Bunu özellikle daha önce böyle bir program kullanmadığınızı varsayarak öneriyoruz; çünkü müşteri hizmetlerinin kalitesi yanında kullanımı da son derece basit.

Ayrıca tek bir program üzerinden başka ek özelliklere sahip olmanızı sağlıyor. Başka bir program kullanmanıza gerek kalmadan, kontrol paneli üzerinden açıp kapayabileceğiniz başka bir sürü özelliği var:

 • Skype, WhatsApp, Hangouts, iMessage, Tinder, Facebook, Snapchat gibi sohbet programlarının içeriğini kaydetme.

 • E-posta, rehber, takvim kayıtlarını görüntüleme.

 • Tuş vuruşlarını toplama.

 • Konum takibi yapma ve konum değişim uyarıları verme.

 • Ziyaret edilen internet sitelerini arşivleme.

 • Cihazda toplanan ve alınıp gönderilen fotoğrafları / videoları kaydetme.

 • Cihazı uzaktan kontrol ederek arama, internet sitesi ve program engelleme.

SMS Takip Uygulaması

iPhone gibi internet erişimi olan cep telefonlarının yanlış kullanımından doğabilecek problemler nelerdir? Gençler ve hatta yaşları daha küçük olan çocuklar iletişim halinde olmamaları gereken insanlarla etkileşime geçebilir. Elemanlar, çalıştıkları şirket için hayati önem taşıyan bilgileri rakiplerle paylaşma gücünü ellerinde tutar. İş saatlerini kişisel işleriyle uğraşarak ya da internete erişimi olan cep telefonları hayatımıza girmeseydi asla mümkün olamayacak bir sürü başka şey yaparak geçirebilirler.

iPhone SMS Casus Yazılımı

Küçük veya ergen çocuklarınız ya da şirketin iPhone’larını kullanan çalışanlarınız varsa, hedefinizin tam olarak nereye gittiğini, kimlerle konuştuğunu ve ne zaman neler yaptığını öğrenmek için kendinize bir iPhone kısa mesaj takipçisi bulmanız gerekebilir. Çocuklarımız ve çalışanlarımız hem nerede olduklarına, hem de neler yaptıklarına dair bize sıklıkla yanlış bilgi verme eğiliminde olabilir. Üstelik, birçok insanın oldukça yoğun bir hayatı olduğundan çocuklarımızın ya da çalışanlarımızın tam olarak ne yaptığını bilmek her zaman kolay olmaz. İşte bu yüzden, bu bilgiye erişebilmek için uygun bir araca ihtiyaç duyarız. Özellikle de takip etmek istediğimiz kişinin bize karşı ne kadar dürüst olduğunu sorguladığımız zamanlarda…

Çocuklar söz konusu olduğunda, bize belli bir yere gittiklerini söylemek onlar için epey kolaydır ancak hepimiz biliyoruz ki, çocuklar her zaman doğruyu söylemez. iPhone için doğru kısa mesaj takip uygulamasını kullanarak, çocuklarınızın doğru mu yoksa yalan mı söylediğini açığa çıkarabilirsiniz. Çocuklarınızın kullandığı cihazlara, iPhone için SMS takip uygulaması indirmenin akıllıca bir fikir olmasının bir başka nedeni de, çocuklarınızın kişiliğinde ve tavırlarında dikkat çekici bir değişim fark ederseniz bunun arkasında yatan sebepleri cep telefonları üzerindeki verilerden çıkarabilmek olacaktır. Örneğin, çocuğunuzun okulda ya da internette başkaları tarafından rahatsız edilip edilmediğini ya da bilginiz dışında sakıncalı işlere bulaşmaya başlayıp başlamadıklarını öğrenmek mümkün.

