• Home
  • Blog
  • SMS Takip Uygulaması: iPhone [2020]

SMS Takip Uygulaması: iPhone [2020]

Modern teknoloji çağında, cep telefonlarımızı hemen hemen her şey için kullanıyoruz. Telefonlar artık birilerine telefon açmak için kullanılmıyor. Cep telefonları üzerinden internete giriyoruz, chat’leşebiliyoruz, SMS mesajları gönderebiliyoruz ve daha pek çok şey yapabiliyoruz. Tüm bunları yapabiliyor olmak kulağa hoş geliyor, fakat bu kadar çok özgürlüğe sahip olmak birçok durumda daha önce hayalini bile kuramadığımız sayısız soruna neden olabiliyor.

SMS Takip Programı Satın Alın

SMS Takip Uygulaması

iPhone gibi internet erişimi olan cep telefonlarının yanlış kullanımından doğabilecek problemler nelerdir? Gençler ve hatta yaşları daha küçük olan çocuklar iletişim halinde olmamaları gereken insanlarla etkileşime geçebilir. Elemanlar, çalıştıkları şirket için hayati önem taşıyan bilgileri rakiplerle paylaşma gücünü ellerinde tutar. İş saatlerini kişisel işleriyle uğraşarak ya da internete erişimi olan cep telefonları hayatımıza girmeseydi asla mümkün olamayacak bir sürü başka şey yaparak geçirebilirler.

iPhone SMS Casus Yazılımı

Küçük veya ergen çocuklarınız ya da şirketin iPhone’larını kullanan çalışanlarınız varsa, hedefinizin tam olarak nereye gittiğini, kimlerle konuştuğunu ve ne zaman neler yaptığını öğrenmek için kendinize bir iPhone kısa mesaj takipçisi bulmanız gerekebilir. Çocuklarımız ve çalışanlarımız hem nerede olduklarına, hem de neler yaptıklarına dair bize sıklıkla yanlış bilgi verme eğiliminde olabilir. Üstelik, birçok insanın oldukça yoğun bir hayatı olduğundan çocuklarımızın ya da çalışanlarımızın tam olarak ne yaptığını bilmek her zaman kolay olmaz. İşte bu yüzden, bu bilgiye erişebilmek için uygun bir araca ihtiyaç duyarız. Özellikle de takip etmek istediğimiz kişinin bize karşı ne kadar dürüst olduğunu sorguladığımız zamanlarda…

Çocuklar söz konusu olduğunda, bize belli bir yere gittiklerini söylemek onlar için epey kolaydır ancak hepimiz biliyoruz ki, çocuklar her zaman doğruyu söylemez. iPhone için doğru kısa mesaj takip uygulamasını kullanarak, çocuklarınızın doğru mu yoksa yalan mı söylediğini açığa çıkarabilirsiniz. Çocuklarınızın kullandığı cihazlara, iPhone için SMS takip uygulaması indirmenin akıllıca bir fikir olmasının bir başka nedeni de, çocuklarınızın kişiliğinde ve tavırlarında dikkat çekici bir değişim fark ederseniz bunun arkasında yatan sebepleri cep telefonları üzerindeki verilerden çıkarabilmek olacaktır. Örneğin, çocuğunuzun okulda ya da internette başkaları tarafından rahatsız edilip edilmediğini ya da bilginiz dışında sakıncalı işlere bulaşmaya başlayıp başlamadıklarını öğrenmek mümkün.

iPhone için SMS Takibi Uygulamaları

Böyle bir uygulamaya yatırım yapmaktan kuşku duyan kişiler, internet üzerinde arama yaparak iPhone için ücretsiz bir SMS takibi uygulaması bulabilir. Bu uygulamalar hakkında aklınızda tutmanız gereken şey, söz konusu uygulamaları kullanarak elde edebileceğiniz bilgilere değer biçilemeyeceği olacak. Mesela, GPS konum belirleyiciyi kullanarak oğlunuzun ya da kızınızın şehrin pek de tekin olmayan bir yerine gittiğini ya da onlara zarar verebilecek biriyle iletişim halinde olduğunu öğrendiğinizi hayal edin. Böyle durumlarda, iPhone için SMS takibi uygulamasını kullanmanız potansiyel olarak çocuğunuzun hayatınız kurtarabilir, hem de sıfır maliyetle. Ayrıca, artık iPhone SMS takibini jailbreak yapmadan da kullanabilirsiniz!

