• Home
 • Whatsapp Takibi Hakkında En Çok Merak Edilenler

Whatsapp Takibi Hakkında En Çok Merak Edilenler

Whatsapp’ın dünyaca ünlü ücretsiz bir mesajlaşma uygulaması olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Hürriyet’te belirtildiği gibi, her gün yeni özellikleri ile hayatımızın bir parçası haline geldi bile. Dünya’da 1.5 milyarın üzerinde kullanıcısı bulunan bu uygulamanın Türkiye’de ise 44 milyondan fazla kullanıcısı bulunduğu tahmin edilmektedir. 

Bu derece önemli bir uygulamayı kullanan çocuklarınızın takibi de, giderek artan çevrim içi tehditler nedeniyle daha da önemli hale gelmektedir. Kişisel bilgilerin güvenliği, siber zorbalıklara karşı önlem gibi çevrim içi tehditler yüzlerce tehditten sadece ilk akla gelenlerdir. 

Burada önemli olan yasal sınırlar çerçevesinde kullanım alanlarına göre kendimizi, çocuklarımızı ve sevdiklerimizi koruyabilmektir. Aşağıda bu yöntemlerden bazıları ayrıntılarıyla incelenmektedir.

WhatsApp Takip Programı

Whatsapp takibi nedir ve nasıl yapılır?

Spy-On-Whatsapp-Without-Target-PhoneBilindiği gibi sürekli gelişen çevrim içi uygulamalar karşısında sürekli karşı hamleler gerçekleştirilmektedir. Teknolojik olarak kendimizi ne kadar güvende hissedersek hissedelim, sevdiklerimizi ve özellikle de çocuklarımızı çevrim için dünyada bir başlarına bıraktığımızda kimlerle karışılacaklarını veya neler yaşayabileceklerini tahmin etmek bile çok zor. 

Her gün binlerce siber zorba tarafından sıkıştırılan yüzlerce kişi, sızdırılan birçok kişisel bilgi ve multimedya içerik varken, çocuklarımızı bilinçlendirmeli ve ön etkin davranarak onları korumalıyız. Bunun için onları Whatsapp hesaplarını kontrol edebileceğimiz Whatsapp takibi, Whatsapp izleme veya Whatsapp takip etme olarak adlandırılan yöntemleri şöyle sıralayabiliriz:

Whatsapp Web

Whatsapp hem Android ve iOS telefonlarda hem de bilgisayarlardan doğrudan erişime izin vermektedir. Bu özellik sayesinde, bilgisayarınızda açacağınız Whatsapp web sayfasında (web.whatsapp.com), mesajlarına erişmek istediğiniz telefonun Whatsapp menüsünden web erişimi için kare kodu okutmanız ve sonrasında ne zaman isterseniz ilgili numaranın mesajlarına, geçmişine ve durum paylaşımlarına erişmeniz mümkün olmaktadır.

Burada herhangi bir onay kodu veya bildirimi girmenize gerek duyulmamaktadır. Herhangi bir teknik beceri veya ustalık gerektirmeyen bu yöntem ile internet erişimi olan bir bilgisayar ve temel seviyede bilgisayar ve Whatsapp kullanımı bilgisi yeterli olmaktadır. Kulağa oldukça kolay geliyor değil mi?

Her ne kadar basit beceri gerektirse de bu yöntemin kullanımı hem kolay fark edilebilirlik hem de hedef tarafından sonlandırılma olasılığı taşımaktadır. Peki, bu ne alma gelmektedir? Fark edilebilirlikten kastettiğim, hedef kullanıcının kendi telefonundan “Whatsapp Web” menüsüne girmesi durumunda halen aktif olan oturumları fark etmesi durumudur. Her ne kadar aktif oturumun nereden kimin tarafından açıldığını göremese de bu hedefin şüphelenmesine neden olacaktır. 

