WhatsApp Casusluğu 2020

WhatsApp casus programları WhatsApp mesajları takip etme konusunda mükemmel bir iş çıkarmaktadır.
WhatsApp yazışmaları takip edilebilir mi ve WhatsApp nasıl takip edilir soruları yüzünden endişeliyseniz ve bir çözüm arıyorsanız cevabın bu programlarda olduğunu tereddütsüz söyleyebiliriz.

WhatsApp Takip Programı Satın Alın

WhatsApp takip için bilmeniz gereken temel bilgiler hiç de karışık değil. WhatsApp casusluğuna adım atmanıza sağlayacak 3 basit adım bulunuyor. Bunlar:

  1. WhatsApp casus programları arasından seçim yapmak

  2. Programı kurmak

  3. Verilere ulaşmak

WhatsApp Casus Programı Seçin

İlk yapmanız gereken şüphesiz WhatsApp mesajları takip etme için kullanacağınız bir program bulmak olmalı. Sektörün en iyi hizmetlerinden birini sunan mSpy’ı deneyerek işe başlayabilirsiniz. Tahminimizce başka alternatif aramaya ihtiyaç duymayacaksınız.

mSpy WhatsApp takip için mesajların tamamını okuma, kişileri detaylarıyla görüntüleme, WhatsApp aramalarının bilgisine ulaşma ve paylaşılan multimedya içeriğine olduğu gibi ulaşma imkanı tanıyor. Sadece mesajları görüntülemekle kalmıyor, her bir veriyi tarih damgalarıyla, kimle ya da kimlerle yapıldığıyla önünüze getiriyor. Fotoğraflar, videolar ve ses dosyaları da radardan kaçamıyor.

Bunun dışında WhatsApp casus programları arasından öne çıkmasını sağlayan başka özellikleri de var. Normal arama kayıtları, SMS’lerin ve diğer mesajlaşma uygulamalarının içeriğini yine kapsamlı bir şekilde takip edilmesi, konum takibi, internet geçmişini izleme ve tuş vuruşlarını kaydetme bunlardan birkaçı. Ayrıca ilgili müşteri hizmetleri ekibi ve yüklendiği cihazı uzaktan kontrol etmeyi, çeşitli engellemeler uygulama, hatta cihazı uzaktan formatlama gibi özellikleri söz etmeye değer.

Programı Kurun

Programın kurulumu son derece kolay. WhatsApp takip yapılacak cihaza fiziksel erişiminiz varsa bütün kurulum süreci birkaç dakikayı geçmeyecek. mSpy’ın takip edilecek cihaza fiziksel erişim yoksa tercih edilebilecek ve yalnızca iPhone ve iPad cihazlarda çalışan daha az özelliğe sahip bir paketi de bulunuyor. Ayrıca bu cihazlar için geliştirilmiş jailbreaksiz WhatsApp takip hizmeti var. Ama tam kapsamlı bir takip için cihaza root, jailbreak yapmanızı ve fiziksel olarak erişerek kurmanızı tavsiye ediyoruz.

E-posta ile gönderilen bağlantıya tıkladığınızda program telefona indirilecek. Sonra bu programı çalıştırmanız gerekiyor. Güvenilir olmayan kaynaklardan uygulama yükleme iznini açmak gibi gerekli adımları yapmanızı sağlayan bazı pencerelerle karşılaşacaksınız. Bunları onaylayarak ve istenen bilgileri girerek kurulumu tamamlayabilirsiniz. Program kendisini gizleyerek çalışmaya başlayacak ve bilgileri internet üzerinden kontrol paneline düzenli aralıklarla gönderecek.

mSpy’ı takip etmek istediğiniz cihaza kurmanız gerektiğini unutmayın.

mSpy Satın Alın

Verilere Ulaşmak

Gönderilen e-postanın içerisinde toplanan bilgilere ulaşabileceğiniz kontrol panelinin adresi ve giriş bilgileri de bulunuyor. Bu hesap yalnızca size ait. Ancak özel giriş bilgileri ile ulaşılabiliyor. Burada cihazdan toplanan ne varsa kendisine ait bölümler içerisinde yer alıyor. Panelin sol tarafındaki başlıklara basarak ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz. WhatsApp mesajları takip etme için özel bölümü de burada göreceksiniz.

Tags:

Leave a comment