Söz konusu olan çalışanları takip etmek olduğunda, iPhone kısa mesaj takibi programı sms_takipkullanırsanız, şirketinize gelebilecek finansal hasarı engelleyebilir hatta özel verilerin rakiplerinizle paylaşılmasını da önleyebilirsiniz.

iPhone için ücretsiz bir SMS takipçisi kullanmak için bir başka nedense, çalışanlarınızın mesai saatlerini telefonları üzerinden kişisel işlerini yaparak geçirip geçirmediğini tespit etmek olacaktır. Bazı durumlarda, bunun gibi uygulamaları kullanmak kişisel işlerini ofiste yürüten, iş başındayken girmemesi gereken siteleri ziyaret eden çalışanları bulmaya ya da iş için ofis dışına gönderilen çalışanların çalışma planı dışında başka yerlere gidip gitmediğini öğrenmeye için yardımcı olabiliyor.

iPhone Kısa Mesaj Takibi Uygulamasının Özellikleri

İster Ücretsiz ister ücretli bir ödemeye planıyla, iPhone takipçisi kullanmanın nedenlerini ve faydalarını masaya yatırdıktan sonra, uygulamanın bazı kilit özelliklerini paylaşacağız.

  • Konum bulma

– Bu özellik iPhone kullanıcısının ne zaman, nerede olduğunu belirlemenize izin veriyor. Bu bilgi, bir GPS takibi haritası üzerinden sunuluyor. Bu özellik, yalnızca çocukların ve çalışanların konumunu belirlemek için değil aynı zamanda ileri yaşlardaki aile üyelerini hareket halindeyken izlemeniz için faydalı.

  • E-posta takibi

– Bu, size çalışanlarınızın iş saatleri içinde kimlerle etkileşim halinde olduğunu öğrenme gücünü sunan müthiş bir araç. Çalışanlarınızın müşteriler ya da diğer iş verileri hakkında şirketinize ya da müşterilerinize zarar verebilecek önemli bilgileri başkalarıyla paylaşıp paylaşmadığını kontrol edebilirsiniz. Bu hem bütüm e-postaları okumanıza izin verecek hem de e-postaların ne zaman gönderilip alındığını ve çalışanınızın kimlerle iletişim halinde olduğunu tespit etmenize izin verecek.

  • Arama kayıtları

– Tarih, saat, arama süresi ve aranan kişinin telefon numarası/ismi ya da hedef iPhone’u arayan kişi dahil olmak üzere aramalara ilişkin bütün bilgileri öğrenebilirsiniz.

  • SMS takibi

– Bu araç, hedef iPhone cihazı üzerinden gönderilen ve alınan bütün mesajları okumanıza izin verecek. Bu araç, ayrıca Skype, WhatsApp, iMessage ve diğer sohbet platformları gibi uygulamalarda da çalışıyor.

mSpy Satın Alın

Ücretsiz iPhone takip uygulaması ya da aylık ücretler satılan daha detaylı uygulamaları kullanmanın faydaları arasında ihtiyacı olması durumunda çocuğunuza gereken yardımı sağlayabilmeniz ya da şirketin ekipmanlarıyla kaynaklarını istismar eden ve mesai saatlerinde uygunsuz işler yapan çalışanlarla başa çıkmanız var. Ücretsiz bir iPhone SMS takipçisiyle gönül rahatlığına ilk adımınızı atın ya da kendinize aylık olarak ödeyeceğiniz belli bir ücretle satın alabileceğiniz daha özel ve özelleştirilmiş uygulama arayabilirsiniz.

Tags: ,

Leave a comment