• Home
  • Blog
  • WhatsApp Takip Programı ile Başkalarının Sohbet Geçmişini Okuyun 2020

WhatsApp Takip Programı ile Başkalarının Sohbet Geçmişini Okuyun 2020

WhatsApp Takip Programı sayesinde başkalarının WhatsApp sohbet geçmişini okuyabilir ve şüphelendiğiniz insanların mesajlarını görüntüleyebilirsiniz.

WhatsApp Takip Programı ile Silinen Sohbet Geçmişini Görme

whatsapp takip programı

Telefonunu elinden hiç düşürmeyen eşiniz ya da çocuğunuzun tüm gün kiminle konuştuğunu mu merak ediyorsunuz? Eşinizin sizi aldattığını ya da sevdiğiniz birinin WhatsApp uygulaması üzerinden tehlikeli ya da yanlış insanlarla görüştüğünden mi korkuyorsunuz?

WhatsApp takip programı ile kötü arkadaşlar edindiğinden ya da yasak ilişki yaşadığından endişe ettiğiniz aile fertlerini ya da mesai saatlerini arkadaşlarıyla sohbetle geçirdiğinden şüphelendiğiniz veya şirketinize ait sırları başka çevrelerle paylaştığını düşündüğünüz çalışanlarınızı takip edebilirsiniz.

WhatsApp casus yazılımı sayesinde hedef telefondaki WhatsApp mesajlarını okuyabilmenin yanı sıra silinen sohbet geçmişini de görüntüleyebilirsiniz. WhatsApp silinen geçmişi görme yazılımı vasıtasıyla tüm telefon, tablet ve bilgisayarlarda çocuklarınızın WhatsApp’taki aktivitelerini takip edebilir ve ebeveynlik vazifenizi yerine getirerek çocuklarınızı ve sevdiklerinizi kötü niyetli insanlardan koruyabilirsiniz.

WhatsApp casus yazılımı ile;

– Başkalarının WhatsApp mesajlarını okuma

– WhatsApp geçmiş mesajları okuma

– Silinen konuşma metinlerine ulaşma

– WhatsApp kanalıyla paylaşılan fotoğraf, video ve ses dosyalarına ulaşma

– WhatsApp üzerinden yapılan sesli ya da görüntülü aramaların kiminle, ne zaman ve ne kadar sürdüğünü görüntüleme olanağı elde edebilirsiniz.

MSPY SATIN ALIN

WhatsApp Sohbet Geçmişi Nasıl Okunur?

WhatsApp takip etme programı ile başkasının WhatsApp mesajlarını okumak için öncelikle casus yazılım hedef telefona kurulmalıdır. İzlenmek istenen telefon Android işletim sistemli ise kurulum ardından daha evvel WhatsApp’tan gönderilen 100 mesaj ve kurulumdan itibaren yapılan mesajlaşmalar görüntülenebilecektir. Takibe alınan telefon Jailbreak’li iPhone olması halinde ise son 3 ayda WhatsApp’tan gönderilen mesajların tümüne ulaşılabilir. WhatsApp geçmişini öğrenmek istediğiniz telefon iPhone ise ve erişim iCloud üzerinden yapılmışsa o halde telefonda olan tüm bilgilerin yanı sıra 3 ay öncesine kadar olan yazışmaların tam metnine de ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Takip Etme Programını Ücretsiz Deneyin

Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma programı ile takip etmek istediğiniz kişilerin WhatsApp geçmişine ulaşmak için yazılımı birkaç dakika içerisinde hedef telefona kurarak ücretsiz deneyebilirsiniz. Size göndereceğimiz kullanıcı bilgileriyle takip etmek istediğiniz kişinin kiminle ne kadar süre ve neler konuştuğunu görebilirsiniz.

Kullanıcı, Takip Edildiğini Anlar mı?

Casus programın hedef telefona kurulmasının ardından WhatsApp silinen geçmişi görme yazılımı geri planda çalışacak ve kullanıcı tarafından hiçbir şekilde fark edilmesi mümkün olmayacaktır.

Yazılım Hangi Telefonlarla Uyumlu?

Tüm akıllı telefonlarla uyumlu çalışan program ile hem tüm iPhone modelleri hem de Andoid telefon kullananların WhatsApp hesaplarını takip edebilirsiniz. Yazılımı yükledikten sonra ise başkalarının WhatsApp mesajlarını ister kendi telefonunuzdan ister bilgisayarınızdan görüntüleyebileceksiniz.

Tags:

Leave a comment