• Home
  • Blog
  • Telefon Görüşmelerini Kayıt Altında Tutan Telefon Takip Uygulaması [2020]

Telefon Görüşmelerini Kayıt Altında Tutan Telefon Takip Uygulaması [2020]

Telefon görüşmeleri kayıt programı sayesinde artık sizin de yapılan tüm aramaları kolaylıkla takip edebileceğinizi biliyor muydunuz? Çok heyecan verici değil mi?

mSpy Deneyin

Telefon görüşmelerini kaydetme programı kullanarak dilediğiniz cihaz ya da kişiyi takip edebilmek için ne yapmanız gerektiğini merak ediyor musunuz? Cevabınız evet ise ihtiyacınız olan bilgiler burada. Ayrıca aramaları kaydeden program ile daha neler yapabileceğinizi de öğreneceksiniz.telefon görüşmeleri kayıt programı

Telefon Kayıt Programı Neyi Kaydeder

İçinde yaşadığımız dönem teknolojilerin hızla geliştiği ve tamamen insan ihtiyaçlarına yönelik kolaylıklar sağlayan bir dönem. Neredeyse imkansız gibi görünen bir çok şeyin mSpy casus yazılımı ile kolay bir şekilde yapılabildiğine şahit oluyoruz. mSpy gibi bir arama kayıt programı ile çok şanslı olduğunuzu bilmelisiniz. mSpy telefon konuşmalarını kaydeden program hedef telefona yüklendikten sonra sizin tercihlerinize bağlı özelleştirmeler haricinde başka bir ayarlamaya gerek olmadan otomatik olarak çalışır ve size bir çok avantaj sunar.

mSpy telefon kayıt programı, hedef telefondaki gelen ve giden tüm aramaların kayıtlarını tarihleriyle birlikte tutar. Bu sayede aramanın yapıldığı veya alındığı zamanı ve konuşma süresini görebilir, gelen ve giden aramaların sayısını takip edebilir ve telefon rehberinde kayıtlı olduğu takdirde arayanın adını veya numarasını dahi görme şansı bulursunuz. iPhonelar için jailbreak işleminin yapılmasına gerek yoktur.

Arama Kayıt Programı Tam Olarak Neye Erişir

Aileinizden birisinin kimlerle neler konuştuklarını bilmek onu korumanıza yardımcı olabilir ya da işyerinizden birisinin bilgi hırsızlığı yapmasına engel olmak sizi daha başarılı yapabilir. mSpy arama kaydedici uygulaması ile telefonunuza yüklenen Kontrol Paneli size birçok özellik ve kolaylık sunacak ve tüm aramaları görebilmenizi ve izleyebilmenizi sağlayacaktır.

Çok önemli bir hatırlatma yapmak gerekir ki o da uygulama kurulmadan önce silinen arama kaydı/SMS’lerin takip edilemeyeceğidir. Arama kayıt programı kurulduktan sonra mesaj ve arama geçmişini, hatta silinmiş SMS’leri ve cep telefonu arama kayıtlarını takip edebilirsiniz.

Telefon Görüşmelerini Dinleyebilecek misiniz

mSpy, arama kayıt programı görüşme içeriği sağlamaz ancak tüm gelen/giden aramaları, süresini ve yapıldığı zamanı görmenizi sağlar. Ayrıca, arama engelleme şansını da bu uygulama ile elde edersiniz. Takip etmek istediğiniz telefonda kayıtlı bir numaradan gelen aramayı kısıtlayabilirsiniz.

Telefon görüşmelerini kaydetme programı ile neler yapabileceğinizi gördüğünüze göre şimdi hemen mSpy’ın online internet sayfasını ziyaret edebilir ve size en uygun paketi seçerek bu imkana sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz deneme olduğunu unutmayın! Sizler için 7/24 müşteri desteği sunan müşteri destek servisimiz ihtiyacınız olan tüm bilgileri size sağlayacaktır.

mSpy Apk Neden Tercih Edilir

Anne ve babalar çocuklarının güvenliğini sağlamak maksadıyla, işyeri sahipleri de şirket bilgileri ve sırlarını koruyabilmek maksadıyla kaliteli bir akıllı telefon, tablet ve bilgisayar yazılımı olan mSpy Apk’yı tercih etmektedirler.

mSpy nasıl kullanılır noktasında hedef telefona yüklenen uygulama tercih ettiğiniz pakete dayalı olarak size birçok özellik ve takip kabiliyeti sunar. Yüklendikten sonra hedef telefondaki bilgileri toplayarak sizin telefonunuzdaki Kontrol Paneline gönderir. Kontrol panelinize herhangi bir tarayıcı kullanarak ulaşabilirsiniz. Bunun için bir paket satın almış ve hesabınızın oluşturulmuş olması gerekmektedir. mSpy, Android cihazlar için Android 4+ ve iPhone cihazlar için iOS 6-8.4;9.0-9.1 versiyonları ile uyumludur.

mSpy Satın Alın

Arama kayıt programına sahip olabilmek için tek yapmanız gereken mSpy online internet sayfasına gitmek ve mSpy arama kaydedici indirmektir. iPhone arama kaydetme yazılımı ile artık iPhone takip işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Tags:

Leave a comment