• Home
 • Blog
 • Artık Her WhatsApp Mesajını 7/24 Başarıyla Takip Edebilirsiniz!

Artık Her WhatsApp Mesajını 7/24 Başarıyla Takip Edebilirsiniz!

Eğer daha önce WhatsApp mesajlarının takip edilebileceğini hiç duymadıysanız bütün bunlar size biraz yabancı gelebilir. Ancak bunu yapmanın çok kolay olduğunu asla aklınızdan çıkarmamalısınız.

WhatsApp mesajlarını okumak

WhatsApp takibinin ustalık gerektiren bir zanaat olduğunu ama piyasada bulunan, aşağıda listelendiği gibi fantastik takip hizmetleri sayesinde bunu başaramamanız için hiçbir sebep yok. Bununla birlikte asla App Store ya da Play Store ‘dan bulabileceğiniz ücretsiz uygulamaları kullanmamanızı tavsiye ediyoruz. Bir kere bunu yapmayı denedik ama sonu kötü, hem de gerçekten kötü bitti.
Sizin de aynı tuzağa sürüklendiğinizi görmek istemeyiz, bunun yerine başımıza gelenlerden feyz alarak size göstereceğim tespit edilemeyen hizmetleri kullanmalısınız. Bunlar bizim favori tercihlerimiz ve hepsini şahsi olarak kullandık.
Öyleyse favori sitemle başlıyorum:

#1 mSpy

Bu adamlar benim için yeni bir şirket olsa da şu ana kadar kullandıklarımın arasında ciddi anlamda en iyisi.
Gerçekten çalışan harika bir takip hizmeti sunuyorlar ve her şeyin tamamen kurulması 10 dakikadan az sürüyor. Doğrusu bir WhatsApp takip hizmetini hakikaten bu kadar hızlı yükleyebileceğimi düşünmezdim, bu süre diğerlerinde genellikle 30 dakika ya da daha fazla oluyor.

mSpy’ın Özellikleri

Sahip olacağınız WhatsApp takibi hizmetine ek olarak mSpy aynı zamanda yüklediğiniz kişinin cihazını tamamen takip etmenize de yardım edecek. Bu aynı zamanda arama takibi, GPS konum takibi (evet, canlı olarak kişilerin nereye gittiğini görebilirsiniz), adres defterine erişim ve bunlar gibi daha pek çok harika özelliğe sahip olabileceksiniz! Yani gerçeği bulmanız gerekiyorsa, kesinlikle bu araç size bunu yapabilme yeteneğini kazandıracak.
Sadece aşağıdaki özellik listesine bir göz atın.

 • Gönderilen/Alınan Metin Mesajlarını Görün: Kullanıcı tarafından gönderilen ve alınan mesajları okuma gücünü kazanın. Bu mesajlar WhatsApp’tan ya da basitçe SMS mesajlarından olabilir. Hatta kullanıcının sildiği bütün mesajları bile okuma gücüne kavuşacaksınız.
 • Arama Kayıtları: Detaylı bir arama kaydı online hesabınıza gönderilecek. Her numara ile kaç kere görüşme yapıldığını, zamanı ve her görüşmenin süresini göreceksiniz. Kişinin telefonunda kayıtlıysa arayanın ismi de görünecek.
 • Güncel GPS Konumu: Kullanıcının bulunduğu yerlerin geçmişini söküp alın ve harita üzerinde görün. Google maps üzerinde telefonun kullanıcısının bulunduğu tam yeri görebileceksiniz. Enlem ve boylam koordinatları mevcut.
 • Anında Mesajlaşma: WhatsApp, iMessage, BBM ve daha bir sürü popüler anında mesajlaşma servisinde yapılan görüşmeleri okuyun.
 • Fotoğraflar: Telefonu kullanan kişi tarafından yüklenen bütün fotoğrafları görün.
 • Adres Defteri: Telefonun hafızasına kaydedilmiş telefon numaralarının hepsine erişin.
 • İnternet Siteleri: Kullanıcının ziyaret ettiği internet sitelerinin listesini hangi sıklıkla ziyaret ettiği ve hangi süreyle internet sitesini kullandığı detaylarıyla görün.
 • Görev ve Randevu Kayıtları: Kullanıcının telefona kaydettiği randevuları ve görevleri izleyin.
 • Metin Mesajlarını Yönlendirin: Bu özellikle interneti olmayan bir cep telefonunu izleyebilmenizi sağlar.
 • Gelen/Giden E-postalar: Gelen ve giden bütün e-postalara ulaşın.
 • Uzak Kontrol Komutları Gönderin: Yazılımın belirli özelliklerini kapatmak için komutlar gönderilebilir.

mSpy Nasıl Çalışıyor

mSpy mobil cihazdaki aktiviteleri gerçek zamanlı ve gizlice kaydetmek için en gelişmiş yeni nesil teknolojiyi kullanıyor. Ayrıca kendi bilgisayarınızdan ya da mobil telefonunuzdan görmeniz için toplanan bütün bilgiyi uzaktaki bir sunucuya gönderiyor.
Anlaşılacağı üzere mSpy iki kısma sahip. Sizin için bunları açıklayayım:
1. Kısım – mSpy’ın ilk kısmı bilgi toplama ya da casusluk kısmı. Bu, takip etmek istediğiniz mobil cihaza yüklenen mSpy’ın iş başındaki gerçek casusluk uygulaması. mSpy’ın bu kısmı sessizce yukarıda belirtilen bütün detayları yakalıyor.

