• Home
  • Blog
  • Telefona Casus Yazılım Spy Programı İndirin 2020

Telefona Casus Yazılım Spy Programı İndirin 2020

Birinin telefonundaki aramaları dinleme, mesajlarının okuma, İnternet geçmişine bakma ve daha fazlasını merak ediyorsanız casus yazılım size bu konuda yardım edebilir hem de ücretsiz. Casus yazılımlar arasından hangisini seçeceğinizi, ücretsiz takip veya dinleme işlemi için neler yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız burada cevap bulabilirsiniz. Spy indir!

Casus yazılımların en iyisi olan mSpy hakkında ücretsiz mSpy APK nasıl indirilir ve kurulur, yapılması gereken ön hazırlıklar var mı, dinleme yapabilir mi gibi aklınıza takılan soruların cevapları için okumaya devam edin.

Uyumluluk

Ücretsiz casus telefon programı deneme fırsatıyla mSpy, piyasadaki popüler marka ve modellerle uyumludur. Önemli olan cihazın işletim sistemidir. Yazılım jailbreak yapılmış iOS 7 – 8.4; 9.0 – 9.1 ve jailbreak yapılmamış iOS 7 – 11+ ile uyumludur. Android 4 ve üzeri cihazları destekler. Ancak emin değilseniz mSpy web sitesinden hedef cihazın uyumluluğunu ücretsiz kontrol edebilirsiniz.

Hazırlıklar

Ücretsiz deneyebileceğiniz casus yazılımı takip edeceğiniz cihaza yüklemelisiniz. Spy indirme ve casus yazılım yükleme işlemleri, izleyeceğiniz telefonda gerçekleşecektir. İzlemek istediğiniz hedef cihazda İnternet bağlantısı olmalıdır. Kuruluma geçmeden önce yapmanız gerekenleri işletim sistemlerine göre açıklayalım.

-Android Rootlu-Rootsuz:

Android telefon takip programı, hedef cihazda rootlu ve rootsuz çalışabilmektedir. Root işlemi telefonun tüm yönetici haklarını açtığından daha kapsamlı takip imkanı sunar. Rootsuz bir hedef cihazı daha az özellikler ile izleyebilirsiniz. Android cihazlara casus programı uzaktan kurmak mümkün değildir. Bu yüzden hedef cihaz elinizde olmalıdır. Ücretsiz casus programı yüklemeden önce Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin vermesi için etkin hale getirin.

Android Kurulum Rehberi

-iPhone Jailbreakli-Jailbreaksiz:

Telefon casus yazılım, iPhone telefona el değmeden, uzaktan, yüklenebilir. Fakat hedef cihaz üzerindeki iCloud yedekleme özelliği etkin hale getirilmiş olmalıdır. Ayrıca Apple ID bilgilerine de sahip olmalısınız. Jailbreak yapılmış bir iPhone telefonu daha kapsamlı takip edebileceğinizi unutmayın! Jailbreakli yapılacak takipler için casus yazılım kurulurken telefonu elinize almanız gerekecek. Şimdi satın alma işlemine geçelim.

iPhone Kurulum Rehberi

Satın Alma İşlemi

Ücretsiz denedikten sonra casus yazılım satın alma işlemini mSpy’ın web sitesinde gerçekleştirebilirsiniz. Siteye girdiğinizde Şimdi Satın Alın bölümünden takip etmek istediğiniz özelliklere ve bütçenize göre uygun olan Standart veya Premium abonelik paketlerinden birini seçebilir ücretsiz deneyebilirsiniz. Hem mobil hem de masaüstü cihazları izleyebileceğiniz paketleri de düşünebilirsiniz.

Android için Ücretsiz

iPhone için Ücretsiz

Satın al butonuna bastıktan sonra açılan penceredeki formu doldurunuz. Eğer mSpy ücretsiz deneme şansından yararlanmak istiyorsanız 7 gün boyunca casus yazılımı ücretsiz deneyebilirsiniz. Vermiş olduğunuz kredi kartınızdan herhangi bir kesinti yapılmaz ancak programı ücretsiz 7 günün bitiminde kullanmaya devam edecek olursanız bedeli kredi kartınıza yansıtılır. Kısaca mSpy casus programı kurmayı anlatalım.

Spy İndir: Kurulum Özeti

mSpy satın alma sayfasında vermiş olduğunuz e-posta adresinize kurulum ile ilgili gerekli olan kullanıcı bilgileriniz gelecektir. Kullanıcı bilgileriniz ile kontrol panelinize giriş yapın. Sizi mSpy kurulum sihirbazı karşılayacak.

Hedef cihazın iPhone veya Android mi olduğunu belirtin. Daha sonra size kurulum öncesi yapmanız gerekenler hatırlatılacak. Bir sonraki aşamada casus programı hedef telefona indirip kurmanızı sağlayacak bağlantı gösterilecektir. Bu bağlantıyı hedef cihazın web tarayıcısında açın. İndirmeyi tamamladıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın ve aktivasyon kodunu istendiğinde girin. Yönergelere uygun şekilde yüklemeyi bitirin. Unutmayınız ki casus yazılım yükleme ücretsiz ama ücretsiz olan 7 günün ardından yazılım satın alınmalıdır.

Jailbreaksiz iCloud ile takiplerde Apple ID bilgilerini kullanıcı panelinizdeki mSpy kurulum sihirbazınızda ilgili yerlere yazmanız yeterlidir. Takip özellikleri arasında ücretsiz dinleme var mı, bakalım.

Takip Özellikleri

Ücretsiz telefon dinleme programları pek çok şey vadedebilirler ama dikkatli olun. Yıllardır piyasada olan mSpy, teknik desteği ile güvenilir bir casus yazılım. Dinleme yapmasa da gereken tüm takip özellikleri ücretsiz denenebilir.

Satın Alın

Hedef telefon adeta bir casus telefona dönüşür. mSpy, dinleme dışında hedef cihazdaki gelen giden aramaları, SMS’leri, takvimi, notları, e-postaları, konumu, yüklü uygulamaları, tarayıcı geçmişini, paylaşılan resim ve videoları takip edebilirsiniz. WhatsApp, Kik, Facebook Messenger gibi IM uygulamalarındaki paylaşımları görüntüleyebilirsiniz. Coğrafi çevreleme yapabilir, tuş vuruşu kaydedici özelliğinden yararlanabilir, ücretsiz deneyebilirsiniz. Root veya jailbreak durumuna göre mSpy takip özelliklerini ve daha fazlasını buradan öğrenebilirsiniz.

Tags: , ,

Leave a comment