Ayrıca, buradan tüm aktif oturumları sonlandırabilme opsiyonu sayesinde sizin bilgisayarınızda olan oturumu sonlandırabilecektir. Bu nedenle, bu yöntemle sizin için ne kadar kolay bir şekilde hedef Whatsapp kullanıcısının bilgilerine erişebiliyorsanız ve Whatsapp takibi yapabiliyorsanız, hedef kullanıcı da o kadar kolay şekilde sizin takibinizden kurtulabilir.

WhatsApp İzleme

WhatsApp Numarayı Gir:

MAC ‘spoofing’

Mac spoofing veya MAC kafesleme yöntemi ile de hedef Whatsapp kullanıcısının mesajları, geçmişi, durum bilgileri, gönderilen ve gelen fotoğrafları, videoları, konumları kısacası Whatsapp üzerindeki tüm bilgilerine erişmek oldukça mümkün. Bir önceki yönteme göre biraz daha karmaşık ve teknik donanım gerektirdiğini belirtmem gerekiyor.

Burada öncelikle MAC adresi gereklidir. Hedef kullanıcının MAC adresini ise öncesinde sizin telefonunuzla Bluetooth eşleşmesi yaptıysa, WiFi Hotspot bağlantısı yaptıysa veya doğrudan hedef telefonu fiziksel olarak alarak Wifi bağlantı ekranından öğrenebilirsiniz. MAC adresini birçok yöntemden biri ile bulduktan sonra işleminiz tabii ki burada bitmiyor.

Bundan sonraki aşamada kendi telefonunuzdaki Whatsapp programı yüklü ise kaldırmanız ve MAC spoofer programları aracılığıyla bir önceki adımda aldığınız MAC adresini kendi MAC adresiniz gibi göstermek için değiştirmeniz gerekmektedir. Bundan sonraki aşama standart Whatsapp yükleme işlemidir. Bu aşamaya kadar anlattığım detayları doğru uyguladıysanız, hedef numara ile gerçekleştirilen Whatsapp yükleme ekranında yönlendirmiş olduğunuz MAC adresiniz önceden hesabınızla kullanılan bir adres olduğundan herhangi bir onay kodu ekranı gelmeden işlemi tamamlayabilirsiniz.

Her ne kadar basit görünse de bu yöntemi gerçekleştirebilmek için ileri seviye teknik bilgi ve donanıma sahip olmanız gerekmektedir. Başarılı bir yöntem olmakla beraber, sadece root atılmış Android telefonlarda uygulanabilecek olması ise bu yöntemin eksikleri arasında yer almaktadır. Ne yazık ki bir önceki yöntem gibi çoğu kişinin rahatlıkla yapabileceği bir Whatsapp izleme yöntemi değildir.

Takip programları

Şu ana kadar anlattığım iki yöntem de kendince zorlukları ve avantaları ile ücretsiz olarak tamamen sizin tarafınızdan gerçekleştirilebiliyordu. Fakat her iki yöntemin de dezavantajları açıkça ortadadır. Eğer sevdiklerinizin ve çocuklarınızın çevrim için güvenliği için gerekli işlemleri bu önceki iki yöntemle de sağlıklı bir şekilde yapabileceğinize inanmıyorsanız ki kısmen de haklı olduğunuzu düşünüyorum, bu durumda en iyi alternatifiniz Whatsapp casus olarak adlandırılan Whatsapp casus programlarıdır.

Bu programlar hedef telefona kurulduktan sonra onlar her zamanki gibi telefonlarında Whatsapp ve diğer uygulamaları kullanmaya devam ederlerken, siz de bu kullanımlara dair gerçek zamanlı bildirimler alırsınız. Bu tür uygulamalar hem teknik açıdan kullanımı kolay hem de hedef kullanıcı tarafından, özellikle de çocuklarınız için düşünüyorsanız, fark edilmesi oldukça zordur.

WhatsApp Takip Programı

Önceki iki yöntemle kıyaslayacak olursak, bu tür Whatsapp casus programlar, kullanımı daha istikrarlı ve sizin açınızdan hedef bilgilerin sürekli akışını sağlayacak tek yöntem olarak öne çıkmaktadır. Neden önceki yöntemlerle şüphe uyandırıp, düzenli bilgi akışının kesintiye uğrama riskini almak isteyesiniz ki?

