Anlık mesajlaşma uygulamalarının liderlerinden biri olan Skype, genelde birçoğumuzun telefon ya da bilgisayarında kuruludur. Uzak mesafeleri kısaltan Skype, akıllı telefon kullanıcıları tarafından özellikle ücretsiz görüntülü aramalar ve görüşmeler yapılmasını olanak sağlayan özelliği nedeniyle sıklıkla tercih ediliyor. Benzer özellikli rakiplerine göre daha istikrarlı bir performans gösteren Skype, tüm bu olumlu özelliklerine rağmen güvenlik ya da sadakat riskleri yaratmıyor da değil.

Skype casusu olmak için gerekenler?

Bu yüzden eğer siz de sevdiklerinizin, çocuklarınızın ya da çalışanlarınızın Skype mesajları ile görüşmelerini telefon takip imkanı sağlayan casus yazılımlar sayesinde izleyebilmek istiyorsanız, piyasanın lider casus programlarından birini kullanmanız gerekiyor. Gayet profesyonel SkypeAndroid1olarak tasarlanmış ve kullanıcılarının hizmetine sunulmuş olan bu casus yazılımlar sayesinde hedefteki kullanıcının sadece Skype mesajlarını değil, aynı zamanda diğer tüm anlık mesajlaşma uygulamaları ile sosyal ağlardaki yazışmalarını da uzaktan izleme olanağına sahip olacaksınız.

Casus Program Seçimi

Yalnız casus yazılımlar ve Skype özellikleri konusunda size daha fazla bilgi vermeden önce bazı uyarılarda bulunmamız gerekiyor. İster Android ister iPhone telefon olsun, mobil telefonlar üzerinde telefon takip program seçimi gayet hassas bir meseledir. Çünkü bu programlar, sizin bazı kişisel ve özel bilgilerinize erişim sağlayacaklardır. Bu yüzden de casus yazılım seçimi yapmadan önce bu programların geliştiricileri ve diğer detaylar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekiyor.

Popüler Yazılımlar

Eğer bu detaylar hakkında kaybedecek zamanınız yoksa, biz sizin için piyasada bulunan tüm casus yazılımları denedik ve bu programlar arasında

öne çıkanlar oldu. Bu programların ortak özelliği gayet ileri ve gelişkin özellikler barındırmalarının yanı sıra, profesyonel destek sunuyor ve telefon takibi konusunda kesin bilgiler veriyor olmaları. Ayrıca dikkatinizi çekmiştir, bu programların hepsi ücretli programlar.

Ücretsiz Casus Yazılımlar

Çünkü piyasada birçok takip ve izleme özelliği barındırdığını iddia eden ücretsiz casus yazılımlar, muhtemel kullanıcı açısından genelde hüsrana neden oluyorlar. Bu programlar istikrarsız çalışıyorlar ve ayrıca telefon takibi konusunda çelişkili raporlar gönderiyorlar. Ayrıca bu ücretsiz casus yazılımlar genelde reklam amaçlı olarak geliştirildikleri için sizin kişisel bilgilerinizi üçüncü taraflarla da paylaşabiliyor ve haliyle siz ve bilgilerinize büyük bir güvenlik riski oluşturabiliyorlar.

2018’in Tercihini Siz Yapın

Bu ve daha fazlası nedeniyle yukarıda belirtilen casus yazılım programlarından şaşmayın. Bu programlar arasından size uygun geleni seçtikten sonra, bu yazılımı hedefteki kullanıcının telefonuna kurmanız gerekiyor.

Daha sonra program size satın alma sırasında verilen kullanıcı bilgileri ve şifresi ile gireceğiniz ara yüz sayesinde Skype mesajları ve diğer yazışmalar konusunda detaylı raporlar göndermeye başlayacaktır.

Bu raporlardaki detaylar, sadece Skype mesajlarının içeriğini değil, aynı zamanda bu mesajlaşmaların kimlerle, hangi tarihte ve saate yapıldığını da içerecektir.

mSpy Satın Alın

Böylece siz ister sevgiliniz, ister çocuğunuz isterseniz de çalışanlarınızın Skype üzerinden ne gibi etkileşimlere girdiklerini detaylı olarak öğrenmiş olacaksınız.

2018’nın tercihi nedir, diye sorarsınız. Kullanıcıların değerlendirmelerine göre hem Skype etkinlikleri hem de WhatsApp, Viber, Snapchat, Facebook gibi diyer uygulamaların takibini kolayca yapan yazılımlardan biri olan mSpy’dir.