mSpy Nasıl Yüklenir? [2020]

Casus program sektörünün önde gelen isimlerinden mSpy bu ününün bir kısmını kolay yüklenebilmesinden ve geniş uyumluluğundan almaktadır. Android ve iPhone takip programı alternatifleriyle hizmet veren mSpy nasıl kurulur, hangi adımları izlemek gerekir ve tabii ki mSpy ile neler, nasıl takip edilir adım adım her şeyi aktarmaya çalışacağız.

mSpy Deneyin

mSpy’ı satın almak için internet sitesine girdikten sonra “Şimdi Satın Al” butonlarından birine tıklamalısınız. Burada farklı Android ve iPhone takip programı özelliklerinin bir arada listelendiği standart ve premium adında iki paket göreceksiniz. Paketi ve abonelik süresini seçtikten sonra satın alma butonuna bastığınızda kredi kartı ve alternatif yöntemlerden biriyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Henüz Android ve iPhone takip programı arasında seçim yapmayacaksınız.

İlk Adım: Kontrol Paneline Giriş

mSpy’ın kontrol paneline giriş yapmanızı sağlayacak bilgiler ve kontrol panelinin adresi e-posta ile ulaştırılacak. Bu e-postadaki butona basarak kontrol paneline gidebilirsiniz.

mspy dashboard

E-postadaki kullanıcı adı ve şifreyle giriş yaptığınızda henüz aktif takip edilen bir telefon olmadığı için kurulum adımlarıyla karşılaşacaksınız. Buradan Android, iPhone veya jailbreaksiz iPhone seçeneklerinden birine tıklayarak devam edebilirsiniz. Bir örnek olarak Samsung telefon takip yapacaksanız Android seçeneğine tıklamalısınız.

İkinci Adım: Telefonu Hazırlama

Yaptığınız seçime ve istediğiniz özelliklere göre yükleyeceğiniz telefonu rootlu veya jailbreakli hale getirerek yönetici izinlerini açmanız gerekebilir. Ayrıca takip edeceğiniz telefonu ekran kilidi açık şekilde hazır bulundurmalısınız.

Örneğin WhatsApp takip programı olarak kullanmak istiyorsanız Android’lerde root yapmak zorundasınız; ama iPhone’lerde jailbreak yapmaya gerek yoktur. Satın alma kısmında hangi özelliklerin root ve jailbreak gerektirdiği belirtilmektedir.

Üçüncü Adım: mSpy’ı İndir ve Kur

Kontrol panelinden seçimi yapıp devam ettiğinizde karşınıza yönergeler gelmeye başlayacak. Burada seçtiğiniz takip programının yükleme adımlarını ve gerekli ekran görüntülerini bulabileceksiniz. Android, iPhone ve jailbreaksiz iPhone takip programı için farklı adımları izlemeniz gerekecek.

  1. Android: Panelde Android’i seçtiyseniz karşınıza gelecek adımlar içerisinde indirme bağlantısını da göreceksiniz. Takip etmek istediğiniz Android’in internet tarayıcısına bu adresi yazıp onay kodunu girerek programı indirebilirsiniz. İnen programı çalıştırdığınızda sizden daha önce açılmadıysa bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin vermeniz istenecek. Penceredeki ayarlar yazısına tıklayıp bilinmeyen kaynaklar kutucuğuna basarak bu izni verebilirsiniz. Kurulum kısa süre içerisinde bitecek. İlk başta indirdiğiniz programı iz bırakmamak için silmeyi unutmayın.

  2. Jailbreakli iPhone: Panelden iPhone seçimini yaptıktan sonra jailbreakli iPhone’lerde uygulama kurmaya yarayan Cydia paket yöneticisini açmalısınız. Yoksa kurmalısınız. Cydia’nın alt kısmındaki “Sources” butonuna tıklayacaksınız. Yeni açılacak pencerenin sağ üstündeki “Edit”, sonra yeni pencerenin sol üstündeki “Add” bağlantılarına tıklamalısınız. Açılacak kutucuğa mSpy kontrol panelinde belirtilen adresi yazacak ve “Add Source” yazısına basacaksınız. İşlemin sonuçlanmasını bekledikten sonra “Return to Cydia” butonuna basmalısınız. Tekrar ekranın altındaki “Sources” butonu ile Mtechnology LTD repository’i bularak tıklayacaksınız. Burayı işlem tamamen bittiğinde iz bırakmamak için silmek gerekecek. “All Repository” kısmından “iPhoneInternalService” yazılımını kuracaksınız. “Restart Springboard” butonuna bastığınızda yükleme bitecek. Telefonun ana ekranından mSpy logosuna tıklayarak kurulumun son adımını tamamlayabilirsiniz.

  3. Jailbreaksiz iPhone: Jailbreaksiz iPhone’u seçtiyseniz takip edeceğiniz cihazın bağlı olduğu iCloud bilgilerini girmeniz yetecek.

Yükleme işlemlerinin sonunda sizden mSpy’ın gizli çalışmasını isteyip istemediğiniz ve ürün kodu sorulacak.

mSpy Satın Alın

mSpy Nedir?

mSpy başkalarının WhatsApp konuşmaları görme ve arama kayıtlarından, mesajlaşma, konum takibine kadar çok geniş yelpazede özelliklerin bulunduğu, en popüler casus yazılımlardan biridir. Uygun fiyatlı profesyonel takip çözümleri sunmaktadır.

Tags: ,

Leave a comment