Şimdi 2020 yılı için en iyi Whatsapp casus programlara bir göz atalım.

2020 İçin En İyi Whatsapp Takip Programları

Yukarıda belirtilen yöntemlerden en işlevsel ve amacımıza ulaşmada en etkili olan yöntemin takip programları olduğunu zaten belirtmiştim. Piyasa birçok Whatsapp takip programı bulunmaktadır. Casus program, Whatsapp casus program veya Whatsapp casus gibi çeşitli adlarla anılan bu tür uygulamalarla, hedef kullanıcı Whatsapp bilgilerine erişebiliyoruz. 

Peki, günümüz teknolojisinin geliştiği ve her gün binlerce uygulama iOS ve Android telefonlara uyumlu olarak piyasaya çıkarken, ihtiyacımız olan doğru uygulamayı nasıl bulacaksınız?

Bu sorunuza cevap vermek adına sizler için bu programlardan en başarılı olanları burada inceleyeceğim:

 • mSpy
 • SpyBubble
 • MobileSpy

mSpy

mSpy uygulaması ile hedef kullanıcı Whatsapp programı aracılığıyla gerçekleştirilen tüm aktiviteleri inceleyebilirsiniz. mSpy Whatsapp takip programı ile yapabileceklerinizin sınırı yok: tüm Whatsapp veri alışverişlerini, mesajları, gönderilen ve alınan fotoğraf, video, ses kayıtları, konumlar ve belgeler gibi önemli ayrıntıları inceleyebilir ve olası bir tehdidin önüne geçerek çocuklarınızı ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz. 

Öncelikle ihtiyacınıza uygun bir paketi belirleyip mSpy programını satın almanız gerekmektedir. Başarılı bir satın alma işlemi sonrasında sadece sizin tarafınızdan görüntülenebilecek bir kontrol paneline erişeceksiniz. 

SATIN ALIN

Buradaki bilgiler ışığında ve isterseniz mSpy müşteri hizmetlerinden teknik destekle programı hedef Android, iOS veya Windows Phone telefona yükleyeceksiniz. Bundan sonra hedef kullanıcı farkına varmadan size telefondaki aktivitelerini kontrol panelinizden görüntülenebilecektir.

Böylece çocuklarınızın ve sevdiklerinizin siber zorbalar ve kişisel bilgilerinin hedef olması gibi çevrim için tehlikelere karşı savunmasız bırakmamış olacaksınız. Kullanımı kolay, etkili ve aldığı paranın hakkını veren mSpy sadece Whatsapp değil telefondaki tüm aktivitelere de erişmenizi kolaylıkla sağladığı için piyasadaki en başarılı uygulama olarak öne çıkmakta ve kullanıcılarının sağladığı yorumlar da bunu desteklemektedir.

 Tüm bunları sizde ücretsiz yedi günlük deneme sürümü ile deneyimleyebilir ve programın sunduğu avantajlardan gerekli faydayı alabileceğinizi düşündüğünüzde aboneliğinizi makul ücretlerde devam ettirebilirsiniz.

SpyBubble

mSpy benzeri bir uygulama olan SpyBubble ise benzeri hizmetleri sağlamaktadır. Gönderilen ve gelen tüm bireysel ve grup mesajlaşmalarına erişmenizi sağlayan bu casus uygulama, gönderilen ve gelen tüm multimedyaya erişim sağlamaktadır.

 Hedef telefona indirilip kurulması gereken bu uygulama, çeşitli paketler halinde aylık abonelik yapılarak kullanılmaktadır. Temel pakette çok fazla özellik olmaması ve premium pakette bile bazı telefonlarda root atılması veya jailbreak yapılması gerekmektedir. 

