• Home
 • Blog
 • mSpy Android Kurulumu İçin İhtiyacınız Olan Her Şey Burada 2020

mSpy Android Kurulumu İçin İhtiyacınız Olan Her Şey Burada 2020

Yazımızın devamındaki telefona takip programı yükleme adımlarını takip ederek dakikalar içerisinde mSpy’ı kurabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Programın Türkçe olması sayesinde bütün süreç son derece anlaşılır olacak. mSpy Android kurulumu ekran görüntüleri İngilizce olarak göreceksiniz ancak telefonun dili Türkçe ise ekranlar ve tüm isimler Türkçe olacak.

Bu rehberimizde mSpy hedef telefona nasıl yüklenir ve Android telefona casus yazılım yükleme adımları nelerdir gibi bütün sorularınıza cevap vermek istiyoruz.

Öyleyse lafı fazla uzatmadan mSpy Android kurulumu öncesinde bilmemiz gerekenlerle başlayalım:

 • Takip etmek istediğiniz Android telefonun (hedef telefon) elinizde hazır olmalı ve ekran kilidini geçebiliyor olmalısınız; çünkü mSpy Android kurulumu bu cihaza yapılacak.

 • Hedef telefonda internet bağlantısı olmalı.

 • mSpy’ın gelişmiş özelliklerini kullanmak istiyorsanız telefona root yapmalısınız.

 • Android telefonların arayüzünde ufak farklar olabileceğini, aşağıdaki telefona casus yazılım yükleme adımlarında bahsedilen ve ekran görüntüsünde görülen menülerin isimlerinde küçük farklar olduğunu unutmamalısınız. Yine de her menünün ne olduğu net olarak anlaşılacaktır. Bu yüzden rehberimizin çoğu yerinde menülerin tam adı yerine içeriğine dair bilgi vermeyi tercih ettik.

mSpy Android Kurulumu Öncesinde Neler Yapmalıyım?

mSpy için olan Anroid telefona casus yazılım yükleme dosyasını Google Play’den değil, rehberimizin ilerleyen bölümlerinde bulabileceğiniz indirme bağlantısından indireceğiz. Bunun için hedef telefonda “bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükleme” iznini vermemiz gerekiyor:

 1. Ayarlar’a girin

 2. Güvenlik seçeneğine basın mSpy Android kurulumu güvenlik

 3. Bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeyle ilgili seçeneğin yanındaki kutucuğa tik koyun veya anahtarını açın

 4. Şu anda bulunduğunuz ekranda (veya ayarlar ana menüsünün altındaki uygulamalar bölümündeki Google sekmesinde) cihazı güvenlik tehditleri karşı taramayla ilgili bir seçenek varsa bunu kapatın.

mSpy Kurulum Dosyasını İndirme

Her şeyden telefona takip programı yükleme dosyasını indirmemiz gerekiyor.

 1. Uygulamalar listesine girerek Chrome internet tarayıcısını açın.

 2. Chrome internet tarayıcısı ile http://a22x.net/a adresine gidin.mSpy Android kurulumu tarayıcı

 3. Gerçek bir insan olduğunuzu teyit etmek için karşınıza gelecek ufak penceredeki şeklin aynısını parmağınızla çizin ve ekranın altındaki butona basarak uygulamayı indirin. Android telefona casus yazılım yükleme dosyası arka planda indirilecek, bu yüzden indirmenin başladığını fark etmeyebilirsiniz.mSpy Android kurulumu adres

 4. Telefonun üst menüsündeki bildirimler arasında dosya indirmesine dair bir bildirim olmalı. Dosyanın indirilmesi tamamlandığında bu bildirime veya cihazın uygulama menüsünden İndirilenler ikonuna basarak “bt.apk” adlı dosyayı çalıştırmalısınız. mSpy Android kurulumu başlayacak.mSpy Android kurulumu bt.apk

mSpy Hedef Telefona Nasıl Yüklenir ve Ayarlanır?

“bt.apk” adlı dosyayı çalıştırdıktan sonra göreceğiniz ekranlarda sırasıyla şu butonlara basmalısınız:

 1. Sonraki

 2. Yükle

 3. mSpy Android kurulumu hizmeti güncelleyin

Bunları yaptığınızda karşınıza kurulumu tamamlamak için yapmanız gereken son ayarların bulunduğu bir pencereyle karşılaşacaksınız. Burada şunları yapmanız gerekiyor:

 1. Kural ve şartları okuyarak ilgili seçeneğin yanına tik koyun.

 2. Kaldırma engellemeyi açın.

 3. Tuş vuruşu kaydediciye izin verin ve karşınıza gelecek telefonun erişilebilirlik menüsünden “Framework Güncelleme Hizmeti”ni açın.

 4. Verilerin toplanmasına izin verin ve karşınıza gelecek menüden “Update Service”i açın.

 5. mSpy simgesini gizlemek veya göstermek arasında seçim yapın.

 6. Abonelik paketi aldığınızda verilen kayıt kodunu girin.

 7. “Tam Kurulum”a basın.mSpy Android kurulumu hoş geldiniz ekranı

Kurulum tamamlandı. Fakat hala yapmanız gereken bir şeyler olabilir…

Telefona Takip Programı Yükleme İzlerini Nasıl Gizlerim?

mSpy Android kurulumu sırasında simgeyi gizlemiş olsanız da hala Android telefona casus yazılım yükleme programı ve Chrome internet tarayıcısı geçmişi duruyor olacak.mSpy Android kurulumu gizle

Dosyayı silmek için üstteki ekran görüntüsündeki gibi “İndirilenler”e girin ve “bt.apk”nin üstüne basılı tutarak göreceğiniz çöp kutusu simgesine basarak silin.mSpy Android kurulumu sil

mSpy Android kurulumu temizle

Chrome internet tarayıcısı geçmişini silmek içinse yukarıdaki ekran görüntüsündeki gibi tarayıcının menüsüne girin, gizlilik ayarlarından bütün geçmişi silin.

Satın Alın

mSpy Android kurulumu sırasında bırakılan bütün telefona takip programı yükleme izleri böylece silinmiş olacak. Böylece mSpy hedef telefona nasıl yüklenir sorusuna bütün yönleriyle cevap vermiş olduk. Programı artık kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tags: ,

Leave a comment