• Home
  • Blog
  • mSpy Güncellemesi: iOS 9 Takibi Artık Mümkün!

mSpy Güncellemesi: iOS 9 Takibi Artık Mümkün!

iOS 9Apple ‘in en son iPhone 6s sürümü telefonlarını yenileme imkanına sahip olduklarında pek çok çocuğun kafasını epey meşgul edecek gibi duruyor. Hangi rengi seçecekler, kırmızı altın mı olacak yoksa uzay grisi mi… Ama iPhone ‘un bu yeni sürümü sadece çocukların değil, çocuklarını takip etmenin öneminin farkında olan ebeveynleri de yeni düşüncelere sevk etti. Çünkü 6s ile birlikte Apple aynı zamanda yeni iOS 9 işletim sistemini ilk kez görücüye çıkardı ve bunun da akıllı telefon takip yazılımlarına büyük bir etkisi oldu.

Geçtiğimiz günlerde takip hizmetlerinin iOS 9 uyumluluğunu çocukların cep telefonlarına jailbreak yapma çerçevesinde ele almıştık. Apple ‘ın kullanıcılarını korumak için eklediği yeni tedbirler ayrıca telefonları jailbreak yapmayı da neredeyse imkansız hâle getirdi. Bu yüzden birçok ebeveyn kullandıkları takip hizmeti geri kaldığı, yeni iPhone’u desteklemediği için kendilerini beklenmedik bir açmazın içerisinde buldu ve çocuklarının çevrimiçi güvenliği bir anda kontrollerinin dışında kaldı.

iPhone Takip Programı

Neyse ki mSpy daha önce olduğu gibi şimdi de çocuklarınızın telefonunun işletim sistemini kırmayı ya da benzeri uğraştırıcı bir işlem yapmayı gerektirmeyen tek iPhone takip çözümünü sunuyor. Bildiğiniz gibi bu tarz kırma işlemleri işletim sisteminde büyük bir değişiklik yaşattığı için çocuklarınızı saldırganlara, teknik hatalara ve aksaklıklara açık hâle getirebiliyor. mSpy ‘ı modern ebeveynleri için mükemmel bir çözüm yapan da bu, çünkü telefonun işletim sistemine erişmek için aşırı ya da gizemli yöntemleri kullanmayı gerektirmiyor. İşletim sistemi üzerinde değişiklik yapmak ve ortaya hesapta olmayan yeni sorunlar çıkarmak yerine, telefonun halihazırda sunduğu özelliklere uyum sağlayarak takip işlemini bu şekilde hallediyor.

Ayrıca mSpy son haftalarda iOS 9 uyumluluğuna sahip oldu ve bu sayede iOS 9 ile birlikte çalışan ve onu destekleyen sınırlı sayıdaki takip çözümünün arasında yerini aldı!

ios 9 telefon tablet saat

Üstelik silinen metin mesajlarını izlemeyi hem Apple hem de Android cihazlar için sunan tek servis! Silinen metin mesajlarını izleme çocukların cep telefonlarını tam anlamıyla takip etmek için gerekli olan en önemli dört özellikten biri. Çünkü özellikle ergenlik dönemindeki çocukların ebeveynleriyle aralarına koydukları mesafe yüzünden, ebeveynleri özel hayatlarına müdehale edemesinler diye sıklıkla telefondan yaptıkları mesajlaşmaları silmeyi tercih ediyorlar. Bu da mesajlaşmaları takip etmeyi mSpy olmadan imkansız hale getiriyor.

Piyasada bu gereklilikleri karşılayan, çocukları her açıdan takip edebilen bilindik çok az takip yazılımı var. Ama mSpy’ın kesinlikle sahip olunulması gereken temel özelliklerin hepsini ve daha fazlasını sunduğundan emin olabilir, bu takip yazılım çözümünü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Zaten bir kere kullandıktan sonra başka bir takip yazılımı aramaya ihtiyacınızın kalmayacağını kendiniz de görebileceksiniz.

mSpy Satın Alın

Apple ya da Android seçmiş olmanız önemli değil, mSpy ‘ın yeni güncellemesi çocuklarınız bu iki modelden hangisini kullanıyor olursa olsun onların cep telefonu aktivitelerini izlemeyi ve güvenliğini kesin olarak sağlamayı garanti altına alır. mSpy, ebeveynleri çıktıkları sağlıklı bireyler yetiştirme maceralarında asla yalnız bırakmamak ve onlara kesintisiz olarak çocuklarının aktivitelerinden haberdar olmaları konusunda yardımcı olmak için sürekli kendisini geliştiriyor ve her duruma adapte oluyor. Yeni güncellemeler ile mSpy ‘ın her zaman efektif olarak çalışacağından emin olabilir ve takip konusunda endişe duymadan aileniz için doğru telefonu seçmeye konsantre olabilirsiniz.

Tags: ,

Leave a comment

iPhone & Android 2020 İçin En İyi Casus Uygulaması: Hemen şimdi deneyin!

Buraya Tıkla