En üst pakette, dolayısıyla en pahalı olan pakette ise iOS telefonlara sadece iCloud bilgileri ile uzaktan erişim ve program yükleme olasılığı bulunmaktadır. Bu da iCloud bilgilerine sahip olduğunuz tüm telefonlara uzaktan erişip tüm bilgileri incelebileceğiniz anlamına gelmektedir.

SpyBubble da mSpy gibi çocuklarınızı ve sevdiklerinizi çevrim için tehditlerden koruyabilmek için sizlere bir avantaj sağlayacak bir Whatsapp takip programıdır. Müşteri hizmetlerinin her an erişilebilir olduğu SpyBubble ayrıca teknik destek sağlamakta ve Whatsapp gibi diğer telefon aktivitelerine erişmenizi sağlamaktadır. 

3 gün ücretsiz olarak bu uygulamayı deneyebilir ve memnun kaldığınız takdirde aboneliğinizi başlatarak, sevdiklerinizi çevrim için tehditlere karşı savunmasız bir durumda bırakmaktan kaçınabilirsiniz.

MobileSpy

Söz konusu sevdikleriniz ve çocuklarınızın güvenliği ve sağlığı olduğunda, tehditlerin çevrim içi tehditleri de kapsadığını hiç düşündünüz mü? Yeni neslin saatlerce telefon ve Whatsapp gibi uygulamalarda vakit harcadığı herkes tarafından bilinen bir gerçek. İşte bu nedenle onları korumak için MobileSpy programı aracılığıyla onları olası siber zorbalar gibi çevrim için tehditlere karşı koruyabilirsiniz.

mSpy ve SpyBubble gibi MobileSpy programı da hedef telefondaki tüm Whatsapp bilgilerine erişimi sadece basit bir kurulumla sağlamaktadır. Çoğu iPhone’da jailbreaksiz çalışabilen MobileSpy, gelişmiş çok dilli ara yüzü ve 7/24 müşteri hizmetleri ile gelişmiş bir telefon takip programı görüntüsü sergilemektedir. Whatsapp ve benzeri tüm telefon aktivitelerine erişim imkânı sağlayan bu program sayesinde sevdiklerinizi ve çocuklarınızı çevrim içi tehditlere karşı koruyabileceksiniz.

Üstelik MobileSpy tarafından sunulan tüm avantaj ve faydalara, yedi gün boyunca ücretsiz erişebilir, böylece programın sizin ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığını ücretsiz bir şekilde deneme fırsatı yakalamış olursunuz.

WhatsApp Takip Programı ile Silinen Sohbet Geçmişini Görme

whatsapp takip programı

Telefonunu elinden hiç düşürmeyen eşiniz ya da çocuğunuzun tüm gün kiminle konuştuğunu mu merak ediyorsunuz? Eşinizin sizi aldattığını ya da sevdiğiniz birinin WhatsApp uygulaması üzerinden tehlikeli ya da yanlış insanlarla görüştüğünden mi korkuyorsunuz?

WhatsApp takip programı ile kötü arkadaşlar edindiğinden ya da yasak ilişki yaşadığından endişe ettiğiniz aile fertlerini ya da mesai saatlerini arkadaşlarıyla sohbetle geçirdiğinden şüphelendiğiniz veya şirketinize ait sırları başka çevrelerle paylaştığını düşündüğünüz çalışanlarınızı takip edebilirsiniz.

WhatsApp casus yazılımı sayesinde hedef telefondaki WhatsApp mesajlarını okuyabilmenin yanı sıra silinen sohbet geçmişini de görüntüleyebilirsiniz. WhatsApp silinen geçmişi görme yazılımı vasıtasıyla tüm telefon, tablet ve bilgisayarlarda çocuklarınızın WhatsApp’taki aktivitelerini takip edebilir ve ebeveynlik vazifenizi yerine getirerek çocuklarınızı ve sevdiklerinizi kötü niyetli insanlardan koruyabilirsiniz.

