• Home
  • Blog
  • Türkçe Uygulamalı GSM Takibi [2020]

Türkçe Uygulamalı GSM Takibi [2020]

Türkçe uygulamalı GSM takibiGSM takibi açısından Türkçe takip programı kullanma ihtiyacı her geçen gün artıyor; çünkü telefonların kullanım alanı genişledikçe kullanıcıların maruz kaldıkları risklerin sayısı ve çeşidi (siber zorbalık, bilgi güvenliği, virüsler) de aynı doğrultuda yükselmesine rağmen kullanıcıların kendisi bu tehlikelerden çoğunlukla habersiz.

GSM takibi Türkçe kullanımı

GSM takibi yaparak onlara göz kulak istediğinizde elbette en önemli kıstas Türkçe bir uygulamaya sahip olması olacaktır. Yoksa programın kurulumundan toplanan raporların kullanımına kadar her adım yabancı dil bilmeyenler için işkenceye dönüşebilir. Hele para verdiğiniz programın Türkçe bir müşteri hizmetleri bulunmuyorsa hepten zor anlar yaşayabilirsiniz.

Böyle sorunlarla karşılaşmak istemiyor ve Türkçe uygulamalı bir GSM takip programı arıyorsanız mSpy’a mutlaka göz atmalısınız. İlk kurulumu herhangi bir ücret talep etmeden internet üzerinden gerçekleştirmelerinin yanında profesyonel ve her an yardım alabileceğiniz Türkçe iletişim kurabileceğiniz bir müşteri hizmetleri ekibi de bulunuyor. Bu iki eşsiz hizmet, onu Türkçe uygulaması bulunan diğer GSM takip programlarından ayırıyor.

mSpy’ın uygulaması ve toplanan verileri görüntüleyeceğiniz kullanıcı paneli de tamamen Türkçe. Bu sayede yurtdışı kaynaklı bir telefon takip programı olmasına rağmen anlamadığınız, kafanızı karıştıracak herhangi bir bölümle asla karşılaşmayacaksınız.

mSpy’ın Telefon Takip Özellikleri

mSpy’ın telefon takip etme ihtiyacını tam olarak karşılayacak birçok gelişmiş özelliği bulunmakta. Üstelik farklı işletim sistemlerini desteklediği için aynı zamanda hem bir Android hem de bir iPhone takip çözümü.

Konum takibi, uygulama takibi ve engelleme, fotoğrafları ve videoları takip etme, e-posta ve anında mesajlaşma uygulamalarını izleme gibi bir sürü özelliğin dışında doğrudan GSM takibi ile ilgili şu özelliklere sahip:

  • Gelen ve Giden Aramaların Detaylı Takibi

  • Gelen ve Giden SMS’lerin İçeriğini Görüntüleme

  • Rehbere Kayıtlı Kişilere ve Numaralara Ulaşma

  • İnternet Geçmişini İzleme

  • İstenmeyen Numaralar İletişimi Kesme ve İnternet Sitesi Engelleme

mSpy Satın Alın

Takip edilmek istenen telefona yüklenerek çalıştığı için GSM hattı değişikliklerinde kesintiye uğramayacak. Hatta cihaz yönetimi bölümü sayesinde bir numara takip programı olarak kullanabileceksiniz. Telefon ister kablosuz ağlardan bağlanmış olsun, ister GSM üzerinden bütün internet geçmişine ulaşabilecek, faturaya yansımaması için başka bir hat kullanılıyor bile olsa SMS trafiğini görüntüleyebileceksiniz. Üstelik görüşmelerin kimlerle, saat kaçta, kaç dakika yapıldığının bilgisine, mesajlaşmaların bütün içeriğine ulaşabilecek, rehberdeki kişileri öğrenebilecek ve istemediğiniz numaralarla iletişimi GSM hattına bağlı olmaksızın kesebileceksiniz.

Tags:

Leave a comment