Mesaj Kaydetme Programı 2020

Başka bir telefona gelen sms ve çağrıları takip etmek istiyorsunuz ama ne kadar çaba sarf etmeniz gerektiğinden, size maliyetinin ne olacağından ya da bu işin altından kalkabilecek kadar teknik bilgiye sahip olup olmadığınızdan emin değil misiniz?

Mesaj Okuma Programı Satın Alın

Endişelenmenize hiç gerek yok. Bütün ihtiyacınız olan düşük maliyetli, kolay kullanımlı bir çağrı ve SMS takip programı bulmak. Bu yazımızda size bu konuda yardımcı olmak istiyoruz.

Mesaj okuma Programı

Mesaj okuma programı ile SMS takip yapmanın maliyetli olduğu ve bir profesyonel tarafından yapılmasının gerektiği günler çok geride kaldı. Artık internetten bulunabilen başarılı takip programları sayesinde herhangi biri, normal bir ebeveyn ya da patron, bilgisayar konusunda uzman olması gerekmeden bu programları kurabilir ve kullanabilirler.

Tabii bu saydıklarımıza kavuşabilmek için iyi bir mesaj takip programı seçmeniz gerekiyor.

Hangi Mesaj Kaydetme Programı

SMS takip programı bulmak başta size zor gelebilir. Daha sonra piyasada bu tip programların ne kadar fazla olduğunu gördüğünüzde içinizin rahatlayacağından eminiz. Ama elbette her mesaj okuma programı size istediğinizi verecek diye bir şey yok. Bu kalabalığın arasından doğru olan programı seçmelisiniz.

Bizim size tavsiyemiz mSpy adlı, başka bir telefona gelen sms ve çağrıları takip etmek için inanılmaz bir hizmet sunan ve tam teşekküllü casus yazılımı kullanmanız. Bunu özellikle daha önce böyle bir program kullanmadığınızı varsayarak öneriyoruz; çünkü müşteri hizmetlerinin kalitesi yanında kullanımı da son derece basit.

Ayrıca tek bir program üzerinden başka ek özelliklere sahip olmanızı sağlıyor. Başka bir program kullanmanıza gerek kalmadan, kontrol paneli üzerinden açıp kapayabileceğiniz başka bir sürü özelliği var:

  • Skype, WhatsApp, Hangouts, iMessage, Tinder, Facebook, Snapchat gibi sohbet programlarının içeriğini kaydetme.

  • E-posta, rehber, takvim kayıtlarını görüntüleme.

  • Tuş vuruşlarını toplama.

  • Konum takibi yapma ve konum değişim uyarıları verme.

  • Ziyaret edilen internet sitelerini arşivleme.

  • Cihazda toplanan ve alınıp gönderilen fotoğrafları / videoları kaydetme.

  • Cihazı uzaktan kontrol ederek arama, internet sitesi ve program engelleme.

Nasıl Kuruluyor ve Çalışıyor?

mSpy’ı satın aldığınızda size indirebilmeniz için bir bağlantı gönderilecek. Bu bağlantı üzerinden çağrı ve SMS takip yapmak istediğiniz telefona programı indirip çalıştırmanız gerekiyor. Kendi cihazınıza kurmayacak, toplanan bilgileri internet tarayıcısından girdiğiniz size özel bir panelden görüntüleyeceksiniz. Bu panelin bilgileri de aynı e-posta içerisinde yer alacak.

mSpy Satın Alın

Programın kendi kurulumu bu kadar basit. İndirdiğiniz programı çalıştırıp istenen izinleri vermeniz ve bilgileri girmekten ibaret. Ama kullanmak istediğiniz özelliklere ve cihazınızın işletim sistemine bağlı olarak jailbreak (iOS) ya da root (Android) yapmanız gerekebileceğini belirtelim. Bu işlemlerin adı size çok teknik gelmiş olsa da internetteki rehberler ile kolaylıkla halledilebiliyor.

Mesaj takip programı çalışmak için kurulum dışında bir şey yapmanızı istemiyor. Kendiliğinden gelen bütün aramaların bilgilerini, SMS’lerin bütün içeriğini ve saydığımız diğer bütün verileri en ince ayrıntısına kadar, bütün içeriğiyle panele raporlayacak. İstemediğiniz özellikleri bu panelden üzerinden açıp kapatabilecek ve detaylı raporları net, ayrı ayrı kategorize edilmiş şekilde görebileceksiniz.

Tags:

Leave a comment