WhatsApp casus yazılımı ile;

– Başkalarının WhatsApp mesajlarını okuma

– WhatsApp geçmiş mesajları okuma

– Silinen konuşma metinlerine ulaşma

– WhatsApp kanalıyla paylaşılan fotoğraf, video ve ses dosyalarına ulaşma

– WhatsApp üzerinden yapılan sesli ya da görüntülü aramaların kiminle, ne zaman ve ne kadar sürdüğünü görüntüleme olanağı elde edebilirsiniz.

MSPY SATIN ALIN

WhatsApp Sohbet Geçmişi Nasıl Okunur?

WhatsApp takip etme programı ile başkasının WhatsApp mesajlarını okumak için öncelikle casus yazılım hedef telefona kurulmalıdır. İzlenmek istenen telefon Android işletim sistemli ise kurulum ardından daha evvel WhatsApp’tan gönderilen 100 mesaj ve kurulumdan itibaren yapılan mesajlaşmalar görüntülenebilecektir. Takibe alınan telefon Jailbreak’li iPhone olması halinde ise son 3 ayda WhatsApp’tan gönderilen mesajların tümüne ulaşılabilir. WhatsApp geçmişini öğrenmek istediğiniz telefon iPhone ise ve erişim iCloud üzerinden yapılmışsa o halde telefonda olan tüm bilgilerin yanı sıra 3 ay öncesine kadar olan yazışmaların tam metnine de ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Takip Etme Programını Ücretsiz Deneyin

Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma programı ile takip etmek istediğiniz kişilerin WhatsApp geçmişine ulaşmak için yazılımı birkaç dakika içerisinde hedef telefona kurarak ücretsiz deneyebilirsiniz. Size göndereceğimiz kullanıcı bilgileriyle takip etmek istediğiniz kişinin kiminle ne kadar süre ve neler konuştuğunu görebilirsiniz.

Kullanıcı, Takip Edildiğini Anlar mı?

Casus programın hedef telefona kurulmasının ardından WhatsApp silinen geçmişi görme yazılımı geri planda çalışacak ve kullanıcı tarafından hiçbir şekilde fark edilmesi mümkün olmayacaktır.

Sonuç

Whatsapp’ın hayatımızdaki yeri giderek artmakta ve buna karşı gelişen tehditler de eş zamanlı çoğalmaktadır. Burada kendimizi, çocuklarımızı ve sevdiklerimizi korumak ve kişisel bilgilerimizin güvenliği, siber zorbalarla mücadele ve diğer yüzlerce etkin mücadele etmek için gerekli nedenleri ve bunun nasıl yapılacağını ayrıntılarıyla kişisel deneyimlerimden faydalanarak açıklamaya çalıştım.

Burada aktarılan bilgilerin sadece ve sadece bilgi amaçlı olup, yasal sınırlar içerisinde kullanılması veya kullanılmaması tamamen kişinin kendi sorumluluğudur. Bununla birlikte, bu kadar yöntem ve bu kadar fazla uygulama arasında, yukarıda da belirtildiği gibi mSpy, SpyBubble ve MobileSpy’in etkin kullanımı ve işlevselliği ile takip programları diğer yöntemlere kıyasla öne çıkmaktadır. 

Kendimizi, çocuklarımızı ve sevdiklerimizi Whatsapp ve diğer popüler uygulamaları kullanırken çevrim içi tehditlerden korumak için neler yapabileceğinize şimdi siz karar verin.

Comments (39)

 • gizli2

  |

  merhaba
  Icloud şifresi ile bağlandım ama bilgileri tam göremiyorum. normal şartlarda tüm aramalar silinmiş de olsa gözükür mü?
  ayrıca whatsapp yazışmalarında sadece sistemde 7 sayfa görebiliyorum, güncellendiğinde eskileri siliyor yenileri üzerine ekliyor. bunu düzeltemez miyim? daha eski mesajlara ulaşmalıyım.

  Reply

  • dvdTpAcCE

   |

   Yedek yapılmadan önce eski aramalar ve mesajlar silindiyse onları görme şansımız yok maalesef, yedek yapıldıktan sonra siliniyorsa eski logları görürsünüz tabi ki, burada önemli olan yedeğe giren bilgiler.

