Piyasaya girdiği ilk günden bu yana büyük ilgi gören Snapchat, özellikle genç mobil telefon kullanıcıları arasında giderek artan bir şekilde kullanılmaya devam ediyor. Kullanıcılarına fotoğraf görüntülerini anlık olarak paylaşma imkanı veren Snapchat, her ne kadar eğlenceli ve kullanışlı bir uygulama olsa da kullanıcıları açısından bazı riskler bulundurabiliyor. Örneğin çocuğunuzun tanımadığı kişi ya da kişileri kontak listesine dahil etmesi durumunda, paylaşılan tüm fotoğraf ve görüntüleri bu kişilerin erişimine açmış oluyor. Bu şekilde ayrıca aslında bir bakıma gün içerisinde nerede, kiminle, ne yaptığının bilgisini de ayrıntılı olarak sunmuş oluyor.

Snapchat casusu olmak sandığınızdan daha kolay

Bu durum ilk bakışta her ne kadar büyük bir sorun gibi gözükmese de, snapchat-add-friendsfavori İnternet arama motorunuzda eğer bir “stalker” (takipçi sapık) ya da “cyber-bullying” (siber kabadayılık) şeklinde aramalar yaparsanız, sorunlu ve kötü niyetli kişilerin Snapchat üzerinden paylaşılan fotoğraf ya da görüntülerle özellikle küçük çocukları nasıl ağlarına düşürebildikleri ile ilgili korkutucu hikayeleri görebilirsiniz.

Snapchat bu kadar tehlikeli değil

Hemen endişe edip çocuğunuzun telefonundan Snapchat uygulamasını kaldırmaya kalkışmayın. Çünkü bu, sadece onunla aranızın bozulmasına neden olacaktır. Ayrıca siz farkında olmadan çocuğunuz popüler Snapchat uygulamasını kısa süre içerisinde geri yükleyecektir.

Casus Yazılım Tüm Endişelerinizi Yok Eder

Çocuğunuzla gerilim yaşamadan, Snapchat paylaşımlarını ve Snapchat Messenger üzerindeki mesajlarını takip etmenin kolay yolu da var. Mesajlar ve paylaşılan fotoğraf ile görüntüleri takip etmek için bir casus uygulama indirmeniz gerekiyor. Bu takip programı sayesinde çocuğunuzun sadece Snapchat etkileşimlerini değil, aynı zamanda WhatsApp, Viber ya da Tango gibi diğer benzer anlık mesajlaşma uygulamalarındaki mesajları ile paylaşımlarını ve ayrıca Facebook ya da Twitter gibi sosyal ağlardaki faaliyetlerini de takibe alabilirsiniz.

Popüler Casus Yazılımlar

Bu casus uygulamaları kullanmak için öncelikle size en uygun programı seçmeniz gerekiyor.

casus uygulama listesinden size cazip fiyatı ve özellikleri sunan uygulamayı seçin.
Bu uygulamaların tamamı genelde Snapchat casusluğu ve diğer anlık mesajlaşma uygulamaları takibi ile soysal ağ paylaşımlarının izlenmesi konusunda kanıtlanmış birer geçmişlere sahipler.
Gayet ileri bir teknoloji ile tasarlanan bu takip programları ayrıca gelen ya da giden aramalar ile SMS mesajlarının takip edilmesini imkan sağlayan özelliklerin yanı sıra, ortam dinlemesi yapma ya da konum belirleme gibi gelişkin özellikler de bulunduruyorlar.

Casus Yazılımın Kullanımı

Bu programları kullanmaya başlamak için hedefteki kullanıcı fark etmeden telefonunu bir süreliğine almanız gerekiyor. Çünkü bu programlar, hedefteki kullanıcının telefonuna fiziksel erişim olmadan kurulamıyorlar. Fakat merak etmeyin, kurum çok kısa sürdüğü için yakalanma riskiniz neredeyse sıfıra yakın. Eğer hedefteki kullanıcının telefonuna fiziksel erişim sağladıysanız, seçtiğiniz casus uygulamayı bu cihaza hemen indirin.

Kısa süren indirmenin ardından da yine gayet kısa sürecek olan kuruluma geçin.
Uygulama bazı erişim taleplerini de bulunacaktır. Bu talepleri onaylayıp, ilerleyin ve kurulumu tamamlayın.

mSpy Satın Alın

Kurulumun tamamen bitmesinin ardından uygulama kendisini gizli moda alacaktır. Bu özellikler sayesinde, hedefteki kullanıcı telefonun takip altında olduğunun farkına varamayacak ve Snapchat mesajları ile paylaşımlarının izlendiğini bilemeyecektir.

En iyi Snapchat Casusu

Casus yazılımların sağladığı diğer özellikleri hakkında bizim ana sayfaya dönerek inceleyebilirsiniz. 2018 yının en iyi casus yazılımı konusunda ise kendini vazgeçilmez bir uygulama olarak gösteren 1 numara yazılım ise mSpy!!! Snapchat, WhatsApp, Viber, Line, SMS, fotoğraf, video, aramaları takip eden bu yazılım hakkında resmi sayfasını ziyeret ederek bilgi edinebilirsiniz.