• Home
  • Blog
  • Telefon Takip Programını Kendi Telefonuma İndirsem Sonra Diğer Telefonu Nasıl Bulacak

Telefon Takip Programını Kendi Telefonuma İndirsem Sonra Diğer Telefonu Nasıl Bulacak

Eşimi nasıl takip edebilirim? Kocamı nasıl takip edebilirim? Bir kişinin telefonuna nasıl girilir? Silinen internet geçmişini görme mümkün müdür? Bu ve buna benzer sorular sizin de aklınızdan geçiyor ve gerçekten cevabını merak ediyorsanız doğru yerde olduğunuza garanti veririz!

Uzaktan izleme programı ile artık sadece merakınızı ya da kaygılarınızı gidermekle kalmayacak aynı zamanda daha huzurlu ve güven içinde bir hayata kavuşacaksınız. iOS ya da Android takip programı kullanarak bir başkasının telefonuna nasıl girilir, bunun için ne yapmanız gerekir ve bunun yanında ne gibi kolaylıklar sizi bekliyor, tüm bunları öğrendiğinizde gözlerinize inanamayacaksınız!

Telefon Takip Programını

Telefon Takip Programı Hangi Telefona Yüklenir

mSpy casus izleme yazılımı, aşağıdaki işletim sistemlerine sahip akıllı telefon ve tabletlerle uyumludur:

  • Android 4+ (Samsung, LG, HTC, Xaomi, Lenovo…)
  • iOS 6 – 8.4; 9.0 – 9.1 (iPhone)

iOS kullanıcıları için şu bilgiyi hatırlatmakta fayda var; Tüm özelliklerden faydalanabilmeniz için jailbreak yapılmış iOS cihazlar için sunulan mSpy’ı satın almalısınız.

Telefon Takip Uygulaması Nasıl Yüklenir

İzlemek istediğiniz cihaz Jailbreaksiz bir iPhone ise; yükleme yapabilmek için kullanıcının iCloud giriş bilgilerine ihtiyacınız vardır ve satın alırken Jaibreaksiz mSpy’ı tercih etmelisiniz. Kontrol Panelinizden gerekli adımları takip ederek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bilmeniz gereken tek şey takip etmek istediğiniz cihaz jailbreaksiz bir iPhone iken cihaz wi-fi’a bağlı, fişe takılı ve kilitli iken günde bir defa iCloud yedeklemesi yapıldığıdır. Eğer yedekleme açık değilse, bu özelliği etkinleştirmeniz gerekir. İlk senkronizasyon için hedef cihazda ‘Şimdi Yedekle’ butonuna basarak Kontrol panelinizden eşleşmeyi takip edebilirsiniz.

-Android

mSpy telefon GPS takip programını bir Android cihaza yüklemek isterseniz hedef telefona fiziksel erişiminiz gerekir. Aynı zamanda, kendi telefonunuzda Kontrol Panelinizden Android seçeneğini seçmelisiniz. Bu yükleme için ‘root’ işlemi gerekmez. WhatsApp, Facebook, Skype, Viber, Gmail, Line, Snapchat vb. gibi telefona sonradan yüklenen uygulamaları da izlemek istiyorsanız bu takdirde hedef cihaza ‘root’ işlemi yapılması gerekmektedir.

-iPhone

Tüm özellikleri kullanabileceğiniz mSpy uygulaması için hedef cihazın jailbreak yapılmış olması gerekir. Kendi telefonunuzdaki Kontrol Panelinden iPhone seçeneğini seçerek ilgili talimatlar doğrultusunda 30 dakika gibi kısa bir sürede tüm işlemleri tamamlayabilirsiniz. Hedef cihaza jailbreak uygulanıp uygulanmayacağı işletim sisteminin tarihine bağlıdır. Öncelikle bunu kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

mSpy Ücretsiz Deneme Fırsatını Kaçırmayın

Cep telefonu arama kayıtları takip yazılımı şimdi sizlere ücretsiz bir şekilde mSpy deneme sürümü sunuyor. Ayrıca, destek ekibimizle temasa geçerek telefon takip uygulamanıza nasıl sahip olabileceğinizi ve elde edeceğiniz diğer tüm imkanların detaylarını zaman sınırı tanımadan 7/24 öğrenebilirsiniz.

Telefon Takip Programını

Tags: ,

Leave a comment