   Reply

 • dilek

  |

  merhaba mail kendi telefonuma geldi kendi telefonumamı kurulum yapacağım ayrıca yabancı dille yazılmış nasıl anlayacağım

  Reply

  • dvdTpAcCE

   |

   Kurulumu takip etmek istediğiniz telefona yapmalısınız. Programın sitesinde dil seçenekleri bulunmalı.

   Reply

 • Tamam

  |

  Telefonda ne var ne yok hepsini görmek istiyorum nerde olduğunuda yani yerin tespiti içinde istiyorum telefon dinleme arama konuşmaları kayıta geçen özellikler içinde programa ihtiyacım var full özellikler için hangi yazılım programı tavsiye ediyorsunuz? Telefonu root yaptiririm

  Reply

  • dvdTpAcCE

   |

   WhatsApp, GPS takibi, arama kaydı vs. açısından en çok tavsiye ettiğimiz program mSpy ancak bu yazılımın dinleme özelliği bulunmuyor. Araştırırsanız farklı programları kıyaslayarak doğru seçim yaparsınız.

   Reply

 • Tamam

  |

  Merhaba ben almanyada yaşıyorum kiz kardeşimi güvenlik açısından takip etmek istiyorum telefonu Samsung android rootsuz hangi yazılım programi çalışır almanyada

  Reply

  • dvdTpAcCE

   |

   Merhaba!
   aslında her yazılım çalışır ancak WhatsApp’ın takip edilmesi için telefonunun rootlu olması gerek. Rooting, yalnızca WhatsApp, Facebook, Viber, Skype ve Gmail gibi varsayılan olmayan uygulamalara ihtiyacınız olması durumunda gereklidir. Hayır, mesela mSpy’ın Standart paketini alacağım diyorsanız root yapılmasına gerek kalmayacak.

   Reply

 • gizli

  |

  çözdüm ve Premium da yükleme yaptım. bugün 19 temmuz ama sistem 2 temmuzu gösteriyor, sebebini öğrenebilir miyim? bu 24 saat farkı da değil. lütfen cevap verebilir misiniz?

  Reply

  • dvdTpAcCE

   |

   müşteri destek ekibi size yardımcı olacak ve yönlendirecek. Kurulumu doğru yaptıysanız her 5 dk da bir güncelleme almalısınız. Kurulum sırasında hata yapıldıysa müşteri desteği hatayı görür ve düzeltir.

   Reply

 • gizli

  |

  satın alma işlemini gerçekleştirdim ve kurulumu yaptım şimdi 24 saat içinde mi yüklenecek siste?

  Reply

  • dvdTpAcCE

   |

   son yedekleme yapıldıktan sonra 24 saat içinde bilgi alırsınız.

   Reply

 • gizli

  |

  merhaba

  telefona erişimim yok ancak takip etmek istediğim icloud hesabini ve şifresini biliyorum. ne yapmam gerekiyor?

  Reply

  • dvdTpAcCE

   |

   Programı satınaldıktan sonra jailbreaksiz takip özelliklerinden faydalancaksınız. Yapmanız gereken aldığınız e-postadaki kullanıcı giriş bilgilerini kullanarak kurulum cihirbaz adımlarını takip etmektir.

   Reply

 • Emin

  |

  Root lu olmasi gerek derken ben hiç bişey anlamadim şimdi ben bu programı almak istiyorum kuracağım telefon da yanımda benim telefonum samsung s5 kuracağım telefon da samsung a3 veya a4 sanırım
  Tam olarak ne yapacağım adım adım bilmek istiyorum terimleri açık yazarsanız anlayabilirim teşekkürler

  Reply

  • dvdTpAcCE

   |

   Programı satınaldıktan sonra takip etmek istediğiniz telefonu elinize alıp ayarları ile biraz oynayacaksınız. Telefon modelini girip root işleminin nasıl yapıldığını internetten bulmak kolaydır. Samsung a3 root nasıl yapılır diye bir arama yapın. Videolu anlatım ile hedef telefona root yapacağınızı düşünüyorum.
   Satınalma işleminden sonra kullanıcı ismi ve şifresini içene bir e-posta alacaksınız. Kullanıcı paneline girip yapmanız gerekenler adım adım tarif edilmiş olacak.

