• Home
  • Blog
  • WhatsApp Mesajları Nasıl Takip Edilir?

WhatsApp Mesajları Nasıl Takip Edilir?

Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma ihtiyacı içerisindeyseniz diğer insanların bu sorunu nasıl çözdüğünü merak ediyor olabilirsiniz.

WhatsApp Takip Programı Satın Alın

Bu yazımızda sizler için WhatsApp takip programı ile nasıl WhatsApp takibi yapılabileceğini, WhatsApp kişilerine ulaşılabileceğini ve paylaşılan fotoğraflar videoları görüntüleyebileceğinizi anlatacağız. Elbette programların WhatsApp takip işleminin ötesine geçen ve takip işleminin aksamaması için gerekli olan özelliklere de değinmeyi ihmal etmeyeceğiz.

Her şeyden önce alternatifler arasından bir WhatsApp takip programı seçmeniz gerekiyor. whatsapp takip programıBunu yaparken yalnızca WhatsApp takip için olan sınırlı birkaç özelliğe sahip olmaması, bunun dışında başka özellikler de sunması yararınıza olacaktır; çünkü insanların iletişimi her ne kadar yoğun olarak WhatsApp üzerinden gerçekleşiyor olsa da daha pek çok farklı anında mesajlaşma uygulaması var ve hâlâ normal görüşmelerin modası geçmedi.

Tamam, WhatsApp Takip Programı Ama Hangisi

WhatsApp başkasının mesajlarını okuma için hiçbir ek ayar sunmuyor ama bir casus yazılım kullandığınızda ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız. Takip edilmek istenen telefona bu programı yüklemeniz yeterli olacak. Çok kısa süre içerisinde halledebileceğiniz kurulum adımından sonra kontrol panelinden raporları görüntülemeye başlayabileceksiniz.

Hangi programı kullanacağınız konusuna gelirsek, size mSpy’ı öneririz. Yalnızca bir WhatsApp takip programı olmayan, komple bir takip hizmeti sunan mSpy sayesinde telefondan yapılan her işlemi izleyebileceksiniz. Takip edebileceğiniz WhatsApp etkinliklerini saymak gerekirse:

  • WhatsApp Mesajları

  • WhatsApp Aramaları

  • WhatsApp Kişileri

  • Paylaşılan Fotoğraflar ve Videolar

Bütün WhatsApp mesajları içeriği, kimlere gönderildiği ve kimlerden alındığı, mesaj zamanı bilgileriyle birlikte kontrol panelinden görüntülenebilecek. Arayüzün WhatsApp mesajlaşma ekranına benzemesiyle mesajlaşmaların takibi çok kolaylaştırılmış.

WhatsApp aramalarını süre, tarih ve kimlerle yapıldığı bilgisiyle depolanacak. Bu sayede mesajlaşma yapılmayıp ücretsiz görüşme üzerinden gerçekleştirilse bile bundan haberdar olabileceksiniz. Ayrıca mSpy’ın cihaz kontrol özellikleri sayesinde istemediğiniz numaralarla iletişimi iki yönlü olarak kesebileceksiniz. Sohbet WhatsApp’tan değil normal arama üzerinden yapılsa bile aynı bilgilere ulaşabileceksiniz.

Telefon rehberine ve WhatsApp kişilerine ulaşabilmekse yine büyük artılardan. Bu sayede sohbetteki kişiler hakkında detaylı bilgi edinebilir, aktif olarak görüşülmeyen ama tehlike oluşturabileceğini düşündüğünüz kişilerin rehbere kayıtlı olup olmadığını bilebileceksiniz.

mSpy Satın Alın

WhatsApp üzerinden ya da başka kaynaklardan edinilen, örneğin telefonun kamerasından çekilen fotoğrafların ve videoların hepsini kontrol panelinden siz de görebileceksiniz. Whatsapp takip işlemi için görüşmeler size çok şey anlatabilir, ama bir fotoğraf ya da videonun içeriğinin anlatacaklarını kesinlikle kaçırmak istemezsiniz.

Tags:

Leave a comment

iPhone & Android 2020 İçin En İyi Casus Uygulaması: Hemen şimdi deneyin!

Buraya Tıkla