• Home
  • Blog
  • Sevgilimin Telefonuna Gelen Mesajları Nasıl Öğrenebilirim?

Sevgilimin Telefonuna Gelen Mesajları Nasıl Öğrenebilirim?

WhatsApp mesajları takip edilebilir mi? Peki başka bir telefonun mesajlarını okumak için nelere ihtiyaç var? Sevgilinizin kimlerle mesajlaştığını, mesajların neler sakladığını öğrenmek istiyorsanız ve bu soruların cevaplarını arıyorsanız doğru yerdesiniz.

mSpy Deneyin

Android ve iPhonelerde çalışabilen uygun fiyatlı bir cep telefonu casus yazılım bulabilmeniz için size yol gösterecek, nasıl kullanmaya başlayabileceğinizi anlatacağız.

Başka telefona gelen mesajları okuma işini olabilecek en basit hâle getiren ve uzaktan telefon takip için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi mSpy’da uygun bir fiyatla bulabilirsiniz:

  • SMS’leri ve e-postaları okuma

  • WhatsApp, Snapchat, Hangouts, Skype, Line, Facebook vb. sohbet uygulamarını takip etme (Silinenler dahil bütün telefondan gönderilen ve telefona gelen mesajları görme)

  • Aramaları ve kişi listesini izleme

  • Telefondan çekilen ya da paylaşılan fotoğrafları, videoları görme

  • GPS konum takibi, coğrafi çevreleme, internet site takibi, tuş vuruşlarını kaydetme ve diğer gelişmiş özellikler

  • Arama, uygulama ve internet sitesi engelleme

mSpy uzaktan telefon takip için jailbreakli iPhonelerde, rootlu Androidlerde ve jailbreaksiz iPhonelerde olmak üzere üç farklı alternatif sunuyor. Satın alma işleminden önce hangi özelliklerin rootlu ve jailbreakli, hangi özelliklerin jailbreaksiz sürümlerde çalıştığına dikkat etmelisiniz.

Root ve jailbreak, yardımcı programlarla telefonlardaki yönetici erişimini açıyor ve cep telefonu casus yazılım gibi geniş yetkiler isteyen uygulamalar çalışabiliyor. Ama örneğin tek merak ettiğiniz WhatsApp mesajları takip edilebilir mi ise, jailbreaksiz iPhone sürümü ile bunu yapabileceğinizi, ama rootsuz Androidlerde bunun mümkün olmadığını söylemeliyiz. Tam listeye mSpy’ın satın alma sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

mSpy’ın Kurulumu

mSpy’ı satın aldıktan sonra size kontrol paneline girmek için ihtiyacınız her şeyin bulunduğu bir e-posta gönderilecek. E-postadaki bilgilerle kullanıcı paneline giriş yapmalısınız.

Kuruluma başlamak için yukarıda bahsettiğimiz sürümlerden hangisini kullanacağınızı belirtmelisiniz. Bunu yaptığınızda kurulumda size eşlik edecek son derece kapsamlı, görsellerle işlemin açıklandığı bir rehber çıkacak. Fikir vermesi için cep telefonu casus yazılım kurulumuna kısaca değinmek istiyoruz; ama rehber zaten gerekli bütün bilgiyi ve görüntüleri içeriyor.

mSpy Satın Alın

Sürüm tercihinizi yaptığınızda size bir adres verilecek. Takip etmek istediğiniz telefonu elinize alarak Androidse tarayıcısına, iPhonese paket yöneticisine panelden aldığınız adresi yazıp mSpy uygulamasını indirmeli ve yüklemelisiniz. Karşınıza gelecek pencerelerdeki onayları vermeniz ve gerekli butonlara basmanız istenecek. Uygulamayı çalıştırıp isteğe bağlı olarak mSpy’ı telefonda gizledikten ve lisans anahtarını girdikten sonra bilgiler kısa süre içerisinde kontrol panelinde gözükmeye başlayacak.

Tags: , , ,

Leave a comment