   Reply

 • Fedai

  |

  Yurt dışına yani Almanya numarası olan birinin whatsappi takip etme programları mevcut mu yurtdışında olduğu için konuşmaları gormem mümkün mü tavsiye edeceğiniz birşey varmı

  Reply

  • dvdTpAcCE

   |

   Takip etmek istediğiniz telefonu elinize alıp program kurma imkanınız varsa yazıda sözü geçen herhangi bir program deneyebilirsiniz. Erişimim olmayacak ancak takip etmek istediğim telefon iPhone ise ve iCloud bilgilerine sahibim diyorsanız mSpy kurabilirsiniz.

   Reply

 • concus

  |

  Yanlis anlamamak icin soruyorum.. jailbreaksiz bir iphone takip edecem… icloud hesabini biliyorum ama sifresini bilmiyorum.. yinede takip edebilirmiyim ? Yani cihaza hic bir erisimim yok.. cihaz sehir disinda ve icloid sifresinj bilmiyorum

  Reply

  • dvdTpAcCE

   |

   Şifresini de öğrenirseniz takibi yapabileceksiniz. Başka türlü işe yaramayacak.

   Reply

 • Ömer faruk

  |

  Nasıl kurucaz detaylı bilgi alabilir miyim?

  Reply

  • dvdTpAcCE

   |

   Jailbreak Olmadan mSpy

   Hedef telefonunuz bir iPhone ise ve jailbreak uygulamak istemiyorsanız, yükleme için kullanıcının iCloud giriş bilgilerinin kullanılmasını gerektiren Jailbreak Olmadan mSpy’ı kullanabilirsiniz. Kontrol Panelinize giriş yapıp, sizi yüklemenin birkaç basit adımına yönlendirecek doğru seçeneği belirlemeniz yeterli. 

Lütfen iPhone’ların yalnızca aşağıdaki koşulların karşılanması durumunda, günde bir defa iCloud’a yedeklendiğini dikkate alın:

   


   cihaz Wi-Fi’a bağlı;
   cihaz fişe takılı;
   cihaz kilitli.
   Cihazda iCloud Yedeklemesi açık değilse, lütfen manuel olarak Ayarlar > iCloud > iCloud Yedeklemesi > Açık adımlarını takip ederek bu özelliği etkinleştirin. Ardından Yedekleme bölümüne gidin ve hedef cihazdan Kontrol Panelinize ilk senkronizasyonu gerçekleştirmek için Şimdi Yedekle düğmesine basın.

   iOS için normal mSpy uygulaması

   Normal mSpy uygulamasını yüklemek ve kullanılabilir tüm özelliklere yönelik izin sahibi olmak için hedef cihaza jailbreak uygulamanız gereklidir. 

 Öncelikle, iOS’un daha yeni versiyonlarında jailbreak olamayabileceği için, cihazınıza jailbreak uygulanıp uygulanamayacağını kontrol etmeniz gerekir. Kontrol etmek için hedef cihazı alıp, Ayarlar > Genel > Hakkında > Sürüm adımlarını takip edip gerekli tüm talimatları ve en yeni jailbreak uygulama araçlarını (sürümler) buradan kontrol edebilirsiniz: Jailbreak işlemi tamamlandıktan sonra Kontrol Panelinize giriş yapıp yüklemeye devam etmek için iPhone seçeneğinizi belirlemeniz yeterlidir. Jailbreak ve yükleme prosedürünün tamamı 30 dakika sürebilir*

   Android işletim sistemi için mSpy

   mSpy’ı bir Android cihaza yüklemek için cihaza izinli fiziksel erişiminiz olmalı ve talimatları görebilmek için Kontrol Panelinizden Android seçeneğini belirlemeniz gerekir.
Lütfen mSpy’ın rooting olmadan yüklenebileceğini dikkate alın. Ancak Whatsapp, Viber, Facebook, Skype, Line, Snapchat ve Gmail’i izlemek istiyorsanız, hedef Android telefonunuzun rootlu olması gereklidir*

   Başka sorularınız varsa SSS sayfasını ziyaret edin.