2. Kısım – mSpy’ın ikinci kısmı, ilk kısım tarafından yakalanan bütün detayları görüntülemenize imkan tanıyor. Tabii ki mSpy uygulaması bunu arkaplanda sessiz ve gizlice yapıyor. Örneğin diyelim ki hedef cihazda saat 18:22’de yapılmış bir WhatsApp görüşmesi var. Mobil cihaz (mSpy’ın yüklü olduğu) 22 dakika 15 saniye boyunca bu görüşmeyle meşgul olduğunu varsayalım. WhatsApp görüşmesi biter bitmez mSpy casus uygulaması (1. kısım) görüşme hakkındaki bütün bilgiyi mSpy’ın hesabınızdan görüntüleyebileceğiniz ikinci kısmına nakleder. WhatsApp görüşmesinin tam tarihini (18:22) nakleder, tam tamına ne kadar sürdüğünü (22 dakika 15 saniye) kaydeder ve en önemlisi, kiminle ne görüşüldüğünü gösterir.

mSpy Deneyin

mSpy Nasıl Tespit Edilemez Kalıyor

mSpy kendisini “radyo” olarak gizliyor. Hedef mobil cihaza yüklendiğinde ilk olarak radyo butonunu göreceksiniz. Ama radyo butonunu sıradan bir numarayı arayarak (aşağıdaki yükleme bölümünde açıklanacak) kolaylıkla gizleyebilirsiniz. mSpy aynı zamanda hedef cihazı yavaşlatmaz ve uyarı çıkarmak gibi aptalca şeyler yapmaz. Her şey güvenli. Bahsedilmesi gereken diğer güzel bir şeyse hesabınıza transfer edilen veri hiçbir şekilde fark edilmeyecek olması. Aynı zamanda veri fazladan bir güvenlik önlemi olarak 2048 bit SSL korumasıyla (en üst şifreleme koruması) şifrelenecek.

mSpy Hangi Mobil Cihazlarda Çalışır?

mSpy birazdan sayacağım akıllı telefon işletim sistemlerinde ve tabii ki piyasaya sürülecek bütün yeni sürümleriyle çalışır ve yasal olarak kullanılabilir.

 • Şunlar dahil olmak üzere bütün iPhone modelleri destekleniyor: iPhone 5S, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS and iPhone 2G; iOS 7.1.2’ye varıncaya kadar bütün iOS sürümleri destekleniyor.
 • 1.0 ve daha ileri sürümleri çalıştıran bütün Android telefon ve tabletler.
 • BlackBerry OS 4.2.1 ve üstü.
 • Symbian.
 • Bütün iPad modelleri (iPad 1, iPad 2, iPad mini ve yeni iPad Air)
 • Windows Mobil 5.x ve 6.x.

Aklınızda bulunsun, mSpy’ı satın almadan ve herhangi bir mobil cihaza yüklemeden önce takip etmek istediğiniz model ve bu modelin çalıştırdığı işletim sisteminin uyumlu olduğundan emin olmalısınız.

Kolay Kurulum

mSpy aracı yüklenmek istenen hedef mobil cihazın internet tarayıcısı üzerinden indirilebilir. Bir kere yüklendiğinde mSpy tespit edilemez hâle gelir ve telefondaki çeşitli olayları gizlice kaydetmeye ve hesabınıza yüklemeye başlar. İşte nasıl çalıştığına dair bilmeniz gereken her şey:
İlk olarak, süreç zor ya da hiç karışık değil. Basitçe mobil cihazın önyüklü olarak gelen internet tarayıcısını mSpy uygulamasını indireceğiniz adrese (mSpy size bunu bildirecek) ulaşmak için kullanacaksınız. Sonrasında mSpy uygulaması mobil cihaza inmeye başlayacak. mSpy uygulamasının tam dosya boyutu oldukça küçük. Bu yüzden bütün indirme süreci sadece birkaç saniye tutacak. İndirme işlemi başarılı şekilde tamamlandıktan sonra, satın alma işleminizin üzerine elde ettiğiniz mSpy lisans anahtarınızı gireceksiniz, sonra uygulama aktif hâle gelecek. Bundan sonra mobil cihazı kapatacak ve tekrar açacaksınız. O andan itibaren mSpy casus uygulaması takibe ve yukarıda bahsettiğim her şeyi size raporlamaya başlayacak.