iPhone için SMS Takibi Uygulamaları

Böyle bir uygulamaya yatırım yapmaktan kuşku duyan kişiler, internet üzerinde arama yaparak iPhone için ücretsiz bir SMS takibi uygulaması bulabilir. Bu uygulamalar hakkında aklınızda tutmanız gereken şey, söz konusu uygulamaları kullanarak elde edebileceğiniz bilgilere değer biçilemeyeceği olacak. Mesela, GPS konum belirleyiciyi kullanarak oğlunuzun ya da kızınızın şehrin pek de tekin olmayan bir yerine gittiğini ya da onlara zarar verebilecek biriyle iletişim halinde olduğunu öğrendiğinizi hayal edin. Böyle durumlarda, iPhone için SMS takibi uygulamasını kullanmanız potansiyel olarak çocuğunuzun hayatınız kurtarabilir, hem de sıfır maliyetle. Ayrıca, artık iPhone SMS takibini jailbreak yapmadan da kullanabilirsiniz!

Söz konusu olan çalışanları takip etmek olduğunda, iPhone kısa mesaj takibi programı sms_takipkullanırsanız, şirketinize gelebilecek finansal hasarı engelleyebilir hatta özel verilerin rakiplerinizle paylaşılmasını da önleyebilirsiniz.

iPhone için ücretsiz bir SMS takipçisi kullanmak için bir başka nedense, çalışanlarınızın mesai saatlerini telefonları üzerinden kişisel işlerini yaparak geçirip geçirmediğini tespit etmek olacaktır. Bazı durumlarda, bunun gibi uygulamaları kullanmak kişisel işlerini ofiste yürüten, iş başındayken girmemesi gereken siteleri ziyaret eden çalışanları bulmaya ya da iş için ofis dışına gönderilen çalışanların çalışma planı dışında başka yerlere gidip gitmediğini öğrenmeye için yardımcı olabiliyor.

iPhone Kısa Mesaj Takibi Uygulamasının Özellikleri

İster Ücretsiz ister ücretli bir ödemeye planıyla, iPhone takipçisi kullanmanın nedenlerini ve faydalarını masaya yatırdıktan sonra, uygulamanın bazı kilit özelliklerini paylaşacağız.

 • Konum bulma

– Bu özellik iPhone kullanıcısının ne zaman, nerede olduğunu belirlemenize izin veriyor. Bu bilgi, bir GPS takibi haritası üzerinden sunuluyor. Bu özellik, yalnızca çocukların ve çalışanların konumunu belirlemek için değil aynı zamanda ileri yaşlardaki aile üyelerini hareket halindeyken izlemeniz için faydalı.

 • E-posta takibi

– Bu, size çalışanlarınızın iş saatleri içinde kimlerle etkileşim halinde olduğunu öğrenme gücünü sunan müthiş bir araç. Çalışanlarınızın müşteriler ya da diğer iş verileri hakkında şirketinize ya da müşterilerinize zarar verebilecek önemli bilgileri başkalarıyla paylaşıp paylaşmadığını kontrol edebilirsiniz. Bu hem bütüm e-postaları okumanıza izin verecek hem de e-postaların ne zaman gönderilip alındığını ve çalışanınızın kimlerle iletişim halinde olduğunu tespit etmenize izin verecek.

 • Arama kayıtları

– Tarih, saat, arama süresi ve aranan kişinin telefon numarası/ismi ya da hedef iPhone’u arayan kişi dahil olmak üzere aramalara ilişkin bütün bilgileri öğrenebilirsiniz.

 • SMS takibi

– Bu araç, hedef iPhone cihazı üzerinden gönderilen ve alınan bütün mesajları okumanıza izin verecek. Bu araç, ayrıca Skype, WhatsApp, iMessage ve diğer sohbet platformları gibi uygulamalarda da çalışıyor.

mSpy Satın Alın

Ücretsiz iPhone takip uygulaması ya da aylık ücretler satılan daha detaylı uygulamaları kullanmanın faydaları arasında ihtiyacı olması durumunda çocuğunuza gereken yardımı sağlayabilmeniz ya da şirketin ekipmanlarıyla kaynaklarını istismar eden ve mesai saatlerinde uygunsuz işler yapan çalışanlarla başa çıkmanız var. Ücretsiz bir iPhone SMS takipçisiyle gönül rahatlığına ilk adımınızı atın ya da kendinize aylık olarak ödeyeceğiniz belli bir ücretle satın alabileceğiniz daha özel ve özelleştirilmiş uygulama arayabilirsiniz.