   Reply

 • Fy

  |

  Madem ücrersiz 7 gün neden ücretsiz programı indirirken kart bilgilerimizi alıyorsunuz

  Reply

  • dvdTpAcCE

   |

   7 gün bedava kullanıyorsunuz sonra da ya iptal edeceksiniz ya da kullanmaya devam edeceksiniz. Devam edebilmeniz için banka bilgileri isteniyor.

   Reply

 • Sevim

  |

  kafam çok karıştı mspy canlı sohbette bir kaç soru sordum. whatsapta önceki mesajlara ulaşamayacağımı yuklediğim andan itibaren geçerli olduğunu söyledi. hangisi dogru acaba bana net bilgi verin nolur rica ediyorum lütfen yardımcı olun. dogru bilgiye nasıl ulaşabilirim. bana 1 ay önceki mesajlar lazım

  Reply

  • dvdTpAcCE

   |

   Daha önce de yazıldığı gibi ulaşabilirsiniz))) belki canlı sohbette birbirinizi anlamamışsınız..

   Reply

 • sevim

  |

  iyi günler. arstrdıgım kadarıyla whatsap7 günlük sohbet yedegini saklıyor. bu yazılımları yuklediğimiz taktirde önceki whatsap görüşmelerini görebilecekmiyiz? mesala bana 1 kac ay önceki yazışmalr lazım.suan bu yazılıları kullansan onları görebilirmiyim. lütfennn cevap verin 🙁

  Reply

  • dvdTpAcCE

   |

   iyi günler! birkaç ay önceki yazışmaları görmek için size mSpy yazılımı tavsiye ederim.

   Reply

 • gizli

  |

  Karşı tarafın telinin maç numarasını hangi mi ile değiştirmemiz gerekiyor yardımcı olurmusun

  Reply

  • dvdTpAcCE

   |

   kendi telefonunuzun mac adresiyle değiştirilmesi gerekirdi ancak bu yöntem artık WhatsApp tarafından engellenmiştir.

   Reply

 • Can

  |

  Ya bunun ücretsizleri bulunuyormu yada bunların 2 3 günlük deneme sürümleri? ?

  Reply

  • dvdTpAcCE

   |

   Ücretsiz yazılımlara pek güvenmeyin onlardan yarardan daha çok zarar gelebilir. 7 günlük ücretsiz sürümü olan mSpy’yı deneyebilirsiniz.

   Reply

 • Ceyda Karaman

  |

  Whatsapp yazismalarini okumak icin, yükleyeceğimiz telefonun rootlu olmasina gerek varmi, yoksa hemen yükleyip kullanabiliyormuyuz?

  Reply

  • dvdTpAcCE

   |

   Var, WhatsApp mesajlarını root olmadan izleyemeyeceksiniz.

   Reply

 • Levent

  |

  Yurt dışından nasıl alabilirim

  Reply

  • dvdTpAcCE

   |

   İnternet’ten alıyorsunuz, bulunduğunuz ülke neresi olursa olsun resmi web sayfasına girip satınalabilirsiniz.

   Reply

 • Cihat

  |

  Daha fazla bilgi almak istiyorum

  Reply

  • dvdTpAcCE

   |

   Buyurun, buradan sorabilirsiniz…

   Reply

   • Ayşenur

    |

    WhatsAppında yedekleme olmadan önceki mesajları görebilirmiyim

Leave a comment

iPhone & Android 2020 İçin En İyi Casus Uygulaması: Hemen şimdi deneyin!

Buraya Tıkla