Müşteri Desteği

support mspy

Müşteri hizmeti de beni gerçekten etkiledi. mSpy kadrosu sürekli ulaşılabilir ve son derece bilgili. Bütün sorularım cevaplandı, hatta teknik sorularım bile geciktirilmeden cevaplandı. Kulvarının en iyileriler. Müşteri desteğini bir iki genel soru ve bazı teknik sorular dışında çok fazla kullanmadım, ama ihtiyacım olduğunda konuştuğum adam muhteşemdi ve bana gerçekten yardım etmek istiyordu.
Bunların hepsinden önemlisi hizmetleri hiçbir soru sorulmadan yapılan para iadesi ile geliyor. Artı, herhangi bir sebeple fikrinizi değiştirirseniz mobil cihazınızı normal durumuna (mSpy’sız hâline) kolaylıkla döndürebilirsiniz, tabii sundukları hizmeti gördüğünüzde bunu yapmak isteyeceğinizden şüpheliyim. Bu sadece adamların hizmetlerinin sonucuna ne kadar güvendiğini gösteriyor ve bunun neden olduğunu kullandığınızda görebileceksiniz.
Genel olarak fantastik müşteri servisi, harika özellikleri ve çabuk, etkili WhatsApp casus hizmetiyle tam 10/10’luklar.

#2 Easy Spy Pro

Bu hizmeti mSpy ‘ı kullanmadan önce birkaç vesileyle kullanmıştım.
Aslında kullandığım zamanlarda benim ilk tercihimdi çünkü yükleme genellikle 30 dakikaya yakın sürüyordu ama asla bundan daha uzun olmuyordu. Gerçi şimdi casus aracını yüklemek için neredeyse 30 dakika beklemenin çevirmeli telefona sahip olmakla eşdeğer olduğunu söylemeliyim. Buna sabrım yok! Eğer mSpy bir sebepten dolayı ulaşılamaz olursa bu hizmeti kullanırdım çünkü işleyen bir çözüm sunuyorlar.
Beni gerçekten hüsrana uğratan tek şey müşteri hizmetlerinden cevap almayı denemekti. Onları aramak istedim ama telefon numaralarını belirtmemişlerdi, o yüzden e-postaya başvurmak zorunda kaldım. Ertesi günün sonlarına kadar bana cevap vermediler. Kendisi için yüklemeye çalıştığım iPhone 4S’i olan arkadaşım o zamana kadar ciddi anlamda delirdi, çalışmayan bir telefonla boş boş oturmak zorunda kalmıştı ve bu yüzden ben de kendimi ciddi anlamda kötü hissettim.
Günün sonunda verdikleri hizmet çalışıyordu ama mSpy’ın kalabalıktan sıyrılmasını sağlayan ekstralara da sahip değil.
Easy Spy Pro’u 10 üzerinden 7 ile değerlendirirdim. Kesinlikle en iyisi değiller ama kötü de değiller.

#3 Spybubble

spybubble

Ne diyebilirim ki? Daha iyisini öğrenmeden önce bu adamları kullanmıştım.
Hizmetin çalıştığını biliyorum, ki bu da geçmişte karşılaştığım kimi diğer dolandırıcı siteler için söyleyebileceğimden daha fazlası. Bu da onları neden bir seçenek olarak eklediğimi açıklayacaktır. mSpy ile aynı ligte değiller. Benim için daha çok aklımın köşesinde bulundurduğum bir çeşit “acil durumlarda camı kırın” hizmeti.
Daha önce WhatsApp ‘ı takip etmek için kullandığımda tamamlanması 45 dakika tutmuştu. Sabırlı bir tipseniz bu berbat bir şey değil, ama ben hiç de öyle değilim. Artı, talimatları güç bela anlayabildim. Türkçe konuşan biri tarafından yazılmamışlardı, o yüzden hiç de anlaşılır değildi.
Bu hizmeti kullandığım ilk seferde müşteri desteğine e-posta atmak zorunda kalmıştım, çünkü söylediğim gibi gerçekten yönergeleri anlayamamıştım. E-posta atmamın sebebi sadece deniz aşırı bir telefon numarası (Hindistan) belirtmişlerdi. Neyse ki birkaç saat sonra cevap aldım ama müşteri desteği için bu kadar beklemenin hâlâ çok uzun olduğunu hissediyorum.
Onlara 5/10 veriyorum. Gerçekten müşteri desteği ve yükleme zamanı için yardım alabilirler ama WhatsApp takibini başarılı bir şekilde yapabiliyor.

Özet:

Yukarıda bahsettiğim bu üç WhatsApp takibi çözümü gizlice ve manuel olarak kendi başınıza takip etme seçeneğinden çok daha iyi birer seçenek.

mSpy Satın Alın

mSpy grubun en iyisi. Ayrıca kişisel olarak başka servise geçiş yapmadan önce kullanmanızı öneririm.
Söylediğim gibi, bütün casusluk hizmetleri çalışıyor ve WhatsApp takibi için sunduğu bütün harika şeyleri deneyimleyebileceğiniz ucuz, etkili bir çözüm sunuyor.
Bir dahaki sefere kadar.

Tags:

Comments (3)

 • Nezahat

  |

  Peki nasıl yönlendirmeyi iptal ederim

  Reply

  • dvdTpAcCE

   |

   Müşteri desteği ekibiyle irtibat kurup yapmanız gerekenleri öğrenirsiniz.

   Reply

 • Mukaddes

  |

  Canım ailem ve canım yigenim icin gelsin iyi programlar

  Reply

Leave a comment