Sevgilimin Telefonuna Gelen Mesajları Nasıl Öğrenebilirim?

WhatsApp mesajları takip edilebilir mi? Peki başka bir telefonun mesajlarını okumak için nelere ihtiyaç var? Sevgilinizin kimlerle mesajlaştığını, mesajların neler sakladığını öğrenmek istiyorsanız ve bu soruların cevaplarını arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Android ve iPhonelerde çalışabilen uygun fiyatlı bir cep telefonu casus yazılım bulabilmeniz için size yol gösterecek, nasıl kullanmaya başlayabileceğinizi anlatacağız.

Başka telefona gelen mesajları okuma işini olabilecek en basit hâle getiren ve uzaktan telefon takip için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi mSpy’da uygun bir fiyatla bulabilirsiniz:

 • SMS’leri ve e-postaları okuma

 • WhatsApp, Snapchat, Hangouts, Skype, Line, Facebook vb. sohbet uygulamarını takip etme (Silinenler dahil bütün telefondan gönderilen ve telefona gelen mesajları görme)

 • Aramaları ve kişi listesini izleme

 • Telefondan çekilen ya da paylaşılan fotoğrafları, videoları görme

 • GPS konum takibi, coğrafi çevreleme, internet site takibi, tuş vuruşlarını kaydetme ve diğer gelişmiş özellikler

 • Arama, uygulama ve internet sitesi engelleme

mSpy uzaktan telefon takip için jailbreakli iPhonelerde, rootlu Androidlerde ve jailbreaksiz iPhonelerde olmak üzere üç farklı alternatif sunuyor. Satın alma işleminden önce hangi özelliklerin rootlu ve jailbreakli, hangi özelliklerin jailbreaksiz sürümlerde çalıştığına dikkat etmelisiniz.

Root ve jailbreak, yardımcı programlarla telefonlardaki yönetici erişimini açıyor ve cep telefonu casus yazılım gibi geniş yetkiler isteyen uygulamalar çalışabiliyor. Ama örneğin tek merak ettiğiniz WhatsApp mesajları takip edilebilir mi ise, jailbreaksiz iPhone sürümü ile bunu yapabileceğinizi, ama rootsuz Androidlerde bunun mümkün olmadığını söylemeliyiz. Tam listeye mSpy’ın satın alma sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Nasıl Kuruluyor ve Çalışıyor?

mSpy’ı satın aldığınızda size indirebilmeniz için bir bağlantı gönderilecek. Bu bağlantı üzerinden çağrı ve SMS takip yapmak istediğiniz telefona programı indirip çalıştırmanız gerekiyor. Kendi cihazınıza kurmayacak, toplanan bilgileri internet tarayıcısından girdiğiniz size özel bir panelden görüntüleyeceksiniz. Bu panelin bilgileri de aynı e-posta içerisinde yer alacak.

mSpy Satın Alın

Programın kendi kurulumu bu kadar basit. İndirdiğiniz programı çalıştırıp istenen izinleri vermeniz ve bilgileri girmekten ibaret. Ama kullanmak istediğiniz özelliklere ve cihazınızın işletim sistemine bağlı olarak jailbreak (iOS) ya da root (Android) yapmanız gerekebileceğini belirtelim. Bu işlemlerin adı size çok teknik gelmiş olsa da internetteki rehberler ile kolaylıkla halledilebiliyor.

Mesaj takip programı çalışmak için kurulum dışında bir şey yapmanızı istemiyor. Kendiliğinden gelen bütün aramaların bilgilerini, SMS’lerin bütün içeriğini ve saydığımız diğer bütün verileri en ince ayrıntısına kadar, bütün içeriğiyle panele raporlayacak. İstemediğiniz özellikleri bu panelden üzerinden açıp kapatabilecek ve detaylı raporları net, ayrı ayrı kategorize edilmiş şekilde görebileceksiniz.

Tags:

Leave a comment

iPhone & Android 2020 İçin En İyi Casus Uygulaması: Hemen şimdi deneyin!

Buraya Tıkla